(Tilbake) Endelig liste 26 juni 24:00 2009.

Jenter 10 år født 99 (Kast 80gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
36,69 Henny Reistad, Tyrving IL J10 Nadderud 14-jun
36,06 Sanchutha Jeiharan, Lørenskog J10 Nittedal 2-jun
35,25 Tiril Skøyum Moe, Strømmen J10 Nittedal 2-jun
31,37 Tiril Skøyum Moe, Strømmen IF J10 Lillestrøm 13-mai
30,70 Eirin K.Stenseth, Namdalseid IL J10 Steinkjer 16-mai
30,45 Tiril Skøyum Moe, Strømmen IF J10 Nadderud 14-jun
30,36 Marie Rasch Jakobsen, Fredrikstad IF J10 Askim 10-jun
30,06 Ingrid Myrvang, FIK Orion J10 Nadderud 14-jun
29,50 Ann-Eline Bloch Børke, Byåsen IL J10 Ranheim 19-mai
29,42 Trine Andersen, Halden IL J10 Mosseportlekene 6-jun
29,34 Trine H. Andersen, HIL J10 Halden 28-mai
29,31 Lotte Selvåg, Minerva IS J10 Lillestrøm 13-mai
29,19 Olivia Ranjan, Minerva J10 Nittedal 2-jun
28,39 Mary Olivia Ranjan, Minerva IS J10 Lillestrøm 10-jun
27,30 Olivia Ranjan, Minerva IS J10 Lillestrøm 13-mai
27,13 Marie Jacobsen, FIF J10 Halden 28-mai
26,92 Sandra Nilsen Hvidsten, Eiker-Kvikk, IF J10 Maxbo Lekene 1-jun
26,72 Elin Reistad Lein, Namsen Friidrettsforening J10 Steinkjer 16-mai
26,52 Andrine Granstad, Krødsherad IL J10 Maxbo Lekene 1-jun
25,92 Ragnhild, Hagen Rønning, Modum Friidrettsklubb J10 Maxbo Lekene 1-jun
25,65 Vilde Ingvaldsen, Norna-Salhus IL J10 Nadderud 14-jun
25,10 Stenseth, Eirin Kaldahl, Namdalseid IL J10 Beistad Stadion 3-jun
24,24 Cecilie Brakstad, Bækkelagets SK J10 Nadderud 14-jun
24,14 Kristjana Berg, Fagernes IL J10 Fagernes 14-mai
24,10 Kristin Frisvoll, Gneist J10 Fana Stadion 15-mai
24,09 Johanne Strømme, MIL J10 Halden 28-mai
23,93 Kristjana Berg, Fagernes IL J10 Nadderud 14-jun
23,49 Solveig Hernandez Vråle, Sturla, IF J10 Maxbo Lekene 1-jun
23,24 Vigdis Johnsen, Ringerike Friidrettsklubb J10 Mosseportlekene 6-jun
23,19 Anna Oline Lona, Hållingen il J10 Kolvereid 23-mai
22,93 Solveig Hernandez Vråle, Sturla, IF J10 Nadderud 14-jun
22,78 Camilla Gåseland, Mandal og Halse IL (MHI) J10 Søgne 26-mai
22,55 Oda, Hatlestad Hovland, Nesøya IL J10 Nadderud 14-jun
22,15 Solveig H Vråle, Sturla J10 Drammen 9-jun
22,05 Silje Kristoffersen, Fri-Kam J10 Mosseportlekene 6-jun
21,80 Danielle Akselsen, Mandal og Halse IL (MHI) J10 Søgne 26-mai
20,93 Marie Wilhelmsen, IL Giv Akt Friidrett J10 Søgne 26-mai
20,70 Tveite Nina, Fana IL J10 Bjarg 10-jun
20,58 Guro Bjørkedokken, Gol IL J10 Fagernes 14-mai
20,45 Andrine Setsaas Kristensen, Ranheim IL J10 Ranheim 19-mai
20,43 Karen Berge, Skjalg IL J10 Stavanger 14-mai
20,29 Celina Nilsen Lundevik, Tyrving IL J10 Nadderud 14-jun
20,10 Kjersti Løkka Granlund, Snøgg IL J10 Notodden 11-mai
20,07 Ella Jakobsen, Stjernen Gang J10 Halden 28-mai
20,00 Hedda Midtstraum, Strindheim il J10 Ranheim 19-mai
20,00 Ellen Nordqvist Sjøblom, Moss IL J10 Askim 10-jun
19,96 Flølo Julie Woie, Bergens TF J10 Bjarg 10-jun
19,88 Hedda Midtstraum, Strindheim il J10 Steinkjer 16-mai
19,84 Ingeborg Hersleth, Vansjø/Svinndal J10 Askim 10-jun
19,83 Johanne Hauge Waters, Vansjø/Svinndal J10 Askim 10-jun
19,79 Kaja Skarland, Overhalla il J10 Kolvereid 23-mai
19,76 Malin Kristoffersen, Fri-Kam J10 Mosseportlekene 6-jun
19,75 Ingrid Aafedt Bukve, Jotun IL J10 Førde 14-jun
19,45 Kaja Skarland, Overhalla IL J10 Steinkjer 16-mai
19,36 Guro Bjørkedokken, Gol IL J10 Maxbo Lekene 1-jun
19,36 Gundersen Amalie Mehl, Gneist,IL J10 Bjarg 10-jun
19,36 Johanne Strømme, Moss IL J10 Askim 10-jun
19,34 Ellen Nordqvist Sjøblom, Moss IL J10 Mosseportlekene 6-jun
19,31 Kristi Skinlo Øvreseth, Breimsbygda IL J10 Førde 14-jun
19,24 Ine Midtkandal, Fenring J10 Ravnanger 6-mai
19,14 Hanne Tjomsland, Mandal og Halse IL (MHI) J10 Søgne 26-mai
19,10 Kristina Aase Fransson, Førde IL J10 Førde 13-mai
19,09 Maia Vetti Grøndahl, Jotun IL J10 Førde 14-jun
19,05 Berit Brenne, Varteig IL J10 Askim 10-jun
18,94 Miliane Ekstrand, FIF J10 Halden 28-mai
18,90 Sigrid Sæther, Namdalseid IL J10 Steinkjer 16-mai
18,49 Cesine Skeie, Mandal og Halse IL (MHI) J10 Søgne 26-mai
18,46 Nora Strøm Myklebust, Sandvin, IL J10 Nadderud 14-jun
18,39 Susanne Follnes, Gneist J10 Fana Stadion 15-mai
18,36 Kajsa Unnerud Moen, Moss IL J10 Askim 10-jun
18,00 Marianne Sæther, Namdalseid IL J10 Steinkjer 16-mai
17,82 Christina Andersen, Ski IL J10 Nadderud 14-jun
17,59 Ingvild Meinseth, Express J10 Espress 14-mai
17,48 Hannah Sjølie, MIL J10 Halden 28-mai
17,45 Camilla Bauge, Førde IL J10 Førde 14-jun
17,42 Maren Oline Thom, Asker SK J10 Nadderud 14-jun
17,36 Oda Krågeland, Mandal og Halse IL (MHI) J10 Søgne 26-mai
17,35 Jorunn Martinsen, Laksevåg TIL J10 Nadderud 14-jun
17,34 Linn G.Sundvik, Namdalseid IL J10 Steinkjer 16-mai
17,30 Linea Skrede Hervik, Førde IL J10 Førde 13-mai
17,30 Louisa Pettersson, Fri-Kam J10 Mosseportlekene 6-jun
17,18 Brita Kindem, Skjalg IL J10 Stavanger 14-mai
17,07 Helen Golberg, Gol IL J10 Maxbo Lekene 1-jun
17,04 Linn Bruvik, Sigdal Friidrettsklubb J10 Maxbo Lekene 1-jun
16,87 Linnea Skrede Hervik, Førde IL J10 Førde 14-jun
16,76 Karoline Daland, Sørild FIK J10 Espress 14-mai
16,76 Persgård, Sarah, Følling IL J10 Beistad Stadion 3-jun
16,22 Kajsa Unnerud Moen, MIL J10 Halden 28-mai
16,21 Marlin Kråkeland Nårstad, Express J10 Espress 14-mai
16,14 Karoline Fauske, Førde IL J10 Førde 14-jun
16,10 Anette Sagmo, Overhalla il J10 Kolvereid 23-mai
16,00 Helen Golberg, Gol IL J10 Fagernes 14-mai
15,80 Vada, Sigrid Skevik, Malm IL J10 Beistad Stadion 3-jun
15,60 Ingrunn Saur Kilskar, Strindheim il J10 Ranheim 19-mai
15,60 Miliane Ekstrand, Fredrikstad IF J10 Askim 10-jun
15,58 Kristin Øye, Skjalg IL J10 Stavanger 14-mai
15,41 Hannah Berger Akervold, Fagernes IL J10 Nadderud 14-jun
15,35 Nina Vatne, Sturla, IF J10 Maxbo Lekene 1-jun
15,31 Thea Aamodt Hegrenes, Førde IL J10 Førde 13-mai
15,30 Helga Y.Derås, Namdalseid IL J10 Steinkjer 16-mai
15,25 Synnøve Antonsen Torp, Strindheim il J10 Ranheim 19-mai
15,18 Hannah Sjølie, Moss IL J10 Askim 10-jun
15,10 Junie Steen, IK Grane J10 Espress 14-mai
15,05 Ane Haugvik, Fil Borg J10 Halden 28-mai
14,86 Eli Vindedal Langlo, Førde IL J10 Førde 13-mai
14,70 Ingrid Flatland, Sørild FIK J10 Espress 14-mai
14,67 Lina Hoff Hansen, Førde IL J10 Førde 13-mai
14,66 Mariell Ådne Bergli, Mandal og Halse IL (MHI) J10 Søgne 26-mai
14,50 June Vatsø Haugum, Førde IL J10 Førde 13-mai
14,45 Amanda Aalberg, Follafoss IL J10 Steinkjer 16-mai
14,42 Caroline Bekkelund Hansen, Lillesand J10 Espress 14-mai
14,21 Dina Andersen, Express J10 Espress 14-mai
14,19 Jenny Kristensen, Askim IF J10 Askim 10-jun
14,12 Sandra Berg, Fagernes IL J10 Nadderud 14-jun
14,05 Amalie Kjeldsberg, Nidelv IL J10 Ranheim 19-mai
14,02 Frida Kullerud, Varteig IL J10 Mosseportlekene 6-jun
14,00 Ellen Homstad, Overhalla il J10 Kolvereid 23-mai
13,93 Lie Mathilde Gravdal, Fana IL J10 Bjarg 10-jun
13,90 Miriam Linnea Rølland, Strindheim il J10 Ranheim 19-mai
13,90 Karolina Vråle, Sturla, IF J10 Maxbo Lekene 1-jun
13,83 Albertine Unnerud, Moss IL J10 Mosseportlekene 6-jun
13,39 Malin Thorvaldsen, Ørje IL J10 Askim 10-jun
13,22 Emily Tellefsen, IK Grane J10 Espress 14-mai
13,20 Marianne Sæter, Namdalseid il J10 Kolvereid 23-mai
13,18 Macedo Hanna Berg, Steinkjer Friidrettsklubb J10 Steinkjer 16-mai
13,15 Helene R Ledang, Overhalla il J10 Kolvereid 23-mai
13,04 Malin Mønsås, IL Giv Akt Friidrett J10 Søgne 26-mai
13,00 Malene Savland, Førde IL J10 Førde 13-mai
12,90 Aalberg, Amanda, Follafoss IL J10 Beistad Stadion 3-jun
12,83 Caroline S. Tho, Caroline S. Tho J10 Notodden 11-mai
12,67 Lena Karlstad Eide, Førde IL J10 Førde 13-mai
12,30 Frida Kullerud, Varteig IL J10 Askim 10-jun
12,24 Hanna Hegstad, Ås IL J10 Ås Stadion 4-mai
12,24 Moa Vestøl, Sørild FIK J10 Espress 14-mai
12,22 Hanna Malde, Skjalg IL J10 Stavanger 14-mai
12,13 Saasen, Maria, Follafoss IL J10 Beistad Stadion 3-jun
12,10 Amalie Urdshals, Kolvereid il J10 Kolvereid 23-mai
12,07 Ane Haugvik, Borg, FIL J10 Askim 10-jun
11,91 Kajsa Unnerud Moen, Moss IL J10 Mosseportlekene 6-jun
11,89 Siril Granstad, Krødsherad IL J10 Maxbo Lekene 1-jun
11,88 Adele Reiss Jansen, Borg, FIL J10 Askim 10-jun
11,62 Kristine Osmundsen, Skjalg IL J10 Stavanger 14-mai
11,62 Nina Kovac, Laksevåg TIL J10 Nadderud 14-jun
11,53 Berit V Brenne, Varteig il J10 Halden 28-mai
11,20 Carolina Vråle, Sturla, IF J10 Nadderud 14-jun
11,01 Alexandra Haver, Sørild FIK J10 Espress 14-mai
11,00 Sæther, Marianne, Namdalseid IL J10 Beistad Stadion 3-jun
9,88 Celina Nilsen Hvidsten, Eiker-Kvikk, IF J10 Maxbo Lekene 1-jun
9,83 Stamnli, Emma, Malm IL J10 Beistad Stadion 3-jun
9,58 Adele Jansen, Fil Borg J10 Halden 28-mai
9,47 Ane Olsen Sørensen, IK Grane J10 Espress 14-mai
9,34 Karin Steen, IK Grane J10 Espress 14-mai
8,62 Lina Christensen, Mandal og Halse IL (MHI) J10 Søgne 26-mai
7,34 Stina Eline Aslesen, IK Grane J10 Espress 14-mai
Jenter 11 år født 98 (Kast 80gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
49,26 Hanna Seljegard Gåsemyr, Ski IL J11 Nadderud 14-jun
42,86 Celine Aquino, IL i BUL J11 Bislett 27-mai
42,29 Hanna S. Gåsemyr, Ski IL J11 Sofiemyr stadion 1-mai
40,59 Maria Sandvik, Askim IF J11 Nadderud 14-jun
37,57 Hedda Nerdrum, Ringerike FIK J11 Nadderud 14-jun
36,98 Maria Sandvik, Askim IF J11 Mosseportlekene 6-jun
36,71 Celine Aquino, BUL, IL i J11 Nadderud 14-jun
35,86 Cathrine Harris, Gneist,IL J11 Nadderud 14-jun
34,99 Amanda Marie Frøynes, Sem IF J11 Maxbo Lekene 1-jun
33,03 Emma Jøntvedt, Eiker-Kvikk, IF J11 Maxbo Lekene 1-jun
32,99 Ingvild Saga Omsland, Larvik Turn og IF J11 Nadderud 14-jun
32,62 Cathrine Harris, Gneist J11 Askøylekene 25-mai
32,57 Sara Tollefsen Seip, Vidar, Sportsklubben J11 Mosseportlekene 6-jun
32,40 Hedda Hauge Hornes, Tyrving IL J11 Nadderud 14-jun
32,15 Frida Kolstad Erdal, Minerva IS J11 Lillestrøm 10-jun
31,90 Hedda Nerdrum, Ringerike J11 Furumo 27-mai
31,68 Mathilde Bryn Eikefjord, Voss Il J11 Voss 14-mai
31,30 Elisabeth Lahlum, Voss Il J11 Voss 14-mai
31,21 Frida Kolstad Erdal, Minerva IS J11 Lillestrøm 13-mai
31,21 Frida Kolstad Erdal, Minerva IS J11 Lillestrøm 13-mai
31,18 Emma Jøntvedt, Eiker-Kvikk, IF J11 Nadderud 14-jun
30,99 Ingrid Flobak, Borg, FIL J11 Nadderud 14-jun
30,02 Frida Kolstad Erdal, Minerva Idrettsskole J11 Nadderud 14-jun
29,96 Astrid Styrvold, Larvik Turn og IF J11 Nadderud 14-jun
29,87 Barstad Marte, Dimna IL J11 Midsund 30-mai
29,81 Marthe Sofie Skott Hansen, Moss IL J11 Fredrikstad 19-mai
29,72 Elise Marie Mork, Oppstryn IL J11 Førde 14-jun
29,63 Cathrine K. Holtmoen, Krødsherad J11 Furumo 27-mai
29,50 Maria Johansen Greendige, Minerva IS J11 Lillestrøm 10-jun
29,28 Mari Breilid, Kristiansands IF J11 Nadderud 14-jun
29,14 Maria Greenidge, Minerva IS J11 Lillestrøm 13-mai
29,14 Maria Greenidge, Minerva IS J11 Lillestrøm 13-mai
28,22 Ingrid Flobak, Borg, FIL J11 Fredrikstad 19-mai
28,04 Sarah Karlsen, Sarpsborg IL J11 Fredrikstad 19-mai
27,69 Ingrid Gausemel, Hornindal IL J11 Førde 14-jun
27,58 Nora Jensen, Eidanger IL J11 Nadderud 14-jun
27,52 Hedda Nerdrum, Ringerike Friidrettsklubb J11 Mosseportlekene 6-jun
27,40 Ebba Sophie Reimers, Tyrving J11 Ås Stadion 4-mai
27,30 Hedda Brevik, Fredrikstad IF J11 Fredrikstad 19-mai
26,76 Kaja Marie Bjørnstad Wold, Sarpsborg IL J11 Fredrikstad 19-mai
26,64 Thaniya Pacchalingam, Lørenskog J11 Nittedal 2-jun
26,60 Luel Seged, Førde IL J11 Førde 13-mai
26,44 Ebba Sophie Reimers, Tyrving IL J11 Nadderud 14-jun
26,37 Eirik Andrè Skogvold Heggøy, Stord J11 Stord 3-jun
26,35 Anna Moe Almenningen, Voss Il J11 Voss 14-mai
26,28 Dorthea Olsen, Strømmen IF J11 Lillestrøm 10-jun
25,81 Tonje Kaspersen, Kristiansand IF Friidrett J11 Søgne 26-mai
25,54 Connie Fredbo, Lyngdal IL Friidrett J11 Søgne 26-mai
25,45 Hanna Husebråten, Ørje IL J11 Mosseportlekene 6-jun
25,02 Amalie Honerud Olsen, Eiker-Kvikk, IF J11 Maxbo Lekene 1-jun
24,98 Nadine Ohla, Fredrikstad IF J11 Fredrikstad 19-mai
24,70 Fjeldstad, Mari, Stod IL J11 Beistad Stadion 3-jun
24,64 Ingrid Rønning, Nittedal J11 Nittedal 2-jun
24,59 Marie Lykke Bellmann, Fredrikstad IF J11 Fredrikstad 19-mai
24,57 Sofie Nyland, Loddefjord J11 Askøylekene 25-mai
24,56 Rebecca Marsell, Fredrikstad IF J11 Fredrikstad 19-mai
24,54 Thunem Kristina, Fiskå IL J11 Midsund 30-mai
24,30 Ida Thorstensen Nilsen, Ringerike J11 Furumo 27-mai
24,13 Therese Jovik Skjølsvik, IK Grane J11 Espress 14-mai
23,80 Siri Husebråten, Ørje IL J11 Mosseportlekene 6-jun
23,58 Eline Nilsen, Lyngdal IL Friidrett J11 Søgne 26-mai
23,52 Skogan, Marit Ishol, Steinkjer FIK J11 Beistad Stadion 3-jun
23,37 Greta Birkeland, IL I BUL J11 Bislett 27-mai
23,33 Tonje Caspersen Olsen, Kristiansands IF J11 Nadderud 14-jun
23,32 Katti Arnesen, Fredrikstad IF J11 Fredrikstad 19-mai
23,30 Nora Evensen, Sarpsborg IL J11 Fredrikstad 19-mai
23,22 Ingeborg Raftevold, Vikane IL J11 Førde 14-jun
23,20 Inderberg, Nina, Beitstad IL J11 Beistad Stadion 3-jun
23,17 Ida Thorstensen Nilsen, Rfik J11 Ringerike 10-jun
23,05 Susann Wilson, Birkebeineren J11 Maxbo Lekene 1-jun
22,89 Oda Burud Kristiansen, Sturla, IF J11 Maxbo Lekene 1-jun
22,80 Skretteberg Anna, Modum Friidrettsklubb J11 Maxbo Lekene 1-jun
22,50 Ida Mørk, Sigdal J11 Furumo 27-mai
22,37 Berit Stunes Isene, Sturla J11 Drammen 9-jun
22,09 Linn Oppegaard, Moss IL J11 Fredrikstad 19-mai
21,79 Ida Th Nilsen, Ringerike Friidrettsklubb J11 Mosseportlekene 6-jun
21,70 Julie Støstad, Eiker-Kvikk, IF J11 Maxbo Lekene 1-jun
21,59 Ida C. Meier, Ringerike J11 Furumo 27-mai
21,36 Renate Deknepollen, Førde IL J11 Førde 13-mai
21,27 Hedda Romberg, Fredrikstad IF J11 Fredrikstad 19-mai
21,20 Ingvild Løver Thon, Modum J11 Furumo 27-mai
21,02 Thea Guddal Flo, Oppstryn IL J11 Førde 14-jun
20,95 Sunniva Leonsen, Nesbyen IL J11 Nesbyen 26-mai
20,77 Renate Øye Pollen, Førde IL J11 Førde 14-jun
20,53 Dorthea Olsen, Strømmen IF J11 Lillestrøm 13-mai
20,53 Dorthea Olsen, Strømmen IF J11 Lillestrøm 13-mai
20,51 Ida Mørk, Sigdal Friidrettsklubb J11 Maxbo Lekene 1-jun
20,45 Emily Healey, Moss IL J11 Mosseportlekene 6-jun
20,20 Rakel Dolve, Voss Il J11 Voss 14-mai
20,19 Annika Fransson, Kristiansands IF J11 Nadderud 14-jun
20,06 Kaja Lydvo, Voss Il J11 Voss 14-mai
20,05 Caroline Høistad Foss, Minerva IS J11 Lillestrøm 10-jun
19,91 Ronja Thendrup, Lørenskog J11 Nittedal 2-jun
19,90 Linnea Holsen Meier, Førde IL J11 Førde 14-jun
19,84 Moa Carlsson, Sävedalens AIK,SVE J11 Nadderud 14-jun
19,77 Pernille Sælensminde, Gneist,IL J11 Nadderud 14-jun
19,69 Johanne Hauge Waters, Vansjø/Svinndal IL J11 Fredrikstad 19-mai
19,64 Andrea Skarland, Namsen FIF J11 Nadderud 14-jun
19,57 Karoline Tharaldsen, Viking J11 Askøylekene 25-mai
19,25 Cornelia Fallsen, Moelven IL J11 Nadderud 14-jun
19,09 Kristine Røvik, Kristiansand IF Friidrett J11 Søgne 26-mai
19,00 Victoria Børresen, Minerva IS J11 Lillestrøm 13-mai
19,00 Victoria Børresen, Minerva IS J11 Lillestrøm 13-mai
18,78 Astrid Spinnanger, Kristiansands IF J11 Nadderud 14-jun
18,51 Pernille Sælensminde, Gneist J11 Askøylekene 25-mai
18,22 Astrid Solheim, Svint IL J11 Førde 14-jun
18,15 Elise Solberg Bye, Krødsherad J11 Furumo 27-mai
17,97 Eirill Sundheim, Ås IL J11 Ås Stadion 4-mai
17,93 Ruth Olerud, Ringerike J11 Furumo 27-mai
17,62 Miriam Lind, Ringerike Friidrettsklubb J11 Maxbo Lekene 1-jun
17,50 Tonje Maria Frøberg, Førde IL J11 Førde 13-mai
17,34 Tonje Birkeland, Lyngdal IL Friidrett J11 Søgne 26-mai
17,31 Victoria Børresen, Minerva J11 Nittedal 2-jun
17,20 Åsa Lerum, Førde IL J11 Førde 13-mai
17,11 Benedikte Mortensen, Kristiansands IF J11 Nadderud 14-jun
17,10 Ingvild Løver Thon, Modum Friidrettsklubb J11 Maxbo Lekene 1-jun
17,06 Camilla Mathilde Roos, Fredrikstad IF J11 Fredrikstad 19-mai
16,75 Vårin Engevik, Stord J11 Stord 3-jun
16,58 Martha loven, Voss Il J11 Voss 14-mai
16,07 Hilvi Fjose, Voss Il J11 Voss 14-mai
15,74 Stine Thorsteinsen, Fenring J11 Ravnanger 6-mai
15,58 Silje Aarrested Vang, Kristiansand IF Friidrett J11 Søgne 26-mai
15,50 Charlotte Sjølie, Moss IL J11 Mosseportlekene 6-jun
15,18 Dahl, Hanne Lyngseth, Malm IL J11 Beistad Stadion 3-jun
15,12 Vilde Berg, IK Grane J11 Espress 14-mai
14,70 Becky Skjeggens, Minerva IS J11 Lillestrøm 13-mai
14,70 Becky Skjeggens, Minerva IS J11 Lillestrøm 13-mai
14,70 Becky Skjæggenæs, Minerva IS J11 Lillestrøm 10-jun
14,65 Malin Sauar, IL Skarphedin J11 Gullbringbanen Bø 7-mai
14,49 Charlotte Sjølie, Moss IL J11 Fredrikstad 19-mai
14,25 Maffoma Jurmy, Førde IL J11 Førde 13-mai
14,15 Elisabeth Fritze, Skjalg IL J11 Stavanger 14-mai
14,14 Ragnhild Løyning, Torvastad IL J11 Nadderud 14-jun
14,10 Helene O.Austnes, Fri J11 Askøylekene 25-mai
13,99 Synnøve Solheim, Fenring J11 Ravnanger 6-mai
13,78 Miriam Lind, Ringerike J11 Furumo 27-mai
13,72 Ingrid Amalie Mathisen, IK Grane J11 Espress 14-mai
13,05 Emma Slang, Borg, FIL J11 Fredrikstad 19-mai
12,99 Becky Skjeggenes, Minerva J11 Nittedal 2-jun
12,68 Hege Brueland, Skjalg IL J11 Stavanger 14-mai
12,44 Anja Nordås, Lyngdal IL Friidrett J11 Søgne 26-mai
11,98 Anna Hopland, Ask J11 Ravnanger 6-mai
10,75 Line Sørbø, Skjalg IL J11 Stavanger 14-mai
10,31 Karoline Nilsen, Halden IL J11 Mosseportlekene 6-jun
9,94 Marte Tonning, Førde IL J11 Førde 13-mai
9,65 Larsen, Gunhild Lovise, Malm IL J11 Beistad Stadion 3-jun
Jenter 12 år født 97 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
56,70 Maia Rokne, Nittedal IL J12 Nittedal 8-jun
47,32 Maia Rokne, Nittedal IL J12 Nadderud 14-jun
46,19 Guro Risøy, Laksevåg T&IL J12 Austvoll 2-jun
45,50 Isabelle Marie Jensen, Askim IF J12 Mosseportlekene 6-jun
44,68 Marion Skøyum Moe, Strømmen IF J12 Lillestrøm 10-jun
43,80 Isabelle Marie Jensen, Askim IF J12 Nadderud 14-jun
43,58 Kaja Sellæg, Minerva J12 Nittedal 2-jun
43,41 Guro Risøy, Laksevåg TIL J12 Nadderud 14-jun
42,70 Marion Skøyum Moe, Strømmen J12 Nittedal 2-jun
41,91 Beatrice Nedberge Llano, Laksevåg T&IL J12 Nygårdsmyren 30-mai
41,86 Thea Von Hirsch Rørvik, BUL, IL i J12 Drammen 21-mai
41,76 Kaja Johansen Sellæg, Minerva Idrettsskole J12 Nadderud 14-jun
41,24 Guro Risøy, Laksevåg T&IL J12 Leikvang 29-apr
40,53 Andrea Sæterlid, Førde IL J12 Førde 14-jun
40,27 Marion Skøyum Moe, Strømmen IF J12 Nadderud 14-jun
39,52 Mia Erika Fagerlund Johansen, Oppegård IL J12 Nadderud 14-jun
39,24 Birgitte Rasmussen, Åkra IL J12 Nadderud 14-jun
38,90 Thea von Hirsch Rørvik, IL i BUL J12 Bislett 27-mai
38,40 Kjerstin Boge, Svint IL J12 Førde 14-jun
38,15 Tina Emami, Oppegård IL J12 Mosseportlekene 6-jun
37,80 Ragna Engelien, Fjellhammer Håndball J12 Lillestrøm 25-jun
37,80 Ragna Engelien, Fjellhammer Håndball J12 Lillestrøm 25-jun
37,45 Mia Erika F. Johansen, Oppegård IL J12 Sofiemyr stadion 1-mai
37,40 Kaja Sellæg, Minerva IS J12 Lillestrøm 10-jun
37,24 Thea Von Hirsch Rørvik, BUL, IL i J12 Nadderud 14-jun
35,18 Martine Skår, Åkra IL J12 Nadderud 14-jun
35,14 Vilde Inseth Holten , Minerva J12 Nittedal 2-jun
34,52 Elene Myking, Fana J12 Askøylekene 25-mai
34,50 Andrea Fjæreide, Åkra IL J12 Åkra 24-apr
34,07 Elisabeth Storsveen, Holum IL J12 Nadderud 14-jun
34,05 Cathrine Nordstrand, Konsmo IL J12 Søgne 26-mai
33,98 Catherine Davies, Ros, IL J12 Nadderud 14-jun
33,73 Anette Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb J12 Mosseportlekene 6-jun
33,58 Oda Mohus, Runar, IL J12 Nadderud 14-jun
33,39 Vilde Indseth Holten, Minerva Idrettsskole J12 Nadderud 14-jun
33,20 Andrea Fjæreide, Åkra IL J12 Åkrehamn 19-mai
33,14 Tina Emami, Oppegård IL J12 Nadderud 14-jun
32,56 Andrea Fjæreide, Åkra IL J12 Nadderud 14-jun
32,35 Kaja Aarhus, Urædd Friidrett J12 Nadderud 14-jun
32,30 Katarina Prytz, Tyrving IL J12 Nadderud 14-jun
32,13 Clara Månsson Biehl, Tyrving IL J12 Nadderud 14-jun
32,10 Ane Hage Lambrechts, Førde IL J12 Førde 13-mai
32,07 Beatrice LLano, Laksevåg TIL J12 Nadderud 14-jun
32,00 Birgitte Rasmussen, Åkra IL J12 Åkra 24-apr
31,65 Kirsten Daae Wiig, Ullensaker/Kisa IL J12 Nadderud 14-jun
31,47 Mathilda Rydin, Sävedalens AIK,SVE J12 Nadderud 14-jun
30,88 Hanne Wiersdalen, Urædd Friidrett J12 Nadderud 14-jun
30,72 Eline Myking, Fana IL J12 Nadderud 14-jun
30,33 Thea Hjelmen Ugland, Tyrving IL J12 Nadderud 14-jun
29,89 Anne Berntsen Ruud, Nesbyen IL J12 Nesbyen 26-mai
29,66 Heidi Storkås, Urædd Friidrett J12 Nadderud 14-jun
29,64 Elise Moland Hansen, Sørfjell IL J12 Nadderud 14-jun
29,55 Cathy Ranjan, Minerva J12 Nittedal 2-jun
29,53 Maren Lindberg, Oppstad IL J12 Nadderud 14-jun
29,30 Elisabeth Storsveen, Holum IL J12 Søgne 26-mai
28,72 Martine Skår, Åkra IL J12 Åkrehamn 19-mai
28,20 Elise Moland Hansen, Sørfjell J12 Espress 14-mai
27,87 Vilde Husby, Nesodden IF J12 Nadderud 14-jun
27,70 Annikken Nygård, Hellas, IF J12 Drammen 21-mai
27,66 Amalie Brochmann, Fana IL J12 Nadderud 14-jun
27,28 Ive Berge Stemsrud, Ås IL J12 Ås Stadion 4-mai
27,27 Mari Gaupset, Strømmen IF J12 Lillestrøm 13-mai
27,27 Mari Gaupset, Strømmen IF J12 Lillestrøm 13-mai
27,25 Tiril Skaseth Ørpen, Krødsherad IL J12 Drammen 21-mai
27,06 Elisabeth Lahlum, Voss IL J12 Voss 11-jun
27,05 Rikke Skindlo, Express J12 Espress 14-mai
26,94 Mari Danmo, Stord J12 Stord 3-jun
26,71 Julie Skjøy, Minerva IS J12 Lillestrøm 13-mai
26,71 Julie Skjøy, Minerva IS J12 Lillestrøm 13-mai
26,55 Ingrid Verpe, IL Skarphedin J12 Gullbringbanen Bø 7-mai
26,36 Karoline Erdal, Førde IL J12 Førde 13-mai
26,33 Sara Linnèa Finnema, Tyrving IL J12 Nadderud 14-jun
25,83 Sara Eikevik Dyrstad, Svint IL J12 Førde 14-jun
25,81 Maja Skalska, Sturla J12 Drammen 9-jun
25,55 Oshaug Susanne Berg, Molde-Olymp IL J12 Midsund 30-mai
25,48 Sofie Julander, Sävedalens AIK,SVE J12 Nadderud 14-jun
25,22 Marthe Klausen, Eiker-Kvikk, IF J12 Maxbo Lekene 1-jun
25,16 Hedda Boyd Heen, Sturla, IF J12 Drammen 21-mai
25,05 Anna Larsen, Fana IL J12 Nadderud 14-jun
25,02 Hedda Boyd Heen, Sturla, IF J12 Nadderud 14-jun
24,89 Maja Skalska, Sturla, IF J12 Maxbo Lekene 1-jun
24,84 Tirill S. Ørpen, Krødsherad J12 Furumo 27-mai
24,84 Anna M Almenningen, Voss IL J12 Voss 11-jun
24,78 Hedda Boyd Heen, Sturla, IF J12 Maxbo Lekene 1-jun
24,72 Anna Serine Eide Røssland, Gneist J12 Askøylekene 25-mai
24,31 Anna Larsen, Fana J12 Askøylekene 25-mai
24,13 Julie Corneliussen, IK Grane J12 Espress 14-mai
24,09 Maja Skalska, Sturla, IF J12 Drammen 21-mai
23,73 Ane Aasen, Minerva IS J12 Lillestrøm 13-mai
23,73 Ane Aasen, Minerva IS J12 Lillestrøm 13-mai
23,52 Sonja Karlsen, Lørenskog J12 Nittedal 2-jun
23,44 Ida Lien, Modum Friidrettsklubb J12 Maxbo Lekene 1-jun
22,90 Maria Holm Thorsrud, Ringerike J12 Furumo 27-mai
22,83 Siri Borge, Minerva J12 Nittedal 2-jun
22,73 Liv Kleiv, Sigdal J12 Furumo 27-mai
22,72 Anja Seljeseth, Førde IL J12 Førde 13-mai
22,67 Ida Lien, Modum J12 Furumo 27-mai
22,66 Guro Aasaaren, Lillesand IL J12 Nadderud 14-jun
22,51 Mari Plathan Tollefsen, Tønsberg FIK J12 Nadderud 14-jun
22,50 Åsegg, Birgith K., Namdalseid IL J12 Beistad Stadion 3-jun
22,45 Maja Skalska, Sturla, IF J12 Nadderud 14-jun
22,29 Siri Borge, Minerva IS J12 Lillestrøm 13-mai
22,29 Siri Borge, Minerva IS J12 Lillestrøm 13-mai
21,95 Emilie Lange Skinstad, Sturla, IF J12 Nadderud 14-jun
21,90 Fam Josefine Bjerke, Tyrving IL J12 Nadderud 14-jun
21,81 Anne Helene Thorvaldsen, Ros, IL J12 Drammen 21-mai
21,65 Frida Mettenes, Førde IL J12 Førde 13-mai
21,32 Sofie Halvorsen Solvang, Eidanger IL J12 Nadderud 14-jun
21,22 Jung Bjørkholen , Åslia skilag J12 Rena 26-mai
21,10 Astrid Mohus, Runar, IL J12 Nadderud 14-jun
20,95 Stene, Ingrid, Sør-Beitstad IL J12 Beistad Stadion 3-jun
20,21 Maria Oma Rasmussen, Laksevåg TIL J12 Nadderud 14-jun
19,93 Elise Siljuberg, Strømmen J12 Nittedal 2-jun
19,88 Silje Ågårdstad, Eidanger IL J12 Nadderud 14-jun
19,81 Elise Myhre Siljuberg, Strømmen IF J12 Lillestrøm 13-mai
19,81 Elise Myhre Siljuberg, Strømmen IF J12 Lillestrøm 13-mai
19,74 Kristine Sagevik, Førde IL J12 Førde 13-mai
19,67 Ingrid Pauline Næsse, Nesbyen IL J12 Nesbyen 26-mai
19,62 Ellen Johanne Sjøtun, Voss IL J12 Voss 11-jun
19,30 Emilie Foss, Tyrving IL J12 Nadderud 14-jun
19,29 Emily Christine Enger, Fredrikstad IF J12 Mosseportlekene 6-jun
19,20 Elise Myhre Siljuberg, Strømmen IF J12 Lillestrøm 10-jun
19,03 Vilde S. Mikalsen, Nittedal J12 Nittedal 2-jun
19,01 Emilie Lange Skinstad, Sturla, IF J12 Maxbo Lekene 1-jun
18,97 Elise Myhre Siljuberg, Strømmen IF J12 Nadderud 14-jun
18,87 Liv Augusta Staff, Tyrving IL J12 Nadderud 14-jun
18,72 Frida Gustafsson, Sävedalens AIK,SVE J12 Nadderud 14-jun
18,28 Marthe Elise Brenne, Varteig IL J12 Mosseportlekene 6-jun
18,16 Guro Fjose, Voss IL J12 Voss 11-jun
18,09 Oda Myrvold Thorud, Strømmen IF J12 Lillestrøm 13-mai
18,09 Oda Myrvold Thorud, Strømmen IF J12 Lillestrøm 13-mai
18,08 Siri Runden, Eiker-Kvikk, IF J12 Maxbo Lekene 1-jun
17,56 Sara Hjartåker, Stord J12 Stord 3-jun
17,05 Ida Due Arvesen, Moss IL J12 Mosseportlekene 6-jun
16,62 Eirin Øby, Varteig IL J12 Mosseportlekene 6-jun
16,60 Constance Kvan Edman, Sturla, IF J12 Nadderud 14-jun
16,50 Marta Loven, Voss IL J12 Voss 11-jun
16,46 Lise Sortedal, Eidanger IL J12 Nadderud 14-jun
16,31 Vilde Lindstad, R&Å J12 Årnes 24-jun
16,11 Maren Sundet Weberg, Sandvin, IL J12 Drammen 21-mai
15,65 Tamika Davidsen, Tønsberg FIK J12 Nadderud 14-jun
13,96 Kristina Hagane Nævestad, TT & IF J12 Espress 14-mai
13,70 Landsem, Marita, Malm IL J12 Beistad Stadion 3-jun
13,52 Elise Beyer Nilsen, Nittedal J12 Nittedal 2-jun
12,81 Hedda Hoffstad Gjone, TT & IF J12 Espress 14-mai
Jenter 13 år født 96 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
72,31 Marie Therese Obst, Moss IL J13 Moss 12-mai
61,34 Marie-Therese Obst, Moss IL J13 Nadderud 14-jun
54,71 Rebekka Engen, Oppegård IF J13 Lillestrøm 13-mai
52,75 Dina Storvik, Nittedal IL J13 Nadderud 14-jun
52,67 Dina Storvik, Nittedal J13 Nittedal 2-jun
52,10 Dina Storvik, Nittedal IL J13 Lillestrøm 13-mai
50,25 Dina Storvik, Nittedal IL J13 Raufoss 3-mai
49,82 Rebekka Engen, Oppegård IL J13 Ås Stadion 4-mai
49,04 Rebekka Engen, Oppegård IL J13 Sofiemyr stadion 1-mai
47,00 Matilde Roe, IL FRI J13 Fana Stadion 1-mai
46,79 Sabrine Hansen, Mandal & Halse IL J13 Nadderud 14-jun
46,10 Mari Bakkeli, Lillehammer IF J13 Nadderud 14-jun
45,50 Dina Storvik, Nittedal IL J13 Nittedal 12-mai
44,78 Julie Heirvang Johnsen, ÅFIK J13 Aksla Stadion 17-jun
43,46 Dina Storvik, Nittedal IL J13 Bislett 27-mai
42,42 Dina Storvik, Nittedal IL J13 Lillestrøm 10-jun
42,29 Leona Halset Williams, Sturla J13 Drammen 9-jun
42,19 Kjersti Ramstad, Modum J13 Furumo 27-mai
37,38 Sara Løken, Herkules Friidrett J13 Nadderud 14-jun
37,18 Maren Pernille Ydstebø, Haugesund IL J13 Nadderud 14-jun
37,00 Christiane Owesen, ÅFIK J13 Aksla Stadion 17-jun
34,96 Guro A. Rogstad Sørheim, Ås IL J13 Ås Stadion 4-mai
34,08 Mathea Kjørnes Kvalvåg, Strømmen IF J13 Lillestrøm 13-mai
33,57 Johanne Eline Larsen, Urædd Friidrett J13 Nadderud 14-jun
33,44 Aurora Brox, Eiker-Kvikk, IF J13 Drammen 21-mai
33,14 Pernille Nakken, ÅFIK J13 Aksla Stadion 17-jun
31,12 Olivia Helgesen, ÅFIK J13 Aksla Stadion 17-jun
30,87 Mathea Kjærnes, Strømmen J13 Nittedal 2-jun
29,60 Maiken B. Paulsen, Sturla J13 Drammen 9-jun
29,39 Carlolina Lundquist, Lørenskog J13 Nittedal 2-jun
28,42 Emma Hedin, Sävedalens AIK,SVE J13 Nadderud 14-jun
27,80 Ingeborg Bue Nøding, Holum IL J13 Nadderud 14-jun
27,68 Andrea Hauken, Førde IL J13 Førde 13-mai
26,85 Mari Myrvold Heggestad, Eiker-Kvikk, IF J13 Drammen 21-mai
25,39 Marlene Davidsen, Minerva IS J13 Lillestrøm 13-mai
25,09 Mari Elen Myklemyr, Sturla, IF J13 Drammen 21-mai
24,94 Maria Austveg, AHF J13 Nittedal 2-jun
23,27 Therese Tærud, Strømmen IF J13 Lillestrøm 13-mai
23,14 Guro Bøgeberg, Strømmen J13 Nittedal 2-jun
22,89 Sofie Halvorsen Jensen, Nesbyen IL J13 Nesbyen 26-mai
22,54 Amalie Daltveit, Bryne FIK J13 Bryne 25-mai
21,25 Kjersti Q. Haugen, Minerva J13 Nittedal 2-jun
21,08 Frida Sundvor, Minerva IS J13 Lillestrøm 13-mai
20,45 Kjersti Quande Haugen, Minerva IS J13 Lillestrøm 13-mai
20,45 Kjersti Quande Haugen, Minerva IS J13 Lillestrøm 13-mai
19,66 Vilde Rugland Jonassen, Bryne FIK J13 Bryne 25-mai
19,14 Guro Bøgeberg, Strømmen IF J13 Lillestrøm 13-mai
18,91 Alexandra Hjertaker, Lørenskog J13 Nittedal 2-jun
17,89 Maria Hoff, Førde IL J13 Førde 13-mai
17,61 Amalie Sundby, AHF J13 Nittedal 2-jun
14,93 Natalie Jørgensen, Lørenskog J13 Nittedal 2-jun
13,14 Elin Krogh, Minerva IS J13 Lillestrøm 13-mai
5,40 Karianne Solheim, Fenring J13 Ravnanger 6-mai
Jenter 14 år født 95 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
62,80 Mona Ekroll Jaidi, Norna Salhus J14 Fana Stadion 23-jun
62,18 Kaisa Rokne, Nittedal J14 Nittedal 2-jun
61,70 Mona Ekroll Jaidi, Norna Salhus J14 Fana 16-jun
60,82 Camilla Johnsen, Nittedal IL J14 Nittedal 12-mai
60,10 Mona Ekroll Jaidi, Norna Salhus J14 Fana Stadion 7-mai
59,18 Camilla Johnsen, Nittedal IL J14 Raufoss 3-mai
59,00 Mona Ekroll Jaidi, Norna-Salhus IL J14 Nadderud 14-jun
58,98 Camilla Johnsen, Nittedal IL J14 Nittedal 8-jun
56,92 Kaisa Bovollen Rokne, Nittedal IL J14 Nadderud 14-jun
56,10 Oda Nerdrum, Rfik J14 Ringerike 10-jun
55,70 Oda Nerdrum, Ringerike J14 Furumo 27-mai
55,01 Camilla Johnsen, Nittedal IL J14 Lillestrøm 25-jun
55,01 Camilla Johnsen, Nittedal IL J14 Lillestrøm 25-jun
54,03 Oda Nerdrum, Ringerike FIK J14 Nadderud 14-jun
53,70 Kaia Flobak, Borg, FIL J14 Nadderud 14-jun
52,93 Mari  Haukø, Lånke IL    J14 Hell 26-jun
52,72 Susanne Johnsen, Minerva Idrettsskole J14 Nadderud 14-jun
52,46 Susanne Johnsen, Minerva J14 Nittedal 2-jun
51,22 Camilla Johnsen, Nittedal IL J14 Bislett 27-mai
51,20 Maria Brox Fjellheim, Alta IL J14 Nadderud 14-jun
48,52 Camilla Johnsen, Nittedal IL J14 Nadderud 14-jun
45,66 Solveig Barstad Thoresen, Halden IL J14 Nadderud 14-jun
45,42 Susanne Johnsen, Minerva IS J14 Lillestrøm 13-mai
45,42 Susanne Johnsen, Minerva IS J14 Lillestrøm 13-mai
45,12 Solveig Thoresen, HIL J14 Halden 14-mai
44,00 Marte Brenna Steinbakken, Minerva J14 Nittedal 2-jun
43,90 Marianne Skjeggenes, AHF J14 Nittedal 2-jun
41,46 Ane Hanasand Drange, Skjalg IL J14 Stavanger 14-mai
40,95 Marte Brenna Steinbakken, Minerva IS J14 Lillestrøm 10-jun
39,91 Mathilde Rønning, Modum J14 Furumo 27-mai
38,22 Sofie Østebøvik Olsen, Torvastad IL J14 Nadderud 14-jun
38,16 Leah Røste, Tyrving IL J14 Nadderud 14-jun
36,81 Kristine Hansen, Lørenskog J14 Nittedal 2-jun
36,17 Siri Elise Borgen, Urædd J14 Kjølnes stadion 2-jun
36,05 Stine Rotnes, Runar, IL J14 Nadderud 14-jun
36,00 Maiken Steen-Johnsen, Tyrving IL J14 Nadderud 14-jun
35,21 Marte Brenna Steinbakken, Minerva Idrettsskole J14 Nadderud 14-jun
35,14 Anna Karina Kristianslund, Bækkelagets SK J14 Nadderud 14-jun
35,01 Martine Lekang, Alta IL J14 Nadderud 14-jun
32,69 Ida Marie Olsen, Alta IL J14 Nadderud 14-jun
31,86 Evelyn Saksegård, AHF J14 Nittedal 2-jun
30,65 Oline Bergan, Lørenskog J14 Nittedal 2-jun
30,14 Marte Håkegård Suhr, Alta IL J14 Nadderud 14-jun
28,08 Agnete Gradek, Fana IL J14 Nadderud 14-jun
27,56 Camilla Hetland Visted, Norna-Salhus IL J14 Nadderud 14-jun
27,51 Thea Johnstad, Fana IL J14 Nadderud 14-jun
27,29 Karoline Karlsen, Urædd J14 Kjølnes stadion 2-jun
26,09 Camilla Danielsen, Sturla J14 Drammen 9-jun
26,00 Ida Hjelmeset, Nittedal J14 Nittedal 2-jun
23,01 Maren Hole, Fana IL J14 Nadderud 14-jun
22,72 Marie Iversen, Minerva J14 Nittedal 2-jun
20,87 Ine Sofie Taraldset, Fana IL J14 Nadderud 14-jun
Gutter 10 år født 99 (Kast 80gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
44,80 Haugland Tomas, Bjarg IL G10 Bjarg 10-jun
43,56 Fabian Filip Rimestad, Bergen Turn G10 Fana 10-jun
42,70 Kristoffer Hemnes, Åkra IL G10 Nadderud 14-jun
42,51 William Bråthen, Askim IF G10 Nadderud 14-jun
42,50 Andreas Kaldal, Namdalseid IL G10 Steinkjer 16-mai
40,10 Sigurd Petterson, Flint IL G10 Nadderud 14-jun
39,95 Jørgen Alsaker, Namsen il G10 Kolvereid 23-mai
39,25 Nicolai Aas, Lyngdal IL Friidrett G10 Søgne 26-mai
39,09 Sondre Guttormsen, Ski IL G10 Nadderud 14-jun
38,95 Tor Berre, Lambertseter IF G10 Bislett 27.mai
38,39 Sander Finnerud, Sigdal Friidrettsklubb G10 Maxbo Lekene 1-jun
38,30 Markus Haukås, Søgne IL G10 Søgne 26-mai
38,11 Gøran Ulvin, Lånke IL G10 Stjørdal 6-jun
38,00 Kaldal, Andreas, Namdalseid IL G10 Beistad Stadion 3-jun
37,68 Jørgen Alsaker, Namsen Friidrettsforening G10 Steinkjer 16-mai
37,63 Jonathan Nolet, Halden IL G10 Askim 10-jun
37,47 Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL G10 Mosseportlekene 6-jun
37,47 Joakim Martinsen, Minerva IS G10 Lillestrøm 10-jun
37,42 Kristoffer Hemnes, Åkra IL G10 Åkrehamn 19-mai
37,17 Jon Slettan, Holum IL G10 Søgne 26-mai
36,99 Fredrik Hallquist, Flint IL G10 Nadderud 14-jun
36,47 Joakim Martinsen, Minerva IS G10 Lillestrøm 13.mai
36,47 Joakim Martinsen, Minerva IS G10 Lillestrøm 13-mai
36,14 Lars Marius Rognerud, Ås IL G10 Ås Stadion 4-mai
36,00 Halvor Ådnanes Vada, Strindheim il G10 Ranheim 19-mai
35,81 Leonard Getz, Fredrikstad IF G10 Askim 10-jun
35,40 Patrik Birkeland, Oppegård IL G10 Sofiemyr stadion 1-mai
35,22 Håvard Moen Taule, Førde IL G10 Førde 14-jun
35,10 Herman Hovland, Gneist G10 Fana Stadion 15-mai
35,00 Morten Hogganvik, Holum IL G10 Søgne 26-mai
34,93 Alexander Hafstad Indrekvam, Førde IL G10 Førde 13-mai
34,91 John Karlo Tronstad, Lånke IL G10 Stjørdal 6-jun
34,91 Leonard Getz, Fredrikstad IF G10 Mosseportlekene 6-jun
34,62 William Bråthen, Askim IF G10 Askim 10-jun
34,55 Haakon Lindstad, R&Å G10 Årnes 24-jun
34,51 Raa Erlend Bolstad, Fana IL G10 Bjarg 10-jun
34,48 Erlend G Thonstad, Moss IL G10 Mosseportlekene 6-jun
34,40 Richard Vatnedal, Holum G10 Holum 9-jun
34,30 Magne Karlsen, Søgne IL G10 Søgne 26-mai
34,30 Ricard Vatnedal, Holum IL G10 Søgne 26-mai
34,28 Tobias Hoff, Førde IL G10 Førde 13-mai
34,23 Jakob Kolstad Erdal, Minerva IS G10 Lillestrøm 13-mai
34,23 Jakob Kolstad Erdal, Minerva IS G10 Lillestrøm 13-mai
33,73 William Bråthen, skim IF G10 Fredrikstad 19-mai
33,60 Eirik Rauset, Sandane Turn G10 Førde 14-jun
33,30 Vegard Sæbu, Skrautvål IL G10 Fagernes 14-mai
33,09 Jonas Starheim, Førde IL G10 Førde 13.mai
33,01 Solberg Torjus, Sem IF     G10 Maxbo Lekene 1-jun
32,95 Henning Seljegard Gåsemyr, Ski IL G10 Nadderud 14-jun
32,80 Tollef Digre Rønnes, Ranheim IL G10 Ranheim 19-mai
32,80 Torjus Horverak, Søgne IL G10 Søgne 26-mai
32,80 Jesper Vårdal, Holum IL G10 Søgne 26.mai
32,75 Aleksander Skammelsrud, Halden IL G10 Askim 10-jun
32,60 Johannes Alstveit, Finnøy IL G10 Stavanger 14-mai
32,58 Kristoffer Blucher, Gneist G10 Fana Stadion 15-mai
32,50 Tomas Skeie, Mandal og Halse IL (MHI) G10 Søgne 26-mai
32,23 Kristian Rødland, Holum G10 Holum 9-jun
31,97 Andreas Tangenes, Urædd Friidrett G10 Nadderud 14-jun
31,96 Jørgen Hage Lambrechts, Førde IL G10 Førde 13-mai
31,93 Leonard Getz, Fredrikstad IF G10 Fredrikstad 19-mai
31,77 Alexander Skammelsrud, Halden IL G10 Mosseportlekene 6-jun
31,76 Kristian Rødland, Holum IL G10 Søgne 26-mai
31,67 Morten Hogganvik, Holum G10 Holum 9-jun
31,55 Martin Almås, Ås IL G10 Ås Stadion 4-mai
31,54 Jens August Guddal Muri, Olden IL G10 Førde 14-jun
31,37 Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL G10 Førde 13-mai
31,30 William Berg, Sarpsborg IL G10 Fredrikstad 19-mai
30,95 Sigurd Berge Stemsrud, Ås IL G10 Ås Stadion 4-mai
30,82 Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL G10 Førde 14-jun
30,80 Tarjei Bjørkum Vereide, Fjellhug/Vereide IL G10 Førde 14-jun
30,57 Jonas Lønvik, Ytterøy IL G10 Steinkjer 16-mai
30,44 Matias Eide, Sandane Turn og IL G10 Nadderud 14-jun
30,42 Håvard Moen Taule, Førde IL G10 Førde 13-mai
30,32 Stefan Donkor-Leh, Bækkelagets SK G10 Nadderud 14-jun
30,25 Olav Hommen, Holum IL G10 Søgne 26-mai
30,19 William Berg, SIL G10 Halden 28-mai
30,16 Håvard Kvidbergetskår, Holum IL G10 Søgne 26-mai
30,10 Marcus Forbord Karlsen, Ranheim IL G10 Ranheim 19-mai
29,89 Bjørn Frode Wågestad Halvorsen, TT & IF G10 Espress 14-mai
29,83 Øystein Bakke, Tyrving IL G10 Nadderud 14-jun
29,79 Marius Gundersen, Søgne IL G10 Søgne 26-mai
29,67 Benjamin Knutsen, Mandal og Halse IL (MHI) G10 Søgne 26-mai
29,52 Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL G10 Førde 14-jun
29,40 Dambo, Sindre B., Ogndal IL G10 Beistad Stadion 3-jun
29,21 Marius Pedersen, Fredrikstad IF G10 Fredrikstad 19-mai
29,19 Eivind Solland Kindingstad, Finnøy IL G10 Stavanger 14.mai
29,19 Vetle Storvik, Nittedasl IL G10 Lillestrøm 10-jun
29,16 Erlend G Thonstad, Moss IL G10 Askim 10-jun
28,95 Svein I.Anzjøn, Namdalseid IL G10 Steinkjer 16-mai
28,78 Vegar Ranum Lybeck, Namsen Friidrettsforening G10 Steinkjer 16-mai
28,78 Andreas Lønvik Øwre, Ytterøy IL G10 Steinkjer 16-mai
28,76 Erling Mathias Staff, Tyrving IL G10 Nadderud 14-jun
28,74 Håkon Abrahamsen, Sarpsborg IL G10 Fredrikstad 19-mai
28,73 Jørgen Hage Lambrechts, Førde IL G10 Førde 14-jun
28,58 Alexander Vallestad , Førde IL G10 Førde 13-mai
28,40 Vegard Marius Benjaminsen, Førde IL G10 Førde 14-jun
28,35 Lars Skaufel Holmen, Frol IL G10 Steinkjer 16-mai
28,33 Vebjørn Aleksander Østlie, Moss IL G10 Fredrikstad 19-mai
28,18 Vinjar Pettersen, Minerva IS G10 Lillestrøm 10-jun
28,17 Aasberg, Isak, Malm IL G10 Beistad Stadion 3-jun
28,00 Eirik Odinsen, Søgne IL G10 Søgne 26.mai
27,83 Henrik Woldseth Ytterli, Frol IL G10 Steinkjer 16-mai
27,82 Sverre Grønvold, Ren-Eng G10 Åkrestrømmen 26-mai
27,76 Geir Blom Breivik, Sandvin, IL G10 Nadderud 14-jun
27,53 Arne Morten Øen, Førde IL G10 Førde 14-jun
27,49 Egil Bru, Skjalg IL G10 Stavanger 14-mai
27,21 Håvard Becker, Tønsberg FIK G10 Nadderud 14-jun
27,16 Even Aakvik, Sturla, IF G10 Maxbo Lekene 1-jun
26,49 Sebastian Sorteberg, Fredrikstad IF G10 Fredrikstad 19-mai
26,30 Jens Sørum, Tyrving IL G10 Nadderud 14-jun
26,20 Sondre Klingen Langås, Namsen Friidrettsforening G10 Steinkjer 16-mai
26,15 Steffen Grimset Hage, Førde IL G10 Førde 14-jun
26,00 Håkon Abrahamsen, SIL G10 Halden 28-mai
25,94 Kristian Mortensbakke, Førde IL G10 Førde 13.mai
25,83 Erling Kvam Lundberg, Strømmen IF G10 Lillestrøm 10-jun
25,72 Morten Sørhøy, Nidelv IL G10 Stjørdal 6-jun
25,53 Sondre sevheim, Finnøy IL G10 Stavanger 14-mai
25,49 Emil Nøding Ekornrød, Holum IL G10 Søgne 26-mai
25,49 Nikolai Arnesen, Heming, IL G10 Nadderud 14-jun
25,47 Magnus Gryting, Sørild FIK G10 Espress 14-mai
25,46 Sindre Larsen, Åkra IL G10 Åkrehamn 19-mai
25,34 Vegard Marius Benjaminsen, Førde IL G10 Førde 13-mai
25,25 Mats Risto Kippe, Frol IL G10 Steinkjer 16-mai
25,20 Eskil Jullumstrø, Strindheim il G10 Ranheim 19-mai
24,90 Aleksander Sæther, Namdalseid IL G10 Steinkjer 16-mai
24,85 Anders Lereng, Jotun IL G10 Førde 14-jun
24,75 Magnus Skogmo, Strindheim il G10 Ranheim 19-mai
24,64 Felix Riis, Fredrikstad IF G10 Askim 10-jun
24,45 Finn Kristian Leirpoll, Svint IL G10 Førde 14-jun
24,30 Oliver Engen, Krødsherad IL G10 Maxbo Lekene 1-jun
24,24 Magnar Lødemel, Hornindal IL G10 Førde 14-jun
24,20 Eirik Tromop, Sørild FIK G10 Espress 14-mai
23,79 Håkon L. Pedersen, Minerva IS G10 Lillestrøm 13-mai
23,79 Håkon L. Pedersen, Minerva IS G10 Lillestrøm 13-mai
23,70 Arne Morten Vilnes Øen, Førde IL G10 Førde 13-mai
23,70 Erik Vatnedal Schmidt, Holum G10 Holum 9-jun
23,64 Ådne Andre Leirpoll, Svint IL G10 Førde 14-jun
23,60 Simen Thorsvik, Kolvereid il G10 Kolvereid 23-mai
23,52 Sivert Hasle, Varteig IL G10 Fredrikstad 19-mai
23,51 Emil Ekornrød, Holum G10 Holum 9-jun
23,51 Fabian Dalicandro, SIL G10 Halden 28-mai
23,47 Erik Vatnedal Schimdt, Holum IL G10 Søgne 26-mai
23,45 Mikael R. Høgmann, Herkules Friidrett G10 Nadderud 14-jun
23,37 Mads Greni Arnesen, Fredrikstad IF G10 Askim 10-jun
23,24 Marcus Wang, Minerva IS G10 Lillestrøm 13-mai
23,24 Marcus Wang, Minerva IS G10 Lillestrøm 13-mai
23,07 Halvor Brønstad, Steinkjer Friidrettsklubb G10 Steinkjer 16-mai
23,02 Mattias Kaldal, Namdalseid IL G10 Steinkjer 16-mai
22,90 Sæter, Aleksander, Namdalseid IL G10 Beistad Stadion 3-jun
22,70 Jørgen Nærø, Gneist G10 Fana Stadion 15-mai
22,32 Kristen Mikkelsplass, Nesbyen IL G10 Nesbyen 26.mai
22,19 Håvard Andreas Hansen, Stjørdal Friidrettsklubb G10 Stjørdal 6-jun
22,10 Ruben Martinsen, Minerva IS G10 Lillestrøm 13-mai
22,10 Ruben Martinsen, Minerva IS G10 Lillestrøm 13-mai
21,89 Michael Savaris, Sørild FIK G10 Espress 14-mai
21,89 Viktor Bettum, Sem IF     G10 Maxbo Lekene 1-jun
21,75 Tobias Bjerke, Askim IF G10 Askim 10-jun
21,56 Johannes Høyer Johansen, Moss IL G10 Mosseportlekene 6-jun
21,45 Kristian Mortensbakke, Førde IL G10 Førde 14-jun
21,16 Andreas Schellhorn, Lillesand G10 Espress 14-mai
21,08 Sindre Larsen, Åkra IL G10 Nadderud 14-jun
20,97 Felix Riis, Fredrikstad IF G10 Fredrikstad 19-mai
20,84 Vidar Brenna, Skrautvål IL G10 Fagernes 14.mai
20,72 Larsen, Ivar Kristoffer, Malm IL G10 Beistad Stadion 3-jun
20,34 Laurits Terkelsen, Sørild FIK G10 Espress 14-mai
20,32 Lars Øyvind Kroka, Sørild FIK G10 Espress 14-mai
20,25 Steffen Hagen, Førde IL G10 Førde 13.mai
20,18 Øystein Kvilhaugsvik, Skjalg IL G10 Stavanger 14-mai
20,18 Philip Knuts, Skjalg IL G10 Stavanger 14-mai
19,86 Leonard Einli, Namdalseid IL G10 Steinkjer 16-mai
19,80 Sigurd Bjørkli, Hommelvik IL G10 Ranheim 19-mai
19,79 Benjamin Bremnes, Askim IF G10 Fredrikstad 19-mai
19,67 Per Christian Hovden, Borg, FIL G10 Fredrikstad 19-mai
19,61 Adrian Jøssing Kotte, Minerva IS G10 Lillestrøm 13-mai
19,61 Adrian Jøssing Kotte, Minerva IS G10 Lillestrøm 13-mai
19,54 Joakim Skarholm, Førde IL G10 Førde 13-mai
19,42 Kristian Mikkelsplass, Nesbyen IL G10 Nesbyen 26-mai
19,34 Mathias Gimming, FIF G10 Halden 28-mai
19,15 Jens Christian Bergheim Andersen, IL Skarphedin G10 Gullbringbanen Bø 7-mai
19,11 Georg Mogens Høyum, Fredrikstad IF G10 Fredrikstad 19-mai
19,08 Sebastian Olsen, Askim IF G10 Fredrikstad 19-mai
19,06 Tormod Illevold, Ren-Eng G10 Åkrestrømmen 26-mai
19,04 Tobias Bjerke, Askim IF G10 Fredrikstad 19-mai
18,23 Mathias Gimming, Fredrikstad IF G10 Fredrikstad 19-mai
17,92 Trym Breivik, Kolvereid il G10 Kolvereid 23-mai
17,88 Georg Høyum, FIF G10 Halden 28-mai
17,70 Ivar Espenes, Strindheim il G10 Ranheim 19.mai
17,68 Herman Gløersen, Fredrikstad IF G10 Askim 10-jun
17,50 Benjamin Bremnes, Askim IF G10 Askim 10-jun
17,44 Herman Gløersen, FIF G10 Halden 28-mai
16,61 Dag Magne L Espedal, Svint IL G10 Førde 14-jun
16,47 Per-Christian Hovden, Borg, FIL G10 Askim 10-jun
16,29 Per Christian Hovden, Fil Borg G10 Halden 28-mai
15,87 Odin Hauge Mo, Gneist G10 Fana Stadion 15-mai
15,30 Jesper Uhre Hammersvik, Førde IL G10 Førde 14-jun
15,05 Lasse Selvåg, Minerva IS G10 Lillestrøm 13-mai
15,05 Lasse Selvåg, Minerva IS G10 Lillestrøm 13-mai
15,03 Arne Holmen, Førde IL G10 Førde 13-mai
14,85 Petter Bærvahr, Tyrving IL G10 Nadderud 14-jun
14,81 Bjarne Nordheim, IL Skarphedin G10 Gullbringbanen Bø 07.mai
14,80 Christoffer Avdal, FIF G10 Halden 28-mai
14,34 Jonas Garmo Nilsson, Fredrikstad IF G10 Fredrikstad 19-mai
14,25 Knut Nornes, Førde IL G10 Førde 14-jun
13,30 Marc Christian Berntsen, Lillesand G10 Espress 14-mai
12,03 Benjamin Hvidsten, Fiskum IL     G10 Maxbo Lekene 1-jun
11,76 Bendik Havdahl, Minerva IS G10 Lillestrøm 10-jun
11,56 Morten Bjørkås, Gneist G10 Fana Stadion 15-mai
11,15 Philip T. Jåbekk, Sørild FIK G10 Espress 14-mai
10,80 Mats Jørgen S.Kolstad, Namdalseid IL G10 Steinkjer 16-mai
9,80 Knudsen Adrian, FRI IL G10 Bjarg 10-jun
7,10 Jonas Mo Hansen, Gneist G10 Fana Stadion 15-mai
Gutter 11 år født 98 (Kast 80gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
56,31 Morten Aulin, Siggerud IL G11 Sofiemyr stadion 1-mai
54,34 Helge Helø Klemetsdal, Ås IL G11 Nadderud 14-jun
54,30 Marius von Hafenbrädl, Asker SK G11 Nadderud 14-jun
51,00 Casper Stenersen, Gneist,IL G11 Nadderud 14-jun
49,80 Edvard Øverlier, Brandbu IF G11 Nadderud 14-jun
49,49 Thomas Brurås, N-Salhus G11 Askøylekene 25-mai
48,53 Helge Helø Klemetsdal, Ås IL G11 Ås Stadion 4-mai
48,45 Johan Legernes, Tyrving IL G11 Nadderud 14-jun
48,24 Herman Haug, Nesøya IL G11 Nadderud 14-jun
46,79 Fredrik Sandvik, Askim IF G11 Mosseportlekene 6-jun
46,13 Morten L. Aulin, Siggerud IL G11 Nadderud 14-jun
45,55 Patrik Jodsand, Siggerud IL G11 Sofiemyr stadion 1-mai
44,95 Gard Dahlen, Tyrving IL G11 Nadderud 14-jun
44,57 Eirik Lieth, Tønsberg FIK G11 Nadderud 14-jun
44,06 Petter Teien, Sandvin, IL G11 Maxbo Lekene 1-jun
43,82 Tor Andre Bjørndalen, Aurskog/Høland G11 AHF-banen 7-mai
43,76 Hovde Bendik Vold, Måndalen IL G11 Midsund 30-mai
41,84 Torjus Mathias Græsli, Tyrving IL G11 Nadderud 14-jun
41,40 Ola Tenge, Ullevål Skole G11 Ås Stadion 04.mai
41,10 Even Grønhovd, Modum G11 Furumo 27.mai
40,36 Christoffer Undseth, Herkules Friidrett G11 Nadderud 14-jun
39,95 Markus Høgne, Aurskog/Høland G11 AHF-banen 07.mai
39,76 Magnus Torvund, Mandal & Halse IL G11 Nadderud 14-jun
39,70 Herman Teien, Sandvin, IL G11 Maxbo Lekene 1-jun
39,62 Lars Kleven, Krødsherad G11 Furumo 27-mai
39,49 Eirik S Anderssen, Lørenskog Friidrettslag G11 AHF-banen 7-mai
39,30 Håvard Landro Svingheim, Hellas, IF G11 Maxbo Lekene 1-jun
39,12 Ola Vestreng, Aurskog/Høland G11 AHF-banen 07.mai
38,75 Vassli Kristian, Tingvoll IL G11 Midsund 30-mai
38,46 Ådne Øvrebø, Sandnes IL G11 Nadderud 14-jun
38,10 Simon Lidal, Jotun IL G11 Førde 14-jun
38,08 Rune Johansen, Modum G11 Furumo 27-mai
37,90 Jakob Arntzen, Ringerike G11 Furumo 27-mai
37,84 Kristoffer Stava, Åkra IL G11 Åkrehamn 19-mai
37,25 Henrik Skulevold, Sola Friidrett G11 Stavanger 14.mai
37,20 Rasmussen Vetle, Hareid IL G11 Midsund 30-mai
37,13 Grimstad Simon, Hareid IL G11 Midsund 30-mai
36,48 Magnus Ramberg, Lørenskog Friidrettslag G11 AHF-banen 07.mai
36,48 Erik Ramstad, Modum G11 Furumo 27-mai
36,36 Sondre Rinde, Gneist G11 Askøylekene 25-mai
36,09 Peter Sundell, Koll IL G11 Nadderud 14-jun
35,54 Andrey Prokofyev, Sturla, IF G11 Maxbo Lekene 1-jun
35,54 Simen Myhre, Koll IL G11 Nadderud 14-jun
35,40 Mikael Andelic, Sarpsborg IL G11 Fredrikstad 19.mai
35,34 Peter Sundel, IL Koll G11 Bislett 27-mai
35,24 Jakob Straume, Hyen IL G11 Førde 14-jun
34,94 Jakob Arntzen, Ringerike Friidrettsklubb G11 Maxbo Lekene 1-jun
34,93 Alexander Olaf Martinsen, Tyrving IL G11 Nadderud 14-jun
34,84 Stian Stokkebokjær, TT & IF G11 Espress 14-mai
34,84 Håkon Nilsen, Røste Krødsherad IL G11 Maxbo Lekene 1-jun
34,24 Håkon Røste, Krødsherad G11 Furumo 27-mai
34,12 Tobias Lien, Fredrikstad IF G11 Fredrikstad 19-mai
34,09 Oskar Roti, Førde IL G11 Førde 13-mai
34,00 Bratberg, Oskar, Beitstad IL G11 Beistad Stadion 3-jun
33,78 Bjørnar Sæten, Voss Il G11 Voss 14-mai
33,52 Tobias Gletne, Lyngdal IL Friidrett G11 Søgne 26.mai
33,50 Jacob Haraldstad, Moss IL G11 Fredrikstad 19-mai
33,38 Markus Hagen, Ren-Eng G11 Åkrestrømmen 26-mai
32,80 Elias Furne, Førde IL G11 Førde 13-mai
32,69 Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL G11 Førde 14-jun
32,06 Tarald Skaar, Svint IL G11 Førde 14-jun
32,03 Indrebø Fridjof, Førde IL G11 Førde 14-jun
31,90 Gulstad, Håkon, Beitstad IL G11 Beistad Stadion 3-jun
31,89 Fredrik Rørstadbotnen, Førde IL G11 Førde 14-jun
31,79 Vetle Sørstrand Haugen, Florø Tog IF G11 Førde 14-jun
31,64 Francin Anoj Vincent, Strømmen IF G11 Lillestrøm 10-jun
31,62 Ole Tobias Løvdal, TT & IF G11 Espress 14-mai
31,61 Sondre L Galtung, Olden IL G11 Førde 14-jun
31,46 Krisander Østlie, Asker SK G11 Nadderud 14-jun
31,46 Tor, Tryggestad Berre, Lambertseter IF G11 Nadderud 14-jun
31,14 Bjørnar Sæten, Voss IL G11 Voss 11-jun
30,80 Forås, Martinius, Følling IL G11 Beistad Stadion 3-jun
30,40 Niklas Solli Reimann, Tyrving IL G11 Nadderud 14-jun
30,03 Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF G11 Fredrikstad 19.mai
29,88 Oskar Myrmel Strømslid, Førde IL G11 Førde 13-mai
29,84 Knut L Selheim, Voss IL G11 Voss 11-jun
29,55 Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL G11 Førde 14-jun
29,50 Francin Vincent, Minerva IS G11 Lillestrøm 13-mai
29,50 Francin Vincent, Strømmen IF G11 Lillestrøm 13.mai
29,31 Erlend Flatland, Sørild FIK G11 Espress 14-mai
29,29 Martin Jerntoft Hegset, Strømmen IF G11 Lillestrøm 10-jun
29,05 Bendik Aas, Fredrikstad IF G11 Fredrikstad 19.mai
28,72 Brynjulf Lahlum, Voss IL G11 Voss 11-jun
28,51 Oskar Roti, Førde IL G11 Førde 14-jun
28,50 Brynjulf L Lahlum, Voss Il G11 Voss 14-mai
28,41 Brage Sandvoll, Førde IL G11 Førde 14-jun
28,32 Fredrik Rørstadbotn, Førde IL G11 Førde 13-mai
28,08 Vidar G. Rusten, Rena IL G11 Rena 26-mai
28,00 Ådne Foss, Moss IL G11 Mosseportlekene 6-jun
27,78 Henrik Lindam, Nittedal IL G11 AHF-banen 7-mai
27,51 Oshaug Kaspar Strømme, IL Molde-Olymp G11 Midsund 30-mai
27,28 Bredeli Magnus Aspås, IL.Hjelset-Fram G11 Midsund 30-mai
27,25 Martin J. Heggeset, Strømmen IF G11 Nadderud 14-jun
26,56 Hegge, Einar, Sør-Beitstad IL G11 Beistad Stadion 3-jun
25,76 Elias Eide, Førde IL G11 Førde 13.mai
25,65 Baadshaug, Kolbjørn, Steinkjer FIK G11 Beistad Stadion 3-jun
25,34 Thomas Svendsen, Fredrikstad IF G11 Fredrikstad 19.mai
25,32 Sondre Aulstad Grønvold, Nittedal IL G11 AHF-banen 7-mai
25,30 Audun Kleven Rød, Sørild FIK G11 Espress 14-mai
24,96 Jules Vachaud, Vidar, Sportsklubben G11 Mosseportlekene 6-jun
24,94 Tom Fossum, IL Skarphedin G11 Gullbringbanen Bø 07.mai
24,85 Thor Olav Braathe, Moss IL G11 Fredrikstad 19-mai
24,84 Martin Grønvold, Ren-Eng G11 Åkrestrømmen 26-mai
24,71 Jan Robert Nijmeijer, Urædd Friidrett G11 Nadderud 14-jun
24,60 Jonatan Niklasson, Fredrikstad IF G11 Fredrikstad 19-mai
24,08 Lars Andre Sande, Førde IL G11 Førde 13-mai
24,05 Daniel Fossøy Sandbakk, Førde IL G11 Førde 13-mai
23,88 Grøndal, Thiago, Sør-Beitstad IL G11 Beistad Stadion 3-jun
23,88 Håvard Elton Larsen, Minerva IS G11 Lillestrøm 10-jun
23,81 Espen Marius Kristofferstuen, Fri-Kam G11 Mosseportlekene 6-jun
23,40 Wekre, Jørgen, Steinkjer FIK G11 Beistad Stadion 3-jun
23,35 Tobias Tønnesen, Søgne IL G11 Søgne 26-mai
23,12 Aleksander Kvile, Førde IL G11 Førde 13-mai
23,02 Eivind Eriksen, IL Skarphedin G11 Gullbringbanen Bø 7-mai
23,01 Eilert Malnes, Aurskog/Høland G11 AHF-banen 7-mai
22,80 Thomas Halleland, Finnøy IL G11 Stavanger 14.mai
22,63 Stigum, Sander Bjørkli, Steinkjer G11 Beistad Stadion 3-jun
22,43 Jules Vachaud, Vidar SK G11 Nadderud 14-jun
22,25 Håvar Elton Larsen, Minerva Idrettsskole G11 AHF-banen 7-mai
22,03 Sander Karlsen, Minerva IS G11 Lillestrøm 13.mai
22,03 Sander Karlsen, Minerva IS G11 Lillestrøm 13-mai
21,00 Hermund Altenau, Voss Il G11 Voss 14.mai
20,61 Henrik Johan Dahl, Halden IL G11 Mosseportlekene 6-jun
19,87 Jakob Andersen, Fredrikstad IF G11 Fredrikstad 19-mai
19,55 Håvar Elton Larsen, Minerva IS G11 Lillestrøm 13-mai
19,55 Håvar Elton Larsen, Minerva IS G11 Lillestrøm 13-mai
19,28 Eirik Bornø, Lørenskog Friidrettslag G11 AHF-banen 7-mai
19,00 Halvor Mølmen, Eiker-Kvikk, IF G11 Maxbo Lekene 1-jun
18,51 Stefan Jacob, Nittedal IL G11 AHF-banen 7-mai
18,40 Nygård, John Sigurd H., Stod IL G11 Beistad Stadion 3-jun
16,97 Fredrik Dyngen Vårdal, Førde IL G11 Førde 13.mai
16,16 Stian Hansen, Sørfjell G11 Espress 14-mai
14,84 Øystein Wirak, Sørild FIK G11 Espress 14-mai
13,59 Andrè Bjelland, Stord G11 Stord 3-jun
11,60 Erlend August Tveit, Fenring G11 Askøylekene 25-mai
Gutter 12 år født 97 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
66,47 Marius Emil Salvanes, Åkra IL G12 Åkrehamn 19-mai
59,50 Marius Emil Salvanes, Åkra IL G12 Åkra 24-apr
57,26 Sondre Nygård, Lånke IL    G12 Hell 26-jun
56,43 Marius Emil Salvanes, Åkra IL G12 Nadderud 14-jun
54,45 Eivind Kjennerud, Sandvin G12 Sande 17-jun
53,31 Jarl Bernhard Bjørklund, Fredrikstad IF G12 Mosseportlekene 6-jun
53,23 Emil Selsvold, Stord G12 Stord 3-jun
52,78 Eirik Teien, Sandvin, IL G12 Maxbo Lekene 1-jun
50,75 Eirik Teien, Sandvin, IL G12 Drammen 21-mai
49,13 Sindre Tinholt, Nesøya IL G12 Nadderud 14-jun
48,47 Niklas Helgheim, Førde IL G12 Førde 14-jun
48,16 Odin Hallquist, Bækkelagets SK G12 Nadderud 14-jun
47,84 Fredrik Myrvang, FIK Orion G12 Nadderud 14-jun
47,50 Eivind Handeland, Åkra IL G12 Åkra 24-apr
47,23 Thomas Mardal, Sandane Turn og G12 Førde 14-jun
47,06 Eirik Teien, Sandvin, IL G12 Nadderud 14-jun
46,89 Peder Tangen, Bækkelagets SK G12 Nadderud 14-jun
46,84 Sondre Sangnes , Ringerike G12 Furumo 27-mai
46,43 Fredrik Myrvang, Orion G12 Rena 26-mai
46,23 Kristian Enerstvedt, Sandvin G12 Sande 17-jun
45,32 Eivind Handeland, Åkra IL G12 Åkrehamn 19-mai
44,61 Lars Eik Breirem, Stord G12 Stord 3-jun
43,96 Rasmus Gjemmestad, Sturla, IF G12 Drammen 21-mai
43,67 Håvard Holmøyvik, Stårheim IL G12 Førde 14-jun
43,57 Kristian Enerstvedt, Sandvin, IL G12 Maxbo Lekene 1-jun
43,09 Morten Halseth, Ullensaker/Kisa IL G12 Nadderud 14-jun
42,57 Jørn Gardian Haagensen, Snøgg G12 Notodden 10-jun
41,98 Halvard Netland, Sandnes IL G12 Nadderud 14-jun
41,98 Bjørn Tenge, Ås IL G12 Nadderud 14-jun
41,91 Våge Tobias Skavnes, Dimna IL G12 Midsund 30-mai
41,82 Andreas Kramer, Sävedalens AIK,SVE G12 Nadderud 14-jun
41,82 Martin Løff, Sandvin G12 Sande 17-jun
41,68 Bjørn Tenge, Ås IL G12 Ås Stadion 4-mai
41,56 Henrik Nesje, Kristiansand IF Friidrett G12 Søgne 26-mai
41,56 Kristoffer Hytten, Tønsberg FIK G12 Nadderud 14-jun
41,52 Odin Nese, Ask G12 Askøylekene 25-mai
41,48 Sindre Totland, Stord G12 Stord 3-jun
41,29 Amund Ødegård, R&Å G12 Årnes 24-jun
41,23 Henrik Almenningen, Fana IL G12 Nadderud 14-jun
41,17 Rasmus Gjemmestad, Sturla, IF G12 Maxbo Lekene 1-jun
41,17 Svein O. Johansen, Stord G12 Stord 3-jun
41,16 Petter Teien, Sandvin, IL G12 Drammen 21-mai
41,10 Torbjørn Moldestad, Nittedal IL G12 AHF-banen 7-mai
41,08 Eivind Handeland, Åkra IL G12 Nadderud 14-jun
40,70 Jørgen Bye, Krødsherad G12 Furumo 27-mai
40,70 Jarl Bernhard Bjørklund, Fredrikstad IF G12 Nadderud 14-jun
40,44 Andreas Rauset, Sandane Turn og G12 Førde 14-jun
40,08 Phillip Lukas Rake Berggren, Ready G12 Nadderud 14-jun
39,53 Masters Nicolas Roppen, Dimna IL G12 Midsund 30-mai
39,49 Øystein Hatlestad Hovland, Asker SK G12 Nadderud 14-jun
39,44 Ole Sævareid, Stord G12 Stord 3-jun
39,40 Isak Wicken, BUL, IL i G12 Nadderud 14-jun
39,08 Victor Hiller, Oppegård IL G12 Nadderud 14-jun
38,94 Daniel Helgheim, Førde IL G12 Førde 13-mai
38,91 Sebastian Aasheim, Fredrikstad IF G12 Mosseportlekene 6-jun
38,84 Henrik Solbakke, Bækkelagets SK G12 Nadderud 14-jun
38,82 Tobias Borge Døhl, Minerva IS G12 Lillestrøm 13-mai
38,82 Tobias Borge Døhl, Minerva IS G12 Lillestrøm 13-mai
38,68 Eric M. Pedersen, Moss IL G12 Mosseportlekene 6-jun
38,59 Odin Nese, Ask G12 Ravnanger 6-mai
38,45 Henrik Nesje, Kristiansands IF G12 Nadderud 14-jun
38,28 Trym Holmelid Sandvik, Førde IL G12 Førde 13-mai
38,17 Jon Andreas Kornberg, IL Brodd G12 Førde 14-jun
38,05 Håkon Sakariansen, Kristiansand IF Friidrett G12 Søgne 26-mai
38,02 Ola Halvor Falchenberg Rustad, Nesøya IL G12 Nadderud 14-jun
37,97 Vegard Renolen Litlabø, Stord G12 Stord 3-jun
37,93 Didrik Nyhus, Sturla, IF G12 Drammen 21-mai
37,86 Karl Eirik Welle, Førde IL G12 Førde 13-mai
37,77 Henrik Nesje, KIF G12 Espress 14-mai
37,76 Odin Solvi Rauboti, Voss Il G12 Voss 14-mai
37,61 Tord Mosdahl, Ask G12 Askøylekene 25-mai
37,61 Didrik Nyhus, Sturla, IF G12 Nadderud 14-jun
37,60 Grøndal, Gabriel, Sør-Beitstad IL G12 Beistad Stadion 3-jun
37,48 Herman Teien, Sandvin, IL G12 Drammen 21-mai
37,19 Sivert Danielsen, Fredrikstad IF G12 Mosseportlekene 6-jun
37,18 Petter Fjeldskår Syrrist, Sandefjord TIF G12 Nadderud 14-jun
37,17 Håkon Elvsås Hovland, Moss IL G12 Mosseportlekene 6-jun
37,01 Stian Gundersen, IL Koll G12 Bislett 27-mai
36,95 Amund Wirstad, Åslia skilag G12 Rena 26-mai
36,90 Kristian W Jensen, Fana IL G12 Nadderud 14-jun
36,85 Håkon Bakke Korsvik, Stord G12 Stord 3-jun
36,73 Fredrik Sollid, Førde IL G12 Førde 13-mai
36,62 Jacob Kjellstad, Fana IL G12 Nadderud 14-jun
36,56 Fredrik Sollid, Førde IL G12 Førde 14-jun
36,53 Martin Løff, Sandvin, IL G12 Drammen 21-mai
36,46 Kristian Nordli Holst, Eiker-Kvikk, IF G12 Maxbo Lekene 1-jun
36,43 Thomas Bognøy, Ask G12 Ravnanger 6-mai
36,37 Eric Macael Stenøy, Urædd Friidrett G12 Nadderud 14-jun
36,35 Greger Gahre, KIF G12 Espress 14-mai
36,22 Filip Reierth, Sandvin, IL G12 Drammen 21-mai
35,97 Stian Gundersen, Koll IL G12 Nadderud 14-jun
35,87 Johan Eriksen, Åkra IL G12 Åkrehamn 19-mai
35,82 Simen Ø.Goddokken, Nittedal IL G12 AHF-banen 7-mai
35,80 Markus Einan, Sørum IL G12 Nadderud 14-jun
35,75 Eirik Nikolai Panis Sundvor, Asker SK G12 Nadderud 14-jun
35,52 Didrik Nyhus, Sturla, IF G12 Maxbo Lekene 1-jun
35,42 Tord Mosdahl, Ask G12 Ravnanger 6-mai
35,35 Filip Reierth, Sandvin, IL G12 Maxbo Lekene 1-jun
35,21 Håkon Johnsen, Stord G12 Stord 3-jun
35,10 Jakob Malmo, Åslia skilag G12 Rena 26-mai
35,01 Sigurd Rønning, Modum G12 Furumo 27-mai
35,00 Bjørn Øvstedal, Ås IL G12 Nadderud 14-jun
34,92 Øyvind Kinneberg, Tyrving IL G12 Nadderud 14-jun
34,80 Aleksander Aas, Lyngdal IL Friidrett G12 Søgne 26-mai
34,77 Simen Goddokken, Nittedal IL G12 Nadderud 14-jun
34,67 Thomas Garås Gulli, Sandvin, IL G12 Maxbo Lekene 1-jun
34,60 Håkon Stølen, Eiker-Kvikk, IF G12 Maxbo Lekene 1-jun
34,41 Martin Løff, Sandvin, IL G12 Maxbo Lekene 1-jun
34,17 Håkon Bakke, Tyrving IL G12 Nadderud 14-jun
33,71 Rolf Inge Kristiansen, Syril IL G12 Førde 14-jun
33,34 Jens Inge Bakketun, Hyen IL G12 Førde 14-jun
32,72 Peter Davies, Ros, IL G12 Nadderud 14-jun
32,71 Håkon Elvsås Hovland, Moss IL G12 Nadderud 14-jun
32,50 Johan Eriksen, Åkra IL G12 Åkra 24-apr
32,40 Håkon Sundet Weberg, Sandvin, IL G12 Drammen 21-mai
32,24 Mads Sæteren, Tyrving IL G12 Nadderud 14-jun
32,15 Lars Lunde, Stord G12 Stord 3-jun
31,96 Sigurd Rønning Modum, Friidrettsklubb G12 Maxbo Lekene 1-jun
31,88 Simon Vestbøstad, Stord G12 Stord 3-jun
31,74 Aslaksen, Ole Martin, Henning IL G12 Beistad Stadion 3-jun
31,70 Greger Gahre, Kristiansand IF Friidrett G12 Søgne 26-mai
31,68 Markus Wirstad, Åslia skilag G12 Rena 26-mai
31,51 Kristoffer Vestbøstad, Stord G12 Stord 3-jun
31,47 Bjørn Øvstedal, Ås IL G12 Ås Stadion 4-mai
31,29 Erlend Buene, Ås IL G12 Ås Stadion 4-mai
31,27 Lars Storholt, Ås IL G12 Ås Stadion 4-mai
31,17 Magnus Thom, Asker SK G12 Nadderud 14-jun
31,12 Håvar Vold, IL Sandvin G12 Drammen 21-mai
31,01 Torbjørn Moldestad, Nittedal IL G12 Raufoss 3-mai
31,01 Sindre Tranøy, Stord G12 Stord 3-jun
30,95 Thomas Bognøy, Ask G12 Askøylekene 25-mai
30,92 Trygve Thoresen, HIL G12 Halden 14-mai
30,77 Even Bruskeland, Mandal og Halse IL (MHI) G12 Søgne 26-mai
30,74 Ole Morten Søderholm, Syril IL G12 Førde 14-jun
30,72 Sondre Blekken, Søgne IL G12 Søgne 26-mai
30,44 Olve Skogvoll, Ås IL G12 Ås Stadion 4-mai
30,30 Mathias Haugen, Fenring G12 Ravnanger 6-mai
30,29 Nikolai Paus, Tyrving IL G12 Nadderud 14-jun
29,96 Olve Skogvoll, Ås IL G12 Nadderud 14-jun
29,76 Odin S Rauboti, Voss IL G12 Voss 11-jun
29,50 Thomas Garås Gulli, Sandvin, IL G12 Drammen 21-mai
29,43 Even Bruskeland, Mandal & Halse IL G12 Nadderud 14-jun
29,40 Kjetil Åmodt, Søgne IL G12 Søgne 26-mai
28,71 Andreas Gjøsæther, Eidanger IL G12 Nadderud 14-jun
28,29 Håvard Andre Lie, Eiker-Kvikk, IF G12 Nadderud 14-jun
27,88 Einar Steen-Johnsen, Tyrving IL G12 Nadderud 14-jun
27,72 Gunnbjørn Aaby Flatin, Sigdal G12 Furumo 27-mai
26,51 Øystein Luksengård, Sandvin, IL G12 Maxbo Lekene 1-jun
26,41 Victor Armand Stensholt, Runar, IL G12 Nadderud 14-jun
26,40 Håvard Fredriksen, Kristiansands IF G12 Nadderud 14-jun
26,38 Even Næss, Lillesand G12 Espress 14-mai
25,95 Steinar Foss, Sigdal Friidrettsklubb G12 Maxbo Lekene 1-jun
25,38 Øystein Luksengård, Sandvin G12 Sande 17-jun
25,11 Einar Kvam Lundberg, Strømmen IF G12 Lillestrøm 10-jun
25,03 Tore Ellingsgård, Lyngdal IL Friidrett G12 Søgne 26-mai
24,87 Andreas Ferstad, Ås IL G12 Ås Stadion 4-mai
24,85 Håvard Fredriksen, Kristiansand IF Friidrett G12 Søgne 26-mai
24,12 Håvard Andre Lie, Eiker-Kvikk, IF G12 Maxbo Lekene 1-jun
23,52 Øystein Luksengård, Sandvin, IL G12 Nadderud 14-jun
22,78 Håkon Tjomsland, Mandal og Halse IL (MHI) G12 Søgne 26-mai
22,43 Mads Trygve Taksdal, Bryne FIK G12 Bryne 25-mai
22,40 Oscar H. Calish, Nesøya IL G12 Nadderud 14-jun
22,39 Anders Hommen, Lyngdal IL Friidrett G12 Søgne 26-mai
22,26 Håkon Arntzen, Ski IL G12 Nadderud 14-jun
20,80 Bartnes, Jens, Beitstad IL G12 Beistad Stadion 3-jun
17,12 Glenn Strandos, Førde IL G12 Førde 13-mai
Gutter 13 år født 96 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
71,94 Lasse Aulin, Siggerud IL G13 Sofiemyr stadion 1-mai
70,22 Lasse L. Aulin, Siggerud IL G13 Nadderud 14-jun
68,32 Mikael Flekke, Oppegård IL G13 Sofiemyr stadion 1-mai
64,42 Mikael Flekke, Oppegård IL G13 Nadderud 14-jun
63,41 Håkon H Alsaker, Namsen FIF G13 Nadderud 14-jun
62,26 Sigurd Blom Breivik, Sandvin G13 Sande 17-jun
61,07 Tor Henrik Birkeland, Stord G13 Stord 3-jun
60,85 Adrian Storløkken, Ås IL G13 Ås Stadion 4-mai
60,48 Torstein Wiken, Kongsberg IF G13 Nadderud 14-jun
59,13 Adrian Storløkken, Ås IL G13 Nadderud 14-jun
57,75 Sigurd Breivik, Sandvin, IL G13 Drammen 21-mai
56,09 Sigurd Breivik, Sandvin, IL G13 Nadderud 14-jun
55,51 Trygve Tvethaug, R&Å G13 Årnes 24-jun
54,64 Sverre Blom Breivik, Sandvin G13 Sande 17-jun
54,24 Arvid Skage, Ros, IL G13 Drammen 21-mai
54,11 Daniel Alexander Skjauff, Sem IF G13 Nadderud 14-jun
53,44 Jørund Løken, Stord G13 Stord 3-jun
50,42 Sverre Blom Breivik, Sandvin, IL G13 Drammen 21-mai
50,14 Mathias Schneider, IL i BUL G13 Bislett 27-mai
49,49 Eivind Hvistendahl, IL Tyrving G13 Drammen 21-mai
49,36 Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL G13 Bislett 27-mai
46,22 Simen Johannes Havstein, Askim IF G13 Nadderud 14-jun
45,89 Peder Herman Vangen, Sandefjord TIF G13 Nadderud 14-jun
44,98 Sverre Blom Breivik, Sandvin, IL G13 Nadderud 14-jun
44,75 Steinar Sollien Nicolaisen, Horten FIK G13 Nadderud 14-jun
44,45 Anders Bakken Arneberg , IL i BUL G13 Bislett 27-mai
44,00 Sindre Abrahamsen, Fenring G13 Ravnanger 6-mai
43,95 Geir Kåre Taksdal, Bryne FIK G13 Bryne 25-mai
43,56 Mathias Holmeset Bruket, Førde IL G13 Førde 13-mai
43,14 Simon S. Borchgrevink, Tyrving IL G13 Nadderud 14-jun
43,03 Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF G13 Nadderud 14-jun
42,72 Johannes Almås, Ås IL G13 Ås Stadion 4-mai
41,72 Eivind Hvistendahl, Tyrving IL G13 Nadderud 14-jun
40,53 Joel Åmot, Strømmen IF G13 Lillestrøm 13-mai
40,40 Victor Spjern, Sävedalens AIK,SVE G13 Nadderud 14-jun
39,76 Jonas Nikolaisen, Sigdal FIK G13 Nadderud 14-jun
39,39 Lasse Fredheim, Haugesund IL G13 Nadderud 14-jun
39,32 Mathias Berntzen Engevik, Nittedal IL G13 AHF-banen 7-mai
37,92 Andreas Solli, Haugesund IL G13 Nadderud 14-jun
37,37 Joel Åmodt, Strømmen IF G13 Lillestrøm 10-jun
36,63 Eirik Buflaten, Express, IL G13 Nadderud 14-jun
35,87 Morten Torvik, Stjørdal FIK G13 Nadderud 14-jun
35,33 Kai von der Lippe, IL i BUL G13 Bislett 27-mai
35,25 Markus Tørnkvist, Tyrving IL G13 Nadderud 14-jun
34,55 Alessandro Seeligman, Bryne FIK G13 Bryne 25-mai
33,33 Jørgen Sperre, ÅFIK G13 Aksla Stadion 17-jun
32,27 Erlend Mæland, Stord G13 Stord 3-jun
30,65 Kåre Johannes Aadland, Stord G13 Stord 3-jun
29,40 Sondre Mæland, Stord G13 Stord 3-jun
28,21 Ismael Wennerød Azmi, IL i BUL G13 Bislett 27-mai
Gutter 14 år født 95 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
85,30 Vebjørn Kaldahl Bottenvik, Bryne FIK G14 Bryne 25-mai
72,28 Henrik Teien, Sandvin G14 Sande 17-jun
65,95 Ricardo Thomassen, Giv Akt G14 Lindesnes 25-jun
64,85 Vebjørn Kaldahl Bottenvik, Bryne FIK G14 Nadderud 14-jun
64,79 Henrik Teien, Sandvin, IL G14 Nadderud 14-jun
63,76 Sondre Kolbjørnsen, Laksevåg T&IL G14 Austvoll 2-jun
62,49 Eric Alexander Lysberg, Overhalla IL G14 Nadderud 14-jun
60,19 Sondre Kolbjørnsen, Laksevåg TIL G14 Nadderud 14-jun
59,96 Ricardo Thomassen, Giv Akt G14 Søgne 26-mai
57,03 Trygve Bruvik Ellingstad, Fenring, IL G14 Nadderud 14-jun
56,02 Simon Husebråten, Askim IF G14 Nadderud 14-jun
53,85 Ricardo Haga Thomassen, Giv-Akt G14 Nadderud 14-jun
53,50 Øyvind Bertelsen, Ask G14 Ravnanger 6-mai
52,86 Ola Spernes, Askim IF G14 Nadderud 14-jun
51,65 Erik Gundersen, IL Koll G14 Bislett 27-mai
49,65 Leonard-Johan Nesheim, Haugesund IL G14 Nadderud 14-jun
48,73 Halvard Hornes, Tyrving IL G14 Nadderud 14-jun
48,28 Andreas Andersen Sauge, Aurskog/Høland G14 AHF-banen 7-mai
48,22 Dennis Forsman, Sävedalens AIK,SVE G14 Nadderud 14-jun
47,81 Erik Gundersen, Koll IL G14 Nadderud 14-jun
46,95 Philipp Helle, ÅFIK G14 Aksla Stadion 17-jun
46,69 Mathias Myhre, ÅFIK G14 Aksla Stadion 17-jun
46,57 Simon Sandbakken, Lambertseter IF G14 Bislett 27-mai
43,17 Eirik Andreas Johansen, Horten FIK G14 Nadderud 14-jun
43,16 Atle Ulstein Ekern, Nesodden IF G14 Nadderud 14-jun
40,80 Richard E, Bøe, Herkules Friidrett G14 Nadderud 14-jun
38,87 Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett G14 Nadderud 14-jun
35,79 Magnus Håkonsen, IL Skarphedin G14 Gullbringbanen Bø 7-mai
34,48 Harald Aarskog, IL Skarphedin G14 Gullbringbanen Bø 7-mai
31,82 Joakim Sperre, ÅFIK G14 Aksla Stadion 17-jun
28,00 Andreas Hole Bjørklund, Aurskog/Høland G14 AHF-banen 7-mai
24,85 Håvard Borge, Minerva IS G14 Lillestrøm 13-mai

(Tilbake) Endelig liste 26 juni 24:00 2009.