(Tilbake) Oppdatert 23 mai 2012 kl. 24:00

Jenter 11 år født 2001 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
43,50 Hannah Høgsnes, IL Sandvin J11 Sandvin 14-mai
40,89 Synne lunde, Varteig IL J11 Askim 20-mai
35,75 Vibeke Engen, Oppegård IL J10 Østfold 5-mai
35,50 Vibeke Engen, Oppegård IL J10 Sofiemyr 25-apr
31,76 Nina Nguyen, Sarpsborg IL J11 Askim 20-mai
30,99 Andrea Thorsheim, AKS77,  J11 Leikvang 21-mai
30,33 Julianne Bloch Børke, Byåsen IL  J10 Sør Trøndelag 22-mai
29,47 Sofie Dammen, Minerva Idrettsskole J11 Lillestrøm 16-mai
27,71 Frida Margrethe Bremnes, Askim IF J11 Askim 20-mai
27,46 Anniken Borseth, Selbu IL  J10 Sør Trøndelag 22-mai
26,22 Astrid Klyve, Bergens Turn,  J11 Leikvang 21-mai
25,75 Nora Dahle, Strømmen IF J11 Lillestrøm 16-mai
25,50 Marie Syversen Augestad, Ski J10 Ski Idrettspark 2-mai
25,05 Anpitkiniyal Kohulan, Strømmen IF J11 Lillestrøm 16-mai
24,80 Kaja Vedahl-Lund, Sarpsborg IL J10 Askim 20-mai
24,31 Victoria Høistad Foss, Minerva Idrettsskole J11 Lillestrøm 16-mai
24,29 Lone Malmberg, Sarpsborg IL J11 Askim 20-mai
23,93 Synne Bjerke-Kildal, Strømmen IF J10 Lillestrøm 16-mai
23,58 Camilla Johnsen, Ask J11 Ravnanger 9-mai
23,02 Liv Karoline Grimstad, Ranheim IL J10 Sør Trøndelag 22-mai
22,94 Madeleine Fluske, Sarpsborg IL J11 Askim 20-mai
22,91 Høgne Ingrid, AHI J10 Askim 20-mai
22,64 Hannah Hasfjord-Lia, Ski J11 Ski Idrettspark 2-mai
22,51 Hanna Oksmo, Fredrikstad IF J10 Askim 20-mai
22,39 Mari Andreassen Rud, Askim IF J11 Askim 20-mai
22,20 Hedda Seljegard Gåsemyr, Ski J10 Ski Idrettspark 2-mai
21,96 Karoline Myrvold, Fagernes IL J10 Fagernes 10-mai
21,02 Rikke Helltun, RFIK J11 Ringerike 9-mai
20,88 Oda Myklebust, Bergens Turn,  J11 Leikvang 21-mai
20,80 Sasha Villanger, Ask J11 Ravnanger 9-mai
20,53 Martine Enes Heggøy, Ask J11 Ravnanger 9-mai
20,42 Stine Victoria Sjølie, Minerva Friidrett J10 Lillestrøm 16-mai
20,11 Isabel Johansen Greenidge, Minerva Idrettsskole J10 Lillestrøm 16-mai
19,49 Julie Romberg, Fredrikstad IF J11 Askim 20-mai
19,36 Ingrid Dahl, Strømmen IF J10 Lillestrøm 16-mai
19,27 Kari Runarsdotter Øye, Vestre Slidre IL J11 Fagernes 10-mai
19,16 Tuva Marie Isebakke, Askim IF J10 Østfold 5-mai
19,09 Nikoline Strande Rygh, Fagernes IL J10 Fagernes 10-mai
19,05 Nikoline Bruvik, Hovding,  J10 Leikvang 21-mai
18,93 Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll J11 Lillestrøm 16-mai
18,77 Nora Bækken, Strømmen IF J10 Lillestrøm 16-mai
18,73 Annika Haugland, Ask J11 Ravnanger 9-mai
18,68 Olivia Mortensen, Askim IF J11 Askim 20-mai
18,50 Ida Marie Gjøvåg, Ask J11 Ravnanger 9-mai
18,46 Hanna Oksmo, Fredrikstad IF J10 Østfold 5-mai
18,30 Emmy Bråthen, Askim IF J10 Askim 20-mai
18,25 Sandra Berg, Fagernes IL J11 Fagernes 10-mai
18,21 Josefine Biørnstad, Sarpsborg IL J10 Askim 20-mai
17,69 Marie Kolberg, Askim IF J10 Askim 20-mai
16,86 Tuva Strømsnes, Ask J11 Ravnanger 9-mai
16,37 Oline Hovda, Ranheim IL J10 Sør Trøndelag 22-mai
16,13 Sarah Nilsen, Ski J11 Ski Idrettspark 2-mai
15,60 Maia Kjos Ilseth, Ski J10 Ski Idrettspark 2-mai
15,34 Anniken Romberg, Fredrikstad IF J11 Askim 20-mai
15,12 Erika Ramberg Edling, Ranheim IL J10 Sør Trøndelag 22-mai
14,87 Marte Strømsnes Indrøy, Ask J11 Ravnanger 9-mai
14,80 Ruth Emilie Barbøl, Ski J10 Ski Idrettspark 2-mai
14,78 Sina Andreassen, Veldre friidrett J10 Sveum 10-mai
14,59 Hedda Holden, Vestre Slidre IL J11 Fagernes 10-mai
14,20 Mia Aurora Lunde, Ski J10 Ski Idrettspark 2-mai
14,16 Elise Bjerke-Kildal, Strømmen IF J10 Lillestrøm 16-mai
13,61 Mina Henriksen Lager, RFIK J11 Ringerike 9-mai
13,01 Josefine Fleischer, Oppegård IL J10 Sofiemyr 25-apr
12,50 Maria Ingvaldsen, Ski J10 Ski Idrettspark 2-mai
12,44 Johanne Risa Bremer, Ranheim IL J10 Sør Trøndelag 22-mai
12,18 Sanne Stormorken, Fredrikstad IF J10 Østfold 5-mai
12,13 Runa Vasstrand, Fenring J10 Ravnanger 9-mai
11,84 Ingjerd Eid Skjerven, RFIK J11 Ringerike 9-mai
11,81 Hedda Lie Nordal Hagen, Hamar IL J10 Sveum 10-mai
11,64 Ida Beate Mikkelsen, Ask J11 Ravnanger 9-mai
10,60 Minda Larsen, Ski J10 Ski Idrettspark 2-mai
9,90 Live Kvakkestad, Ski J10 Ski Idrettspark 2-mai
9,70 Karoline Laabak, Fredrikstad IF J10 Askim 20-mai
9,50 Sara Guttormsen, Ski J10 Ski Idrettspark 2-mai
9,34 Sigrid Vormland, Strømmen IF J10 Lillestrøm 16-mai
8,29 Sigrid Røe Johnsen, Hamar IL J10 Sveum 10-mai
5,28 Mira Gustavsen, Minerva Friidrett J10 Lillestrøm 16-mai
Jenter 12 år født 2000 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
44,38 Lotte Nordås, Minerva Friidrett J12 Lillestrøm 16-mai
44,00 Lotte Nordås , Minerva IS J12 Lillestrøm 16-mai
42,38 Ida Paulsen, Ski J12 Ski Idrettspark 2-mai
34,09 Sofie Skaftun, Sarpsborg IL J12 Askim 20-mai
31,37 Stina Steinsvåg Bogsti, Hellas, IF J12 Marinlyst 5-mai
29,90 Christina Andersen, Ski J12 Ski Idrettspark 2-mai
29,51 Senthamilpiriyal Kohulan, Strømmen IF J12 Lillestrøm 16-mai
28,46 Silje Slettemoen, Strømmen IF J12 Lillestrøm 16-mai
25,81 Sofie Skaftun, SIL J12 Halden 13-mai
25,32 Ragnhild Spange Brekke, Strømmen IF J12 Lillestrøm 16-mai
24,78 Guro Roan Baklid, Eiker-Kvikk, IF J12 Marinlyst 5-mai
24,61 Marte Berg, HIL J12 Halden 13-mai
23,78 Amalie Lindstad, Sandefjord TIF J12 Marinlyst 5-mai
23,23 Karoline Jæger, Aremark IF J12 Halden 13-mai
23,17 Ingvild Holst, Sandefjord TIF J12 Marinlyst 5-mai
22,66 Caroline Solum, Strømmen IF J12 Lillestrøm 16-mai
22,55 Annie Melby, Øystre Slidre IL J12 Fagernes 10-mai
22,05 Victoria Mørch Jonassen, Eidanger Idrettslag J12 Marinlyst 5-mai
21,27 Ingebjørg Stueland, VOSS IL J12 Voss 9-mai
20,81 Ella Sørlie, HIL J12 Halden 13-mai
20,75 Marlen Fagerås, Askim IF J12 Askim 20-mai
20,54 Ida Andreassen Rud, Askim IF J12 Askim 20-mai
20,13 Helene Lode, Hovding,  J12 Leikvang 21-mai
18,65 Gøril F Furu, VOSS IL J12 Voss 9-mai
18,27 Ronja Håkenstad Evertsen, Øystre Slidre IL J12 Fagernes 10-mai
17,62 Karianne Olsvik Dengerud, IL Koll J12 Lillestrøm 16-mai
17,48 Lara Haugland, Fenring J12 Ravnanger 9-mai
17,00 Helene Thomassen, Strømmen IF J12 Lillestrøm 16-mai
16,74 Jenny Martinsen, HIL J12 Halden 13-mai
14,98 Ellen Mangen, Strømmen IF J12 Lillestrøm 16-mai
14,69 Ragnhild M. Sjølie, MIL J12 Halden 13-mai
14,21 Ida Kristine Ulmark, Fenring J12 Ravnanger 9-mai
Jenter 13 år født 1999 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
56,80 Siri Kaarstein , Nittedal IL J13 Lillestrøm 22-mai
49,76 Vilde Emilie Ingvaldsen , IL Norna Salhus J13 Ask lekene 23-mai
45,37 Tonje Kristiansen, FIK Orion J13 Sveum 10-mai
39,30 Une Kvalem Skogvold, Sturla, IF J13 Marinlyst 5-mai
37,06 Helene Olsen Austnes, Fri J13 Ravnanger 9-mai
34,49 Eline Normann Mortensen, Sturla, IF J13 Marinlyst 5-mai
33,81 Solveig Nyhus, Krødsherad IL F J13 Marinlyst 5-mai
33,70 Ingrid Nyhus, Krødsherad IL F J13 Marinlyst 5-mai
32,79 Trine Andersen, HIL J13 Halden 13-mai
32,45 Birte Skinnes, Sturla, IF J13 Marinlyst 5-mai
31,35 Maria Pasanen, HIL J13 Halden 13-mai
30,32 Siren Holum, Ski J13 Ski Idrettspark 2-mai
29,02 Kristjana Berg, Fagernes IL J13 Fagernes 10-mai
28,88 Eli M. Åkerman, HIL J13 Halden 13-mai
26,97 Hilde Nyhus, Krødsherad IL F J13 Marinlyst 5-mai
25,81 Fanny Gylvik, HIL J13 Halden 13-mai
22,42 Hannah Sjølie, MIL J13 Halden 13-mai
21,71 Andrine Lærum, Sturla, IF J13 Marinlyst 5-mai
21,04 Silje Sneve, Fagernes IL J13 Fagernes 10-mai
18,33 Monika Evjenth, Fenring J13 Ravnanger 9-mai
18,22 Iselin Ween Rustad, Sturla, IF J13 Marinlyst 5-mai
14,95 Nina Vatne, Sturla, IF J13 Marinlyst 5-mai
13,77 Sara wang, Hellas, IF J13 Marinlyst 5-mai
Gutter 11 år født 2001 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
43,26 Simen Guttormsen, Ski G11 Ski Idrettspark 2-mai
38,06 Joakim Flekke, Oppegård IL G11 Sofiemyr 25-apr
37,63 Johannes Sognnæs, Minerva Friidrett G11 Lillestrøm 16-mai
36,00 Olav Akerlie Mandelid, VOSS IL G11 Voss 9-mai
35,80 Sebastian Hasfjord-Lia, Ski G10 Ski Idrettspark 2-mai
33,73 Joakim Skogø Christophersen, Ranheim IL G10 Sør Trøndelag 22-mai
33,73 Bjørn Erik Lillevold, Ranheim IL G10 Sør Trøndelag 22-mai
33,48 Lasse Nordås, Minerva Friidrett G10 Lillestrøm 16-mai
33,22 Sivaperuman Pravin, Lørenskog FIL G11 AHF Banen 8-mai
32,69 Bork Lund Eilertsen, Ranheim IL G10 Sør Trøndelag 22-mai
32,35 Even Sommer Henriksen, Moss IL G11 Askim 20-mai
30,34 Jo Børge Hoem, Selbu IL  G10 Sør Trøndelag 22-mai
30,02 Peder Aas Vårheim, Ranheim IL G10 Sør Trøndelag 22-mai
29,99 Andreas Sponnich Rye, Fagernes IL G10 Fagernes 10-mai
29,61 Bjørn Erik Tennås, Ranheim IL G10 Sør Trøndelag 22-mai
29,22 Ludvig Elias Engen, Askim IF G11 Askim 20-mai
28,62 Birk Håkenstad Evertsen, Øystre Slidre IL G10 Fagernes 10-mai
28,61 Brynhildsen Bendik, Lørenskog FIL G10 AHF Banen 8-mai
27,31 Otterstad Markus, Lørenskog FIL G10 AHF Banen 8-mai
27,22 Brage Tveter, Askim IF G11 Askim 20-mai
26,57 Noah Lien, RFIK G11 Ringerike 9-mai
26,38 Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF G10 Østfold 5-mai
25,30 Torger Bocianowski, Ski G11 Ski Idrettspark 2-mai
25,18 Frank Dalsgård, Hovding,  G11 Leikvang 21-mai
24,80 Andreas Flückiger, Ski G10 Ski Idrettspark 2-mai
24,70 Johan Rørtveit, Ranheim IL G10 Sør Trøndelag 22-mai
24,59 Leiv Ole Didriksen, Ranheim IL G10 Sør Trøndelag 22-mai
24,32 Trym Sveen, Minerva Idrettsskole G10 Lillestrøm 16-mai
23,70 Trym Kjos Ilseth,, Ski G10 Ski Idrettspark 2-mai
23,61 Victor Ferner Bergersen, Minerva Idrettsskole G10 Lillestrøm 16-mai
22,60 Christian Flückiger, Ski G10 Ski Idrettspark 2-mai
22,34 Rygh Elias, NittedaL G10 AHF Banen 8-mai
21,20 Sivert Vergeliv Kvalvågnes, Ski G10 Ski Idrettspark 2-mai
20,61 Sander Herrem Løfshus, Ranheim IL G10 Sør Trøndelag 22-mai
20,40 Olav Skjæveland Jøssing, Ranheim IL G10 Sør Trøndelag 22-mai
20,31 Theodor S Fleischer, VOSS IL G11 Voss 9-mai
20,04 Eirik Gjeraldstveit, VOSS IL G11 Voss 9-mai
19,79 Sindre Fredriksen, Varteig IL G10 Askim 20-mai
19,57 Fredrik Persen, Fredrikstad IF G10 Østfold 5-mai
18,56 Noah Butt Høyem, Ranheim IL G10 Sør Trøndelag 22-mai
17,59 Espen Gjeraldstveit, VOSS IL G11 Voss 9-mai
17,52 Sivaperuman Sarvin, Lørenskog FIL G10 AHF Banen 8-mai
16,26 Magnus Andreas Bremnes, Askim IF G10 Askim 20-mai
15,84 Oddbjørn M. Horn, Hovding,  G11 Leikvang 21-mai
14,53 Jonas Såheim, Fredrikstad IF G10 Østfold 5-mai
13,95 Erlend Brakstad, Hovding,  G10 Leikvang 21-mai
5,20 Sebastian Guttormsen, Ski G10 Ski Idrettspark 2-mai
Gutter 12 år født 2000 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
51,39 Johannes V. Olsen, Ski G12 Ski Idrettspark 2-mai
49,39 Sander Estil Geiser, Ski G12 Ski Idrettspark 2-mai
49,27 Andreas Holmelid Jakobsen, Ski G12 Ski Idrettspark 2-mai
49,12 Eivind Kongshaug, Ski G12 Ski Idrettspark 2-mai
48,25 Bendik Skønberg Johannsen,  Hovding G12 Leikvang 21-mai
46,46 Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL G12 Askim 20-mai
44,99 Markus Hagen, Eiker-Kvikk, IF G12 Marinlyst 5-mai
44,97 Victor Helsinghof, Ski G12 Ski Idrettspark 2-mai
42,85 Fredrik G. Haraldstad, SIL G12 Halden 13-mai
42,10 Sander Lothe, Ski G12 Ski Idrettspark 2-mai
41,15 Haakon Johan Skogly, Ski G12 Ski Idrettspark 2-mai
40,91 Tobias Skonnord Hansen, Ski G12 Ski Idrettspark 2-mai
40,49 Nicolai Enstad Haraldseth, Horten Fk G12 Marinlyst 5-mai
40,39 Filip Aas, Raumnes & Årnes IL G12 Lillestrøm 16-mai
40,00 Jakob Jeilen, Eidanger Idrettslag G12 Marinlyst 5-mai
39,27 Mathias Kollberg, Hellas, IF G12 Marinlyst 5-mai
38,83 Jacob Svennevik, Ski G12 Ski Idrettspark 2-mai
38,50 Eirik Kristian Kolstad, Ski G12 Ski Idrettspark 2-mai
38,23 Kristian Tokstad, Lørenskog Friidrettslag G12 Lillestrøm 16-mai
38,22 Erling Svennevik, Ski G12 Ski Idrettspark 2-mai
37,78 Nelson Skonnord Bacher, Ski G12 Ski Idrettspark 2-mai
37,19 Sathiyaruben Jonathan Sander, Lørenskog FIL G12 AHF Banen 8-mai
37,17 Jakob Kallevig Mikaelsen, Ski G12 Ski Idrettspark 2-mai
36,29 Thijmen Triemstra, Ski G12 Ski Idrettspark 2-mai
33,54 Ole Einar Sørhaug, Ski G12 Ski Idrettspark 2-mai
33,08 Vemund S. Brendøymoen, Ski G12 Ski Idrettspark 2-mai
32,73 Oscar V. Eeden, HIL G12 Halden 13-mai
32,41 Alexander Aspås, Ski G12 Ski Idrettspark 2-mai
30,23 Sofus Vedahl-Lund, Sarpsborg IL G12 Askim 20-mai
28,38 Andreas Hansen, HIL G12 Halden 13-mai
26,77 Truls Filseth Augdal, Ringerike Fk G12 Marinlyst 5-mai
23,87 Peder Frislid, Askim IF G12 Askim 20-mai
22,18 Jon Marius Ustad, Horten Fk G12 Marinlyst 5-mai
Gutter 13 år født 1999 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
59,34 Alexander Eric Burlin, Ski IL G13 Ski Idrettspark 5-apr
58,50 William Bråthen, Askim IF G13 Askim 21-mai
54,04 Sondre Guttormsen, Ski G13 Ski Idrettspark 2-mai
51,37 Sigurd Fluge Petterson, Tønsberg FIK G13 Marinlyst 5-mai
45,06 Ulrik Gabriel Erlandsen, AKS77 G13 Leikvang 21-mai
43,33 Storvik Vetle, Nittedal IF G13 AHF Banen 8-mai
41,75 William Schiøtz, Oppegård IL G13 Sofiemyr 25-apr
41,56 Simon Vilbo Tinjar, Ski G13 Ski Idrettspark 2-mai
39,40 Alexander Skammelsrud, HIL G13 Halden 13-mai
39,27 Jørgen L. Larsen, Ski G13 Ski Idrettspark 2-mai
37,88 Håvard Becker, Tønsberg FIK G13 Marinlyst 5-mai
37,71 Tobias Aarum Halås, Ski G13 Ski Idrettspark 2-mai
37,12 Nandrup Jørgen, Lørenskog FIL G13 AHF Banen 8-mai
36,29 Jonatan Nolet, HIL G13 Halden 13-mai
33,51 Karlsen Espen, Lørenskog FIL G13 AHF Banen 8-mai
32,99 Mads Kasa, RFIK G13 Ringerike 9-mai
27,59 Emil Andre Ryland, HIL G13 Halden 13-mai
25,45 Kevin Høglund, Ski G13 Ski Idrettspark 2-mai

Stå på å kast. Kvalifiseringsfristen går ut 31 mai kl. 24:00
Send mailen til pb@spyd.no

(Tilbake) Oppdatert 23 mai 2012 kl. 24:00