(Tilbake)

      Sogn Open 2 mai 2008                  
                             
Stevne,dato : Sogn Open 2 mai 2008 kl.1800          
Sted : Norges Idrettshøyskole (Sogn)            
               
Dommere : Bjørn Henriksen (IK Tjalve) , Thomas Rosvold (IK Tjalve)        
               
Antall starter : 30              
                             
Øvelse Vekt Klasse Nr. Navn F.år Lag 1 2 3 4 5 6  Resultat  
Slegge 2 kg G10 1 Erik Johannes Rosvold 1998 Asker Skiklubb 20.38 19.46 18.44 d 19,06      18,05          20,38 Pers
                             
Slegge 4kg J16 1 Michela Baldachino 1993 CAP, Italia 43.60 d 44.82 d d 44.05          44,82  
                             
Slegge 4kg J16 1 Marte Rygg Årdal 1992 IL Brodd d 44.50 49.42 48.64 d d          49,42 Pers
                    >z        
Slegge 4kg J17 1 Katja Vangsnes 1991 Oppegård IL 45.92 49.50 49.22 49.25 d 50.60          50,60  
Slegge 4kg J17 2 Martina Baldachino 1991 CAP, Italia 47.38 d 47.84 d d 46.90          47,84  
                             
Slegge 5 kg G17 - Rikard Villanger 1991 ASK d d d d d d  -  
                             
Slegge 4 kg J18 1 Trude Raad 1990 Gloppen FIL d 54.67 d d d 53.93          54,67 Pers
                             
Slegge 6 kg G18 1 Eivind Henriksen 1990 IK Tjalve 68.75 70.17 d d d d          70,17 Norsk Jr rekord!
                             
Slegge 7,26k M22 1 Steinar Kleppe 1988 Florø T & IF 55.83 55.03 56.33 57.32 d d          57,32  
Slegge 7,26 kg M22 2 Vegard Henriksen 1988 IK Tjalve 48.93 47.26 d x x x          48,93 Pers
                             
Slegge 4kg K22 1 Mari Lauritzen Ness 1988 Ringerike FIK 32.22 31.65 d d d d          32,22  
                             
Slegge 4 kg KS 1 Mona Holm 1983 IK Tjalve 61.15 64.15 65.00 d 61.90 d          65,00  
Slegge 4kg KS 2 Ragna M Jensen 1975 IK Tjalve 41.17 38.85 39.64 39.44 41.80 d          41,80  
                             
Slegge 7,26k MS   Erlend Vada 1983 Løten 49.75 49.49 47.23 d 49.80 d          49,80  
                             
Diskos 600 G10 1 Erik Johannes Rosvold 1998 Asker Skiklubb 13.95 d d 19.60 d d          19,60  
                             
Diskos 750 G12 - Thor Olav Rosvold 1996 Asker Skiklubb d d d d d d  -  
                             
Diskos 1k J16 1 Michela Baldachino 1993 CAP, Italia d d 30.13 29.54 d 27.50          30,13  
                             
Diskos 1,5k G16 1 Fredrik Simensen 1992 Sandvin d 45.53 d 45.66 d d          45,66 Pers
                           
Diskos 1,5k G17 1 Erik Fluge 1991 ASK d d 45.70 50.70 d d          50,70 Pers
                           
Diskos 1k J18 1 Trude Raad 1990 Gloppen 40.06 38.73 41.25 d x x          41,25
                           
Diskos 1,75k G19 1 Magnus Røsholm Berntsen 1989 Aurskog-Høland 52.30 52.29 51.50 d 49.72 52.03          52,30
                           
Diskos 2k M22 1 Vegard Henriksen 1988 IK Tjalve 46.52 48.41 44.68 47.45 46.90 45.30          48,41 Pers
Diskos 2k M22 2 Stian Andersen 1988 Urædd d 45.40 48.41 46.68 d d          48,41
                           
Diskos 1k KS 1 Grete Etholm 1976 IK Tjalve 50.25 53.35 52.66 d 52.00 53.00          53,35
                           
Kule 2kg G10 1 Erik Johannes Rosvold 1998 Asker Skiklubb        6,68        7,07        6,85        6,16        6,96        4,24            7,07
                           
Kule 3kg G12 - Thor Olav Rosvold 1996 Asker Skiklubb        7,23        8,16        7,80  d  d  d            8,16 Pers
                           
Kule 4kg J17 1 Martina Baldachino 1991 CAP, Italia  d  d      12,33      11,99  d      12,50          12,50
                           
Kule 4kg K22 1 Kristin Sundsteigen 1988 Stord  d      12,13      12,34      12,54      12,65      13,17          13,17
                           
Kule 7,26kg M22 1 Stian Andersen 1988 Urædd      14,17      15,02      14,87      15,06      15,27  d          15,27
Kule 7,26kg M22 2 Vegard Henriksen 1988 IK Tjalve      13,46      14,80      15,00      14,88  d  d          15,00 Pers
(Tilbake)