(Tilbake)

Resultater kvalifisering NM Snøballkast 2008



Undertegnede beklager virkelig problemene med denne siden i det siste.

******* Kvalifisering (oppdatert 24:00 Lørdag 31 mai) ********

Jenter 12 år født 96 (150g ball)
Res Navn Født Hvor Dato
59,62 Marie-Therese Obst, Moss IL J12 Knatterudlekene 4-mai
43,37 Mathilde Roe, IL Fri J12 Fana Stadion 29-mai
41,95 Mathilde Roe, IL Fri J12 Fana Stadion 29-mai
40,95 Helene Ingvaldsen, Laksevåg T&IL J12 Fana Stadion 29-mai
40,59 Dina Storvik, Nittedal J12 Sentral anl. Nittedal 20-mai
40,05 Lene O. Retzius, Moelven J12 Sveum idrettspark 27-mai
39,63 Vivian Tveite, Fana J12 Askøy 21-mai
39,29 Katarina Fallsen, Moelven J12 Sveum idrettspark 27-mai
39,04 Marthe Myredal, Laksevåg T&IL J12 Fana Stadion 29-mai
38,08 Ingrid Nicolaisen, Tyrving J12 Nadderud 29-mai
36,70 Elise Kvisgaard, Laksevåg T&IL J12 Fana Stadion 29-mai
36,00 Elise Grong Ruud, Stjørdal FK J12 Stjørdal 27-mai
35,85 Rebekka Engen, Oppegård IL J12 Oppegård 1-mai
34,25 Monika Benserud, Gneist J12 Askøy 21-mai
33,80 Rebekka Engen, Oppegård J12 Ås Stadion 5-mai
32,95 Mina Jørgensborg, Moelven J12 Sveum idrettspark 27-mai
31,61 Marte Kleven, Nittedal J12 Sentral anl. Nittedal 20-mai
31,48 Mathilde Lutnæs, IL Trysilgutten J12 Åkrestrømmen 27-mai
30,50 Guro Johann Waade, Stjørdal FK J12 Stjørdal 27-mai
29,62 Guro A. Rogstad Sørheim, Ås IL J12 Ås Stadion 5-mai
29,00 Maren Hansen, Stjørdal FK J12 Stjørdal 27-mai
27,64 Bintou Seasy, FIK Ren-Eng J12 Åkrestrømmen 27-mai
27,27 Maja M. Derås, Moelven J12 Sveum idrettspark 27-mai
26,98 Anniken Steen, Veldre friidrett J12 Sveum idrettspark 27-mai
25,70 Marielena Zannettos, Ask J12 Askøy 21-mai
25,40 Mia K. Hansen, Moelven J12 Sveum idrettspark 27-mai
25,35 Lise Wold, FIF J12 Knatterudlekene 4-mai
24,20 Serine Mikkelsen, Fana J12 Askøy 21-mai
22,50 Andrea Nilsson, Ask J12 Askøy 21-mai
17,45 Ina Færestrand, Fenring J12 Ravnanger 7-mai
17,35 Nina Kristin Prestrud, Veldre friidrett J12 Sveum idrettspark 27-mai
15,54 Aina Sigvalsen, Telavåg J12 Askøy 21-mai

Jenter 13 år født 95 (150g ball)
Res Navn Født Hvor Dato
60,67 Mona Ekroll Jaidi, Norna J13 Fana Stadion 29-mai
58,55 Mona E. Jaidi, Norna Salhus J13 Fana 3-apr
58,34 Oda Nerdrum, Ringerike J13 Modum 28-mai
58,03 Kaia Flobak, FIL Borg J13 Knatterudlekene 4-mai
58,00 Mona E. Jaidi, Norna Salhus J13 Fana 17-apr
57,70 Kaia Flobak, Fil Borg J13 Sandbakken i Sarpsborg 25-apr
55,20 Mona E. Jaidi, Norna Salhus J13 Fana 9-apr
55,13 Oda Nerdrum, Ringerike FIK J13 Oppegård 1-mai
52,62 Camilla Johnsen, Nittedal IF J13 Sentralidrettsanl. 30-mai
52,35 Mari Haukø, Lånke Friidrett J13 Tønsåsen Idrettsanlegg 30-mai
50,53 Kaisa Rokne, Nittedal J13 Sentral anl. Nittedal 20-mai
49,97 Oda Nerdrum, Ringerike Friidrettsklubb J13 Drammen 24-mai
49,50 Kaisa Rokne, Nittedal J13 Romerike Stadion 29-mai
49,11 Oda Nerdrum, Ringerike FIK J13 Ringerike 14-mai
48,42 Camilla Leonardsen Rønning, Nittedal IL J13 Sentral Idrettsanl. 22-mai
47,58 Camilla Johnsen, Nittedal J13 Sentral anl. Nittedal 20-mai
46,55 Camilla Johnsen, Nittedal IF J13 Raufoss 4-mai
46,33 Stine Dammen, Ringerike J13 Modum 28-mai
46,08 Caroline Sand Olsen, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
45,89 Solveig B Thoresen, HIL J13 Knatterudlekene 4-mai
44,50 Susanne Johnsen, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
43,60 Marte N Aspunvik, Florvåg Skole J13 Askøy 14-mai
42,00 Sofie Østebøvik Olsen, Torvastad il J13 Torvastad idrettssenter 30-mai
41,81 Stine Dammen, Ringerike FIK J13 Ringerike 14-mai
40,80 Hege Solheim, Hanøy Skole J13 Askøy 14-mai
40,23 Marte Brenna Steinbakken, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
39,72 Eline Muri, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
39,72 Hanne Jonhaugen, Skedsmo J13 Romerike Stadion 29-mai
38,98 Amalie F Jakobsen, Haugland Skole J13 Askøy 14-mai
38,30 Marthe S Gustavsen, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
37,74 Hege Kaasa Hellner, IL Sandvin J13 Nordre Vestfold Idr.park 28-mai
37,20 Mia Skiftesvik, Florvåg Skole J13 Askøy 14-mai
37,00 Martine Sofie Høstmark, Haslum IL Håndball J13 Gjønneshallen 26-mai
36,70 Synne Brotnow, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
36,60 Miriam Husa, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
36,00 Marie T.Mykland, Haslum IL Håndball J13 Gjønneshallen 26-mai
35,58 Stine Rotnes, Runar, IL J13 Drammen 24-mai
35,38 Tine Riste Helmersen, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
35,00 Stine Høgli, Haslum IL Håndball J13 Gjønneshallen 26-mai
34,66 Mathilde Kvamme, Follese Skole J13 Askøy 14-mai
34,56 Kine N Thorgrimsen, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
34,26 Paula N. Llano, Laksevåg J13 LEIKVANG 28-apr
34,10 Line Mari Duesund, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
34,00 Cecilie Nagy, Haslum IL Håndball J13 Gjønneshallen 26-mai
33,63 Ingrid M. Lund, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
33,55 Bianca Skoglie, FIF J13 Knatterudlekene 4-mai
33,00 Emilie Johnsen, Haslum IL Håndball J13 Gjønneshallen 26-mai
33,00 Kristine Omdal, Haslum IL Håndball J13 Gjønneshallen 26-mai
32,70 Ida Kristine Pettersen, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
32,59 Malin Vik Gregor, FIK Orion J13 Sveum idrettspark 27-mai
32,47 Susanne Sofie Olsen, FIF J13 Knatterudlekene 4-mai
32,33 Martine Skogestad, Hellas, IF J13 Drammen 24-mai
32,15 Heidi Birgvang, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
32,05 Christine Hope, Follese Skole J13 Askøy 14-mai
32,00 Kristin Gjørven, Haslum IL Håndball J13 Gjønneshallen 26-mai
32,00 Inger Farestveit, Follese Skole J13 Askøy 14-mai
31,22 Josefine Tellevik, Ask J13 Ravnanger 7-mai
31,00 Anniken Kaspersen, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
30,77 Eline Risberget, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
30,37 Lena Aspebakken, Lena Aspebakken J13 Drammen 24-mai
30,35 Maria Andersen, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
30,18 Camilla Dahl Øyan, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
30,05 Celine Habbestad*, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
30,00 Renate Solbakken, Haugland Skole J13 Askøy 14-mai
29,70 Celine Mathisen, Haugland Skole J13 Askøy 14-mai
29,02 Malin Elisabeth Pedersen, Haugland Skole J13 Askøy 14-mai
28,48 Hanne Marte Bekken, Haugland Skole J13 Askøy 14-mai
28,20 Veronica Tornaas Johnsen, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
27,91 Åsne Håland, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
27,00 Åshild Rød, Haslum IL Håndball J13 Gjønneshallen 26-mai
26,96 Martine Vidnes, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
26,50 Figen Kozakli, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
26,50 Fredrikke A Lerø, Follese Skole J13 Askøy 14-mai
26,20 Jeanette Beatrice Pedersen, Hanøy Skole J13 Askøy 14-mai
25,90 Anette Skjønhaug, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
25,69 Sanne Nævdal, Florvåg Skole J13 Askøy 14-mai
25,60 Ida Giske, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
25,43 Julianne H Nilsen, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
25,19 Lindsey Konings, Florvåg Skole J13 Askøy 14-mai
24,80 Maria Eliassen, Hetlevik Skole J13 Askøy 14-mai
24,80 Henriette Muri, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
24,49 Ingvild P Skår, Hanøy Skole J13 Askøy 14-mai
24,47 Rikke M Espeland, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
24,40 Marthe E Strand, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
24,10 Ida Mariell Andal, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
24,01 Eliane Tellevik, Ask J13 Ravnanger 7-mai
23,90 Moska Hamidi, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
23,78 Isabell Johnsen, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
23,74 Julie M Drønen, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
23,35 Ane S Vatshelle, Haugland Skole J13 Askøy 14-mai
22,90 Ingrid Sandvin, Hetlevik Skole J13 Askøy 14-mai
22,90 Elise Kristoffersen, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
22,10 Emilie Lyngbø, Florvåg Skole J13 Askøy 14-mai
21,94 Mari Ø Pedersen, Follese Skole J13 Askøy 14-mai
21,72 Bethany Ann Haukeland, Fauskanger Skule J13 Askøy 14-mai
21,45 Tina Elise Ådlandsvik, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
21,38 Anneli K.R Kolås, Hanøy Skole J13 Askøy 14-mai
21,10 Elise H Indrevær, Tveit Skole J13 Askøy 14-mai

Jenter 14 år født 94 (150g ball)
Res Navn Født Hvor Dato
63,85 Ane Dahlen, IL Tyrving J14 Hokksund 14-mai
54,84 Clara Hellan, Tyrving J14 Nadderud 29-mai
47,62 Silje B Stenersrød, HIL J14 Knatterudlekene 4-mai
46,31 Rebekka Norvik, Ringerike FIK J14 Ringerike 14-mai
44,07 Rebekka Norvik, Ringerike J14 Modum 28-mai
40,00 Stine Grong Ruud, Stjørdal FK J14 Stjørdal 29-mai
39,49 Rebekka Norvik, Ringerike FIK J14 Oppegård 1-mai
38,97 Pernille M Olsen, HIL J14 Knatterudlekene 4-mai
38,00 Ingrid Aarthun, Haslum IL Håndball J14 Gjønneshallen 26-mai
37,00 Mathilde Tveit, Haslum IL Håndball J14 Gjønneshallen 26-mai
37,00 Stine Haalien, Haslum IL Håndball J14 Gjønneshallen 26-mai
36,00 Marie Groth, Haslum IL Håndball J14 Gjønneshallen 26-mai
35,00 Eva V.Christiansen, Haslum IL Håndball J14 Gjønneshallen 26-mai
33,02 Mira Thiruchelhvam, Laksevåg J14 Leikvang 28-apr
26,26 Jeanett Brurås, Norna J14 Fana Stadion 29-mai
24,00 Signe Tellefsen, Haslum IL Håndball J14 Gjønneshallen 26-mai
18,07 Siren Kleppe, Fenring J14 Ravnanger 7-mai




Gutter 12 år født 96 (150g ball)
Res Navn Født Hvor Dato
65,39 Lasse Aulien, Siggerud IL G12 Moss 31-mai
64,56 Mikael Flekke, Oppegård IL G12 Oppegård 1-mai
61,40 Sigurd Blom Breivik, Sandvin Il G12 Fana Stadion 31-mai
60,90 Lasse Aulin, Siggerud IL G12 Siggerud 26-mai
60,03 Sigurd Blom Breivik, I.L. SANDVIN G12 Nordre Vestfold Idr.park 7-mai
59,60 Håvard Dalseth, Oppegård IL G12 Oppegård 1-mai
58,67 Sigurd Blom Breivik, IL Sandvin G12 Nordre Vestfold Idr.park 28-mai
55,83 Sverre Blom Breivik, IL Sandvin G12 Nordre Vestfold Idr.park 28-mai
53,10 Sigurd Blom Breivik, IL Sandvin G12 Hokksund 14-mai
52,65 Sverre Blom Breivik, I.L. SANDVIN G12 Nordre Vestfold Idr. park 7-mai
52,16 Kristoffer Odin Fusa, Laksevåg G12 Askøy 21-mai
52,00 Marius Emil Salvanes, Åkra IL G12 Åkra 23-mai
50,75 Sverre Blom Breivik, IL Sandvin G12 Hokksund 14-mai
50,35 Adrian Storløkken, Ås IL G12 Ås Stadion 5-mai
46,37 Eirik Teien, I.L.Sandvin G12 Nordre Vestfold Idrettsp 7-mai
45,27 Amund Høie Sjursen, Gneist G12 Askøy 21-mai
42,00 Jørgen Strand, IL Bul G12 Bislett 29-mai
41,20 Mathias Berntzen Engevik, Nittedal IL G12 Auskog 8-mai
40,31 Sander Aspunvik, Ask G12 Askøy 21-mai
40,27 Borgar Tømmervik, FIF G12 Knatterudlekene 4-mai
40,21 Henrik Svalheim Fylling, Veldre friidrett G12 Sveum idrettspark 27-mai
33,12 Henrik Eijsink, Ås IL G12 Ås Stadion 5-mai
33,00 Geir Kåre Taksdal, Bryne IL G12 Bryne 26-mai
30,30 Eric Pedersen, Ask G12 Ravnanger 7-mai
30,16 Sindre Abrahamsen, Fenring G12 Ravnanger 7-mai
28,76 Eric Pedersen, Ask G12 Askøy 21-mai
28,00 Rasmus Madsen, Bryne IL G12 Bryne 26-mai
27,33 Martin Mikkelsen, Ask G12 Askøy 21-mai
27,00 Bjørnar Grødem, Bryne IL G12 Bryne 26-mai
23,82 Tom Erik Balestrand, Fenring G12 Askøy 21-mai
21,39 Tom Erik Balestrand, Fenring, Fenring G12 Ravnanger 7-mai

Gutter 13 år født 95 (150g ball)
Res Navn Født Hvor Dato
69,40 Henrik Teien, IL Sandvin G13 Nordre Vestfold Idr.park 28-mai
66,02 Henrik Teien, I.L. SANDVIN G13 Nordre Vestfold Idrettspark 7-mai
64,34 Ola Stunes Isene, Sturla G13 Drammen 13-mai
64,28 Ricardo Haga Thomassen, IL Giv Akt G13 Nyplass 28-mai
64,00 Vebjørn Kaldahl Bottenvik, Bryne IL G13 Bryne 26-mai
60,00 Eirik Austad, Bryne IL G13 Bryne 26-mai
59,50 Trygve Ellingstad*, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
56,76 Birk Brede Bjørklund, FIF G13 Knatterudlekene 4-mai
56,11 Martin Vinje, Oppegård IL G13 Oppegård 1-mai
54,40 Sondre Kolbjørnsen, Laksevåg T&IL G13 Fana Stadion 29-mai
51,15 Patrick Holst, I.L. SANDVIN G13 Nordre Vestfold Idrettspark 7-mai
51,03 Patrick Holst , IL Sandvin G13 Nordre Vestfold Idr.park 28-mai
50,70 Stephan Mæland, Davanger Skole G13 Askøy 14-mai
49,50 Kristian Svarva Haugen, Snåsa IL G13 Snåsa Stadion 25-mai
49,45 Ørjan Jakobsen, Hetlevik Skole G13 Askøy 14-mai
49,20 Trygve B. Ellingstad, Fenring, Fenring G13 Ravnanger 7-mai
49,13 Magnus Svinø, EIF G13 Romerike Stadion 29-mai
49,10 Michael H Vaksdal, Træet Skole G13 Askøy 14-mai
46,65 Preben G Antonsen, Kleppe Skole G13 Askøy 14-mai
46,60 Thomas Kristensen, Haugland Skole G13 Askøy 14-mai
46,56 Einar B. Sønju, I.L. SANDVIN G13 Nordre Vestfold Idrettspark 7-mai
46,09 Morten Lygre, Tveit Skole G13 Askøy 14-mai
45,75 Jørgen G Sørli, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
45,23 Fredrik Grønvold, Modum G13 Modum 28-mai
45,15 Kristian Gulbrandsen, Fram IF G13 Drammen 24-mai
43,65 Jonathan Birger Pettersen, Fram IF G13 Drammen 24-mai
43,32 Vegard Fluge, Ask G13 Ravnanger 7-mai
43,05 Stian Bakke Hansen, Fram IF G13 Drammen 24-mai
43,00 Gunnar Horpestad, Bryne IL G13 Bryne 26-mai
42,84 Sebastian Janson Alvestad, Lørenskog FIL G13 Auskog 8-mai
42,45 Edmondo M Vite, Follese Skole G13 Askøy 14-mai
42,05 Ole Christopher Basteson, Florvåg Skole G13 Askøy 14-mai
41,93 Thatphong Phansamdaeng, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
41,30 Palm Sochart (94), Haugland Skole G13 Askøy 14-mai
40,75 Øyvind Monrad Mathiassen, Hanøy Skole G13 Askøy 14-mai
40,60 Jens Fredrik Solberg, Haugland Skole G13 Askøy 14-mai
40,35 Øyvind B Kolstad, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
40,10 Sigurd Helø Klemetsdal, Ås IL G13 Ås Stadion 5-mai
39,88 Robert A Strøm *, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
39,64 Jøran Bjånes , Tveit Skole G13 Askøy 14-mai
39,50 Erik Mahlum, Stjørdal FK G13 Stjørdal 22-mai
39,40 Steffen Aasebø, Davanger Skole G13 Askøy 14-mai
39,40 Jørgen L Myrvoll, Haugland Skole G13 Askøy 14-mai
38,65 Daniel Litangen, Træet Skole G13 Askøy 14-mai
38,64 Andreas Ingebrigtsen, Follese Skole G13 Askøy 14-mai
38,50 Eric Klausen, Davanger Skole G13 Askøy 14-mai
37,90 Dennis Kristoffer Dale, Tveit Skole G13 Askøy 14-mai
37,71 Markus Villanger, Ask G13 Ravnanger 7-mai
37,63 Anders Åmot, Ask G13 Ravnanger 7-mai
37,10 Espen Fromreide, Haugland Skole G13 Askøy 14-mai
37,00 Jørgen Karlsen, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
36,70 Jan Markus Utstrand, Kleppe Skole G13 Askøy 14-mai
36,70 Remi Karlsen, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
35,98 Elias H Norvik, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
34,80 Rune Eikevåg, Træet Skole G13 Askøy 14-mai
34,73 Steffen T Birkeland, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
34,70 Kristoffer Laupsa, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
34,50 Patrick Berglund, Florvåg Skole G13 Askøy 14-mai
34,40 Hans Wilhelm Kongsvik, Hetlevik Skole G13 Askøy 14-mai
34,10 Andre Kleppe, Hetlevik Skole G13 Askøy 14-mai
33,80 Andreas Bastiansen, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
33,55 Ola Hiis-Bergh, Florvåg Skole G13 Askøy 14-mai
33,46 Marcus Graave, Tveit Skole G13 Askøy 14-mai
32,85 Ole Kristian Sætre, Florvåg Skole G13 Askøy 14-mai
32,50 Alexander L Brørvik, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
32,47 Lars Eivind Hjartholm, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
32,45 Nicholas K Storholm, Træet Skole G13 Askøy 14-mai
32,20 Kristoffer G Torgersen, Tveit Skole G13 Askøy 14-mai
32,10 Per Christian Guttormsen, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
31,90 Daniel Staveli, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
31,72 Martin Nikolai Fauskanger, Fauskanger S G13 Askøy 14-mai
31,60 Ole Kristian D Karlsen, Kleppe Skole G13 Askøy 14-mai
31,46 Joakim Birkeland, Florvåg Skole G13 Askøy 14-mai
31,35 Tony S Torsvik, Træet Skole G13 Askøy 14-mai
31,30 Alexander F Stensrud, Florvåg Skole G13 Askøy 14-mai
31,30 Simen Solberg, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
31,20 Mats Andre Træet, Tveit Skole G13 Askøy 14-mai
31,10 Arvid Andreas Pedersen, Haugland Skole G13 Askøy 14-mai
31,10 Håkon Oksnes, Kleppe Skole G13 Askøy 14-mai
31,00 Jørgen Kvamme, Follese Skole G13 Askøy 14-mai
30,70 Erlend J Haugland, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
30,27 Bjarne Jan Knutsen, Fauskanger Skule G13 Askøy 14-mai
30,20 Kristian L Furnes, Træet Skole G13 Askøy 14-mai
30,06 Ørjan Sognnes, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
29,94 Sigve T Leirvåg, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
29,90 Jonas Torgersen, Davanger Skole G13 Askøy 14-mai
29,57 Karsten Standnes, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
29,50 Ola Volden Lauvås, Stjørdal FK G13 Stjørdal 22-mai
29,49 Marcus Rene E Hanøy, Haugland Skole G13 Askøy 14-mai
29,09 Erlend Hellebust, Fauskanger Skule G13 Askøy 14-mai
29,09 Victor Å Johansen, Fauskanger Skule G13 Askøy 14-mai
28,90 Jonas Skotnes, Træet Skole G13 Askøy 14-mai
28,86 Martin K Granheim, Follese Skole G13 Askøy 14-mai
28,63 Aleksander Nilsen, Kleppe Skole G13 Askøy 14-mai
28,50 Joackim Bernhardsen, Davanger Skole G13 Askøy 14-mai
28,50 Bjørnar Løland, Davanger Skole G13 Askøy 14-mai
28,40 Kristoffer W Bø, Kleppe Skole G13 Askøy 14-mai
28,39 Ruben Hjartåker, Follese Skole G13 Askøy 14-mai


Gutter 14 år født 94 (150g ball)
Res Navn Født Hvor Dato
90,86 Gardar Fridriksson, FIF G14 Knatterudlekene 4-mai
70,49 Haakon Dalseth, Oppegård IL G14 Oppegård 1-mai
69,50 Rasmus Stene, Lamberseter IL G14 Lamberseter 30-mai
68,40 Snorre Forsberg Mikkelsen, Lørenskog FIL G14 Auskog 8-mai
64,29 Tord Thoresen Dyphavn, FIF G14 Knatterudlekene 4-mai
54,30 Snorre Mikkelsen, G14 Romerike Stadion 29-mai
44,58 Erik Rømche, Minerva Idrettsskole G14 Auskog 8-mai


(Tilbake)