(Tilbake)

NM Snøball-kasting jenter kvalifisering.

(Endelig liste. Kvalifiseringen avsluttet fredag 15 juli kl 24:00)

 

Jenter 10 år født 95 (Kast 80gram litenball)

 

 

 

Res

Navn

Født

Hvor

Dato

40,60

Kaia Flobak, FIL Borg

95

Tyrving

19-jun

39,67

Thyra Stavrum Tång, Eidanger IL

95

Tyrving

19-jun

38,51

Marita Berge Næss, Lørenskog

95

Nittedal

8-jun

38,00

Camilla Rønning, Nittedal

95

Nittedal

8-jun

32,37

Marte B. Steinbakken, Minerva Idrettsskole

95

Tyrving

19-jun

31,60

Stine Lien, Kongsvinger IL

95

Tyrving

19-jun

30,75

Marit Brenna Steinbakken, Minerva

95

Nittedal

8-jun

29,87

Ane H Drange IL Skjalg

95

Stavanger

10-mai

27,53

Maiken Steen-Johnsen, IL Tyrving

95

Tyrving

19-jun

26,82

Guro Lindseth Oppegård IL

95

Sofiemyr

26 apr.

26,76

Camilla Olsen, Strømmen

95

Nittedal

8-jun

26,17

Benedikte G. Salte, Bryne FIK

95

Tyrving

19-jun

24,72

Nora Grieg Christensen, IL Tyrving

95

Tyrving

19-jun

24,57

Eira Bjørvik Hammeren, IL Koll

95

Tyrving

19-jun

24,31

Helene Ingvaldsen, Laksevåg Turn og IL

95

Tyrving

19-jun

24,05

Pernille Halle. Lørenskog

96

Nittedal

8-jun

23,94

Paula Llano, Laksevåg Turn og IL

95

Tyrving

19-jun

23,78

Marianne Skjeggenæs, AHF

95

Nittedal

8-jun

21,85

Astrid Råd Valderhaug, IL Tyrving

95

Tyrving

19-jun

21,50

Julie Krystad, IdrettsCamp Ski

95

Ski stadion

1-jul

21,08

Helena Johansen, Laksevåg Turn og IL

95

Tyrving

19-jun

20,60

Silje Mortensen Flaa, Lørenskog

95

Nittedal

8-jun

20,59

Henriette Handal, Bjørndal IL Friidrett

95

Tyrving

19-jun

20,47

Anna Victoria Vinje, Lørenskog

95

Nittedal

8-jun

20,05

Trine Handeland Finnøy IL

95

Stavanger

10-mai

20,00

Susann Viktoria Falla, IdrettsCamp Ski

96

Ski stadion

1-jul

19,50

Julie Margrethe Gaustad, IdrettsCamp Ski

96

Ski stadion

1-jul

19,05

Pernille Skarpenes, Bækkelaget SK

95

Tyrving

19-jun

18,94

Stine Solvang, Bjørndal IL Friidrett

95

Tyrving

19-jun

18,69

Anna Karina Kristianslund, Bækkelaget SK

95

Tyrving

19-jun

18,18

Anna Breivik Høigård IL Skjalg

95

Stavanger

10-mai

18,08

Line Mari Kruse Minerva IS 

96

Lillestrøm

2-jun

17,95

Andrine Holt Simensen, Strømmen

95

Nittedal

8-jun

17,40

Christina Tyskerud Oppegård IL

95

Sofiemyr

26 apr.

16,88

Marie Skarstein, Strømmen

95

Nittedal

8-jun

16,77

Lina Marie C. Grønnerød, IL Tyrving

95

Tyrving

19-jun

16,72

Sandra Sandholt, Lørenskog

96

Nittedal

8-jun

16,07

Ragnhild Staver, IL Tyrving

95

Tyrving

19-jun

16,00

Therese Løkken Modin, IdrettsCamp Ski

96

Ski stadion

1-jul

16,00

Frida Magnus, IdrettsCamp Ski

95

Ski stadion

1-jul

15,82

Akaliya Vadivelu, Lørenskog

95

Nittedal

8-jun

15,31

Andrea Hagelund, IF Hellas

95

Tyrving

19-jun

15,28

Kristine Roalsø IL Skjalg

95

Stavanger

10-mai

15,27

Ane Gjøysdal, Strømmen

95

Nittedal

8-jun

15,25

Linn Kristoffersen, Løremskog

95

Nittedal

8-jun

15,04

Iselin Maria Martinsen, IL Tyrving

95

Tyrving

19-jun

15,00

Kristine S Lorentzen, IdrettsCamp Ski

96

Ski stadion

1-jul

15,00

Nanna Bye, IdrettsCamp Ski

96

Ski stadion

1-jul

14,89

Hanna Vatnan, IL Tyrving

95

Tyrving

19-jun

14,86

Cardine Ziesler Sandnes IL

95

Stavanger

10-mai

14,84

Kristiane Vollum Bø Oppegård IL

95

Sofiemyr

26 apr.

14,83

Beatrice Llano, Laksevåg Turn og IL

95

Tyrving

19-jun

14,80

Maiken Hestad, Strømmen

95

Nittedal

8-jun

14,75

Maria Osa Furmyr (1996), Strømmen

95

Nittedal

8-jun

14,50

Vilde Næss Brodahl, IdrettsCamp Ski

96

Ski stadion

1-jul

14,39

Elise Christensen, IL Tyrving

95

Tyrving

19-jun

14,29

Hanne Sophie Stang, IL Tyrving

95

Tyrving

19-jun

14,00

Ida Caroline Sneis Boger, IdrettsCamp Ski

96

Ski stadion

1-jul

13,77

Jenny Lund, IL Koll

95

Tyrving

19-jun

13,65

Ingvild Drabløs, IL Tyrving

95

Tyrving

19-jun

13,49

Ingrid Sofie Bergøy Finnøy IL

95

Stavanger

10-mai

13,24

Oda Bråthen Minerva IS

96

Lillestrøm

2-jun

12,87

Helene Gravdal, Asker SK, Friidrett

95

Tyrving

19-jun

12,37

Hanne Dysvik IL Skjalg

95

Stavanger

10-mai

12,00

Ingrid Kolstad, IdrettsCamp Ski

96

Ski stadion

1-jul

11,77

Ida Eltervaag IL Skjalg

95

Stavanger

10-mai

11,65

Helene S. Andersen, Minerva

95

Nittedal

8-jun

11,00

Christina Andvin Tsolakis, IdrettsCamp Ski

96

Ski stadion

1-jul

11,00

Edda Sletner, IdrettsCamp Ski

96

Ski stadion

1-jul

10,92

Sara Nyberg IL Skjalg

95

Stavanger

10-mai

10,85

Oddhild Alstveit Finnøy IL

95

Stavanger

10-mai

10,17

Hanna S Nygaard IL Skjalg

95

Stavanger

10-mai

 

 

Jenter 11 år født 94 (Kast 80gram litenball)

 

 

 

Res

Navn

Født

Hvor

Dato

42,93

Ingrid Åsheim, FIL Borg

94

Tyrving

19-jun

42,13

Hanna Bredal Oftedal, Nittedal IL

94

Tyrving

19-jun

40,35

Anne Marte Morka, Brandbu IF Friidrett

94

Tyrving

19-jun

37,45

Silje Stenersrød, Halden IL

94

Tyrving

19-jun

37,41

Andrea Borstad AHF

94

Bjørkelangen

5-jun

37,29

Gine Granheim, Brandbu IF Friidrett

94

Tyrving

19-jun

36,00

Rikke Ottesen, Kongsvinger IL

94

Tyrving

19-jun

36,00

Kristin Haugstad, Nesodden IF

94

Tyrving

19-jun

35,99

Marthe Rudberg, Kongsvinger IL

94

Tyrving

19-jun

35,64

Renate B Tjetland, Gjesdal IL

94

Tyrving

19-jun

34,35

Stella Wergeland, IL Tyrving

94

Tyrving

19-jun

33,81

Marita Carlsen Minerva IS

94

Lillestrøm

2-jun

33,49

Ingrid Flo, Oppstryn IL

94

Byrkjelo

28-mai

32,78

Hannah Berggren, Kongsvinger IL

94

Tyrving

19-jun

32,13

Line Gjerde, Eidanger IL

94

Tyrving

19-jun

31,20

Julie Vollum Bø Oppegård IL

94

Sofiemyr

26-apr

30,60

Malene Soto Stord IL

94

Stord

1-jun

30,39

Nora Byom Nilssen Oppegård IL

94

Sofiemyr

26-apr

29,54

Amalie Iuel Tyrving

94

Bjørkelangen

5-jun

29,43

Anniken Finsnes, IL Tyrving

94

Tyrving

19-jun

29,41

Ida Dåstøl, Horten FIK

94

Tyrving

19-jun

29,41

Astrid Hermansen, Asker SK, Friidrett

94

Tyrving

19-jun

29,33

Clara Hellan Larsen, IL Tyrving

94

Tyrving

19-jun

29,20

Rebekka N. Kristoffersen, Ringerike FIK

94

Tyrving

19-jun

29,14

Amelie Skaarud, Ski IL Friidrett

94

Tyrving

19-jun

29,02

Marte Helle Schia, IL Koll

94

Tyrving

19-jun

29,01

Susann Lillehagen, Asker SK, Friidrett

94

Tyrving

19-jun

28,87

Emilie Engh, AHF

94

Nittedal

8-jun

28,83

Mathilde Hansen, Innstrandens IL

94

Innstrandens

13-jul

28,02

Marita Carlsen, Minerva

94

Nittedal

8-jun

27,05

Tora Spangen Normann, IL i BUL

94

Tyrving

19-jun

26,62

Kristine Fausa Aasberg, IL Tyrving

94

Tyrving

19-jun

26,33

Oda Rygg Arntzen, Ski IL Friidrett

94

Tyrving

19-jun

26,23

Mari Nilsen Minerva IS

94

Lillestrøm

2-jun

25,97

Ida Øxnevad, IL Tyrving

94

Tyrving

19-jun

25,67

Pernille Halle Lørenskog FIL

94

Bjørkelangen

5-jun

25,58

Silje Norbye, IL Tyrving

94

Tyrving

19-jun

25,40

Amelie Skaarud Ski IL

94

Bjørkelangen

5-jun

25,38

Eirin Nordli Paulsen, AHF

94

Nittedal

8-jun

25,20

Amalie Iuel, IL Tyrving

94

Tyrving

19-jun

25,13

Camilla Olsen Strømmen IF

94

Bjørkelangen

5-jun

24,70

Lisbeth Aasen, IF Hellas

94

Tyrving

19-jun

24,59

Astrid Cederkvist, AHF

94

Nittedal

8-jun

24,58

Jenny Aambø Lørenskog FIL

94

Bjørkelangen

5-jun

24,49

Ellen Befring Thomassen, IL Tyrving

94

Tyrving

19-jun

24,38

Johanne Hagelund, IF Hellas

94

Tyrving

19-jun

23,87

Esther Falck, IL Sørfjell

94

Tyrving

19-jun

23,58

Julie Farseth Berg, IL i BUL

94

Tyrving

19-jun

23,20

Trude Sporsheim Stord IL

94

Stord

1-jun

23,14

Silje Toftegård, Laksevåg Turn og IL

94

Tyrving

19-jun

22,97

Line Bjerkeset Lørenskog FIL

94

Bjørkelangen

5-jun

22,75

Rebecca Karlsson, IL Koll

94

Tyrving

19-jun

22,11

Martine Koppang, IL Tyrving

94

Tyrving

19-jun

21,87

Kristin Skolt, IL Tyrving

94

Tyrving

19-jun

21,02

Malene Tveit, Asker SK, Friidrett

94

Tyrving

19-jun

20,69

Hanna Sørheim, IL Koll

94

Tyrving

19-jun

20,63

Alis Prøis, Strømmen

94

Nittedal

8-jun

20,51

Malene Tangedal Stord IL

94

Stord

1-jun

20,18

Sylvia James, Lørenskog

94

Nittedal

8-jun

20,07

Julie H, Heggdal, Lørenskog

94

Nittedal

8-jun

19,78

Rakel Engelien, Strømmen

94

Nittedal

8-jun

19,58

Sylvia James Lørenskog FIL

94

Bjørkelangen

5-jun

19,33

Susann Marie Strand, Eidanger IL

94

Tyrving

19-jun

18,67

Kristin Alvsvåg Stord IL

94

Stord

1-jun

18,65

Martine Nilsen, Nittedal 

94

Nittedal

8-jun

18,61

Lilly Marie M. Vaage Stord IL

94

Stord

1-jun

18,00

Oda Næs Skoglund, IdrettsCamp Ski

94

Ski stadion

1-jul

16,80

Marie Lamo Vallestad Stord IL

94

Stord

1-jun

16,74

Kristine Birkeland, IL Tyrving

94

Tyrving

19-jun

16,24

Caroline Bjørnstad, Minerva

94

Nittedal

8-jun

15,84

Stine Hagen IL Skjalg

94

Stavanger

10-mai

15,41

Agnes Kahlbom IL Skjalg

94

Stavanger

10-mai

15,15

Susanne Totland Stord IL

94

Stord

1-jun

14,85

Caroline Bjørnstad Minerva IS

94

Lillestrøm

2-jun

14,51

Julia Bådsvik IL Skjalg

94

Stavanger

10-mai

14,04

Margrethe Olufsen, Innstrandens IL

94

Innstrandens

13-jul

13,91

Oda Halseth IL Skjalg

94

Stavanger

10-mai

9,30

Regine Marø Mittet, Elnesvågen OI

94

Elnesvågen

15-jun

 

 

Jenter 12 år født 93 (Kast 150gram litenball)

 

 

 

Res

Navn

Født

Hvor

Dato

48,41

Kristina Kristianslund, Bækkelaget SK

93

Tyrving

19-jun

46,97

Hang Hoang, Nittedal 

93

Nittedal

8-jun

44,89

Maiken Skoie Brustad Tyrving

93

Tyrving

30-jun

44,72

Marie Engebakken Kvam, Bækkelaget SK

93

Tyrving

19-jun

43,82

Felicia Johannessen, Nittedal 

93

Nittedal

8-jun

43,56

Helene Helland Stord IL

93

Stord

1-jun

42,43

Henriette Tangstad, Nøtterøy FG

93

Tyrving

19-jun

41,55

Tonje Sjøli, Nittedal 

93

Nittedal

8-jun

39,72

Emma Øren, Urædd

93

Tyrving

19-jun

39,13

Monika Larssen, Eidanger IL

93

Tyrving

19-jun

38,93

Kaia B. Larsen, IL Sørfjell

93

Tyrving

19-jun

38,00

Karoline S Lorentzen, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

37,80

Elisabeth Hammerstad, Ringerike FIK

93

Drammen

5-mai

37,50

Tina Magnus, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

37,49

Ida Emilie Paulsen AHF

93

Bjørkelangen

5-jun

37,48

Ailinn Nyhus, Åssiden IF

93

Hokksund

29-mai

36,79

Malin Ekeberg, Bækkelaget SK

93

Tyrving

19-jun

35,72

Sara Thune, Bækkelaget SK

93

Tyrving

19-jun

34,12

Cathrine Løyning, IF Sturla

93

Tyrving

19-jun

33,66

Susanne Rootwelt, Bækkelaget SK

93

Tyrving

19-jun

33,30

Oda E. Fadnes Stord IL

93

Stord

1-jun

33,21

Rebecca Lund Nakkim, Bækkelaget SK

93

Tyrving

19-jun

33,09

Anniken Dale Lindgren, Herkules Friidrett

93

Tyrving

19-jun

32,32

Camilla Rønn, AHF

93

Nittedal

8-jun

31,43

Marlene Kromann, Nøtterøy FG

93

Tyrving

19-jun

31,38

Kajta Jødal, IL Tyrving

93

Tyrving

19-jun

30,90

Agnete Bjørndalen, AHF

93

Nittedal

8-jun

30,82

Ingeborg Røe, IL Tyrving

93

Tyrving

19-jun

30,44

Amalie Brobakken, IL Tyrving

93

Tyrving

19-jun

30,00

Lisa Ødegård, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

29,60

Ine Ringlund IL Tyrving

93

Sofiemyr

26-apr

29,31

Pia Larsen, IL Sørfjell

93

Tyrving

19-jun

29,01

Emeline Vinkenes, Eidanger IL

93

Tyrving

19-jun

28,55

Anna Kvæven Stord IL

93

Stord

1-jun

28,30

Abby Brobakken, IL Tyrving

93

Tyrving

19-jun

28,26

Maria Nilsen Stord IL

93

Stord

1-jun

27,94

Maren D. Skøien  Minerva

93

Bjørkelangen

5-jun

27,91

Guro Skarås Johnsen, Urædd

93

Tyrving

19-jun

27,67

Ida K. Sørhagen Minerva

93

Bjørkelangen

5-jun

27,25

Lina Otten, IL Mogutten

93

Tyrving

19-jun

27,03

Michelle Aloysaeus, Lørenskog

93

Nittedal

8-jun

26,95

Kristine Hagen, IL Flint Friidrett

93

Tyrving

19-jun

26,59

Ingrid Hegland, IL Skjalg

93

Tyrving

19-jun

26,39

Sol Løvlie Hansen, Fri-Kam

93

Tyrving

19-jun

26,28

Ida Hulbaklien Bakke, IL Koll

93

Tyrving

19-jun

26,22

Malin T. Guttormsen, Sandnes IL Friidrett

93

Tyrving

19-jun

26,19

Aina Lund, Sjetne IL

93

Sjetnemarka

25-mai

25,17

Annika Tollefsen AHF

93

Bjørkelangen

5-jun

23,56

Katarina E. Bø, Herkules Friidrett

93

Tyrving

19-jun

23,31

Johanna Gateman Tyrving

93

Bjørkelangen

5-jun

22,99

Ellen Kristine Ellertsen, Asker SK, Friidrett

93

Tyrving

19-jun

22,82

Ine Marie Raa, Asker SK, Friidrett

93

Tyrving

19-jun

22,81

Thea Stensaker, IL Norna Salhus

93

Tyrving

19-jun

22,78

Maren D. Skøien, Minerva

93

Nittedal

8-jun

22,63

Ester Jansson Tyrving

93

Bjørkelangen

5-jun

22,50

Julie Aarmo Johannessen, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

21,51

Helga Hernes, IL i BUL

93

Tyrving

19-jun

20,41

Maria Høiskar, Lørenskog

93

Nittedal

8-jun

20,24

Ester Kate Jansson, IL Tyrving

93

Tyrving

19-jun

19,96

Synne Sørensen, Urædd

93

Tyrving

19-jun

19,89

Kamilla Østerhus Hansen, Sandnes IL Friidrett

93

Tyrving

19-jun

19,70

Tonje Skjerping, Laksevåg Turn og IL

93

Tyrving

19-jun

18,84

Alvilde Krohn-Nydal, IL Tyrving

93

Tyrving

19-jun

18,45

Katrine Chr. Åsheim Stord IL

93

Stord

1-jun

18,13

Ida Guttormsen, IL i BUL

93

Tyrving

19-jun

17,15

Andrea Risan, Asker SK, Friidrett

93

Tyrving

19-jun

16,47

Kim Natalia Tolo Stord IL

93

Stord

1-jun

15,00

Cathrine Glende, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

13,22

Sara Raaken, Lørenskog

93

Nittedal

8-jun

12,54

Linn Baarlid, Strømmen

93

Nittedal

8-jun

 

Jenter 12 (Kast med 80 gram ball)

 

 

 

51,22

Victoria Bjørgås, Bergens TF

93

Ravnanger

28-mai

37,56

Kristina Kristianslund, Bækkelaget SK

93

Lambertseter

18-mai

34,00

Karoline S Lorentzen, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

34,00

Tina Magnus, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

33,26

Ruth Nordbø Finnøy IL

93

Stavanger

10-mai

32,82

Anna Kaia Nordbø Finnøy IL

93

Stavanger

10-mai

30,04

Turid Dyngen Sandnes IL

93

Stavanger

10-mai

29,00

Lisa Ødegård, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

28,50

Julie Aarmo Johannessen, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

27,11

Malin Totland Sandnes IL

93

Stavanger

10-mai

26,00

Ingrid Viste IL Skjalg

93

Stavanger

10-mai

24,79

Sandra Bakken Støle Sandnes IL

93

Stavanger

10-mai

24,65

Nina Andersen Sandnes IL

93

Stavanger

10-mai

24,31

Mona Nordbø Finnøy IL

93

Stavanger

10-mai

23,10

Iselin Fjeldstad Sandnes IL

93

Stavanger

10-mai

23,00

Karine Aarmo Johannessen, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

20,15

Mathilde Hattrem Malme, Elnesvågen OI

93

Elnesvågen

38518

18,91

Cesilie Karlsen Sandnes IL

93

Stavanger

10-mai

 

 

Jenter 13 år født 92 (Kast 150gram litenball)

 

 

 

Res

Navn

Født

Hvor

Dato

60,67

Lene Emilie Vik, IF Sturla

92

Tyrving

19-jun

54,72

Camilla Norbye, IL Tyrving

92

Tyrving

19-jun

51,91

Isabelle Pedersen, Laksevåg Turn og IL

92

Tyrving

19-jun

50,30

Andrea Enerstad Bolle, Vestby IL

92

Tyrving

19-jun

48,10

Anneline Milson, Minerva Idrettsskole

92

Tyrving

19-jun

47,71

Monika Olafsen, Oppegård IL

92

Sofiemyr

26-apr

46,66

Ida Høgstad, Minerva

92

Nittedal

8-jun

46,15

Katrine Bløchlinger, Snøgg Friidrett

92

Tyrving

19-jun

45,95

Ida Elise Høgstad, Minerva IS

190492

Drammen

5-mai

44,83

Solveig Fredriksen, Fana IL

92

Tyrving

19-jun

44,12

Susann Bakke, Sørum IL

92

Tyrving

19-jun

43,89

Kine Stensås Andresen, IF Hellas

92

Drammen

5-mai

42,60

Ida Nesse, IL Tyrving

92

Drammen

5-mai

42,30

Susann Bakke, Sørum

92

Nittedal

8-jun

42,10

Kirvil Schau Odden, Snøgg Friidrett

92

Tyrving

19-jun

40,93

Ingeborg Helgetveit, Sigdal FIK

92

Tyrving

19-jun

40,86

Helle Christiansen, Vestby IL

92

Tyrving

19-jun

40,72

Karin Busch, IL Tyrving

92

Tyrving

19-jun

40,67

Kirvil Schau Odden, Snøgg

290792

Drammen

5-mai

40,03

Caroline Torgersen, IF Hellas

92

Drammen

5-mai

40,00

Ida Nesse, IL Tyrving

92

Tyrving

19-jun

39,80

Sharon Souradji, IL i BUL

92

Tyrving

19-jun

38,49

Gyda Gundersen Sogn, FIK Orion

92

Tyrving

19-jun

37,82

Ragni Hernes, IL i BUL

92

Tyrving

19-jun

37,73

Elen Julie Rolfsen, Asker SK, Friidrett

92

Tyrving

19-jun

37,62

Matilde Ringheim Oppegård IL

92

Sofiemyr

26-apr

36,67

Cathrine Frislid, IL Norna Salhus

92

Tyrving

19-jun

35,74

Ingrid Ørvella Steinhaug, Snøgg Friidrett

92

Tyrving

19-jun

35,42

Marlene Mauseth Elveos, FIK Orion

92

Tyrving

19-jun

33,32

Line Skjervheim Gilhuus, IL Tyrving

92

Tyrving

19-jun

33,20

Ingeborg Løvnes, Minerva

92

Nittedal

8-jun

32,90

Iselin Trejos, Minerva

92

Nittedal

8-jun

32,88

Kristine Vanem, Moelven IL

92

Tyrving

19-jun

32,65

Sara Hunstad Haugland, Innstrandens IL

92

Innstrandens

13-jul

32,47

Ragnhild Hafskjær, Minerva

92

Nittedal

8-jun

32,28

Vilde Urfjell, Sørild FIK

92

Tyrving

19-jun

31,26

Julie M. F.Mjønerud, Sørum

92

Nittedal

8-jun

30,90

Josephine Østli, Sørum IL

92

Tyrving

19-jun

30,20

Torunn Slettemark Hovden, Asker SK, Friidrett

92

Tyrving

19-jun

28,09

Kaja Hellan, IL Tyrving

92

Tyrving

19-jun

27,91

Susanne Stubberud Rom, FIK Orion

92

Tyrving

19-jun

27,53

Josephine Østli, Sørum

92

Nittedal

8-jun

26,70

Ingrid Lothe, Haugesund IL

92

Tyrving

19-jun

26,28

Sigri Kløve, IL Tyrving

92

Tyrving

19-jun

25,58

Anna Rosenberg, Nittedal  

92

Nittedal

8-jun

24,36

Camilla Bjørnstad, Minerva

92

Nittedal

8-jun

23,96

Helene Holbæk, IL Tyrving

92

Tyrving

19-jun

22,94

Inthujaa Jeyenthiran, Lørenskog

92

Nittedal

8-jun

21,25

Julie Damstad, Sørum

92

Nittedal

8-jun

20,25

Veronica S. Andersen, Minerva

92

Nittedal

8-jun

19,91

Maren Kjærnes, IL Tyrving

92

Tyrving

19-jun

18,18

Susanne Hellan, IL Tyrving

92

Tyrving

19-jun

 

 

Jenter 14 år født 91 (Kast 150gram litenball)

 

 

 

Res

Navn

Født

Hvor

Dato

68,44

Iselin Skullerud, Nittedal IL

91

Tyrving

19-jun

59,54

Silje Nordtveit , Stord

91

Stord Stadion

29-jun

59,35

Ingunn Lode, Elnesvågen OI

91

Elnesvågen

7-jul

59,20

Kine Aaltvedt, Minerva

91

Nittedal

8-jun

57,47

Jannicke Silseth Eide, IL Tyrving

91

Tyrving

19-jun

55,12

Stine Bredal Oftedal, Nittedal IL

91

Tyrving

19-jun

55,09

Silje Nordtveit Stord IL

91

Stord

1-jun

54,02

Luxshieha Sri, Lørenskog

91

Nittedal

8-jun

49,23

Ingunn Lode, Elnesvågen OIL

91

Elnesvågen

31-mai

48,43

Ingvild Rønhovde Stord IL

91

Stord

1-jun

47,97

Katja Vangsnes, Oppegård IL

91

Tyrving

19-jun

44,85

Alette Christensen, IL Tyrving

91

Tyrving

19-jun

44,21

Nikoline Skogmo, IF Sturla

91

Tyrving

19-jun

42,16

Katinka Ranberg, IL Tyrving

91

Tyrving

19-jun

41,92

Rikke H. Fossen Oppegård IL

91

Sofiemyr

26-apr

41,15

Annicken Bruu, IL Tyrving

91

Tyrving

19-jun

40,88

Malin Norèn Eriksen, IL ROS

91

Tyrving

19-jun

40,48

Nadine Farnes, Nittedal 

91

Nittedal

8-jun

39,89

Kari Mette Hole, IL ROS

91

Tyrving

19-jun

39,27

Mari Eriksrød Oppegård IL

91

Sofiemyr

26-apr

38,50

Cecilie Giske Holth, Asker SK, Friidrett

91

Tyrving

19-jun

38,45

Marthine Endrerud, IL Sandvin

91

Tyrving

19-jun

38,15

Katja Vangsnes, Oppegård IL

91

Stord Stadion

4-jul

37,99

Karoline Madsen, IL Tyrving

91

Tyrving

19-jun

37,04

Benedicte Ø. Danielsen, IF Sturla

91

Tyrving

19-jun

36,87

Therese Bache, IL Tyrving

91

Tyrving

19-jun

36,60

Pernille Kloster, Asker SK, Friidrett

91

Tyrving

19-jun

36,13

Ann Iren Jenssen, IL Sørfjell

91

Tyrving

19-jun

36,04

Katarina Fransson, Kristiansand IF

91

Tyrving

19-jun

35,93

Siri Bjørdalsbakke Mo, Ørsta IL

91

Ørsta

2-jun

35,61

Nina Harby Nygaard, FIK Orion

91

Tyrving

19-jun

33,95

Henriette Jensen, AHF

91

Nittedal

8-jun

32,01

Idunn Strøm Myklebust, IL Sandvin

91

Tyrving

19-jun

31,90

Benedicte Glenne, IL Sandvin

91

Tyrving

19-jun

30,64

Ine Martinsen, AHF

91

Nittedal

8-jun

30,20

Elly Nesse, IL Tyrving

91

Tyrving

19-jun

29,76

Mari Lundemo, Ringerike FIK

91

Tyrving

19-jun

29,23

Christine Endrerud, IL Sandvin

91

Tyrving

19-jun

26,21

Una B. Namløs, Urædd

91

Tyrving

19-jun

25,38

Sigrid Grepperud, AHF

91

Nittedal

8-jun

20,30

Camilla Viken, Laksevåg Turn og IL

91

Tyrving

19-jun

 

(Tilbake)