(Tilbake) Oppdatert 1 juni 2008.

Jenter 10 år født 98 (Kast 80gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
36,71 Ann Helen Olsen, HIL J10 Knatterudlekene 4-mai
33,38 Emma Jøntvedt, Eiker-Kvikk, IF J10 OSO Lekene 25-aug
30,06 Nora Nordmeland, Namsen FIF J10 Kolvereid Stadion 24-mai
29,92 Sofie Nersund Fuglaas, Byåsen IL J10 Trondheim Stadion 20-jan
28,11 Ingrid Flobak, FIL Borg J10 Knatterudlekene 4-mai
26,69 Trine H Andersen, HIL J10 Knatterudlekene 4-mai
26,02 Jenny Hals Andresen, Eiker-Kvikk, IF J10 OSO Lekene 25-aug
25,91 Hedda Nerdrum, Ringerike FIK J10 Oppegård 1-mai
24,90 Jenny Norem, Ås IL J10 Ås Stadion 5-mai
24,48 Maria Øien, Ranheim IL J10 Trondheim Stadion 20-jan
24,32 Ingrid Sofie Håskjold, Byåsen IL J10 Trondheim Stadion 20-jan
24,13 Frida Dahl, Steinkjer Friidrettsklubb J10 Steinkjer 18-mai
24,01 Ragnhild Rønning, Modum Friidrettsklubb J10 OSO Lekene 25-aug
22,10 Brigitte Vigre, Lye J10 Lye 29-apr
21,70 Fride Greiff Dybvad, Strindheim il J10 Trondheim Stadion 20-jan
21,40 Hanne Gilje , Sandnes IL   J10 Sandnes Stadion 5-mai
21,20 Cecilie Skeie, Sandnes IL  J10 Sandnes Stadion 5-mai
20,95 Pernille Grini, Ås IL J10 Ås Stadion 5-mai
20,94 Ingvild Skaufel Holmen, Frol IL J10 Steinkjer 18-mai
20,30 Madeleine S Rettore , Sandnes IL   J10 Sandnes Stadion 5-mai
20,19 Sigrid Aune, Steinkjer Friidrettsklubb J10 Steinkjer 18-mai
19,85 Katrine Fugleberg, Sturla, IF J10 OSO Lekene 25-aug
19,20 Seline Rasdal Håland , Bryne FIK    J10 Sandnes Stadion 5-mai
19,00 Emilie Rosland , Orre IL      J10 Sandnes Stadion 5-mai
18,84 Julie Kvale Støstad, Eiker-Kvikk, IF J10 OSO Lekene 25-aug
18,80 Seline Bruun Berg, Sandnes IL  J10 Sandnes Stadion 5-mai
18,45 Andrea P Norheim , Bryne FIK    J10 Sandnes Stadion 5-mai
18,29 Marte Døvre Holdal, Skrautvål IL friidrett J10 Blåbærmyra 22-mai
18,04 Berit Isene, Sturla, IF J10 OSO Lekene 25-aug
18,00 Marta Eikeland, IL Havørn   J10 Sandnes Stadion 5-mai
17,88 Andrea Berg Skarland, Namsen FIF J10 Kolvereid Stadion 24-mai
17,80 Aurora Holmberg Henninen, Eiker-Kvikk, IF J10 OSO Lekene 25-aug
17,70 Tuva Aarestad , Sandnes IL   J10 Sandnes Stadion 5-mai
17,46 Elise Filbert Opheim, Express J10 Fevik Stadion 15-mai
17,45 Kristin Amdahl, Lye J10 Lye 29-apr
17,44 Hedda Midtstraum, Strindheim il J10 Steinkjer 18-mai
17,40 Oda Øgaard Rimestad, Frøyland J10 Lye 29-apr
17,10 Thea Langeland Solheim, Sandnes IL  J10 Sandnes Stadion 5-mai
16,90 Oda Ø Rimestad, Frøyland IL J10 Sandnes Stadion 5-mai
16,74 Synnøve Standal, Hovding J10 LEIKVANG 28-apr
16,30 Sigrid Sæther, Namdalseid IL J10 Steinkjer 18-mai
16,00 Johanne W de Haas , Sandnes IL   J10 Sandnes Stadion 5-mai
15,80 Marie Rotseth , Bryne FIK    J10 Sandnes Stadion 5-mai
15,76 Caroline F Heglum, Overhalla IL J10 Kolvereid Stadion 24-mai
15,70 Eline Haugland, Bryne FIK   J10 Sandnes Stadion 5-mai
15,64 Jorunn Martinsen, Laksevåg J10 LEIKVANG 28-apr
15,60 Maria Hinnaland, Lye IL      J10 Sandnes Stadion 5-mai
15,41 Kaja Skarland, Overhalla IL J10 Steinkjer 18-mai
15,40 Kristin Bakke, Sandnes IL  J10 Sandnes Stadion 5-mai
15,20 Elen M Pedersen , Orre IL      J10 Sandnes Stadion 5-mai
15,08 Kaja B Selnes, Overhalla IL J10 Kolvereid Stadion 24-mai
15,00 Jenny Hågensen Kolstad, IL Havørn   J10 Sandnes Stadion 5-mai
14,95 Maria Mona, Snåsa IL J10 Steinkjer 18-mai
14,60 Andrea Serigstad, Lye IL      J10 Sandnes Stadion 5-mai
14,60 Johanne Kalheim , Frøyland IL  J10 Sandnes Stadion 5-mai
14,30 Ingrid Steine, Bryne FIK   J10 Sandnes Stadion 5-mai
14,29 Caroline Hippe, Skrautvål IL friidrett J10 Blåbærmyra 22-mai
14,00 Hanna Kloster , IL Havørn    J10 Sandnes Stadion 5-mai
13,75 Ingvei Gevik, Jøa IL J10 Kolvereid Stadion 24-mai
13,43 Marie Heitlo Holm, Verdal Friidrettsklubb J10 Steinkjer 18-mai
13,40 Kristin Vigre, Lye J10 Lye 29-apr
13,20 Elisabeth Aarre , Frøyland IL  J10 Sandnes Stadion 5-mai
13,20 Hedda Dirdal , Bryne FIK    J10 Sandnes Stadion 5-mai
13,00 Jeannet Rakhi Vigre, Lye IL      J10 Sandnes Stadion 5-mai
13,00 Sara Sola  , IL Havørn    J10 Sandnes Stadion 5-mai
12,90 Mathea Havig , Sandnes IL   J10 Sandnes Stadion 5-mai
12,70 Marie Janson, Sandnes IL  J10 Sandnes Stadion 5-mai
12,65 Emilia Giske, Bryne J10 Lye 29-apr
12,60 Amanda R. Tøno, Skjalg J10 Lye 29-apr
12,60 Liv Storhaug , Sandnes IL   J10 Sandnes Stadion 5-mai
12,40 Elena Bergfjord , Sandnes IL   J10 Sandnes Stadion 5-mai
12,30 Inger Juni Lærdal, Sandnes IL  J10 Sandnes Stadion 5-mai
12,21 Marte Saur Heiland, Hållingen IL J10 Kolvereid Stadion 24-mai
12,12 Vilde Kenworthy, Oppegård IL J10 Oppegård 1-mai
12,10 Nina Kobac, Laksevåg J10 LEIKVANG 28-apr
12,00 Tomine Bjerkelo , Sandnes IL   J10 Sandnes Stadion 5-mai
11,90 Isabelle Hansen, IL Havørn   J10 Sandnes Stadion 5-mai
11,60 Victoria Aarre, Frøyland IL J10 Sandnes Stadion 5-mai
11,55 Tuva Ellingsen , Orre IL      J10 Sandnes Stadion 5-mai
11,30 Olaug Aase  , Orre IL      J10 Sandnes Stadion 5-mai
10,55 Jeannet Rakhi Vigre , Lye J10 Lye 29-apr
10,55 Maren Kjetland, Bryne FIK   J10 Sandnes Stadion 5-mai
10,40 Thea Bjerkelo, Sandnes IL  J10 Sandnes Stadion 5-mai
10,34 Victoria Kenworthy, Oppegård IL J10 Oppegård 1-mai
10,30 Ingeborg Skarstad, Trones IL J10 Kolvereid Stadion 24-mai
10,28 Amanda Aalberg, Follafoss IL J10 Steinkjer 18-mai
10,10 Mathilde Kristoffersen, Lye J10 Lye 29-apr
10,00 Maren Vatne , IL Havørn    J10 Sandnes Stadion 5-mai
9,85 Thea Øgaard Rimestad, Frøyland J10 Lye 29-apr
9,83 Maja Johansen, Overhalla IL J10 Kolvereid Stadion 24-mai
9,80 Tiril Ellingsen , Orre IL      J10 Sandnes Stadion 5-mai
9,72 Marianne Sæther, Namdalseid IL J10 Steinkjer 18-mai
9,60 Caroline Andersen, Sandnes IL  J10 Sandnes Stadion 5-mai
9,50 Nora Johansen, Bryne FIK   J10 Sandnes Stadion 5-mai
9,00 Renate Salmelid, Lye J10 Lye 29-apr
9,00 Serine Olsen , Bryne FIK    J10 Sandnes Stadion 5-mai
8,80 Emilie Tjetland , IL Havørn    J10 Sandnes Stadion 5-mai
8,60 Maia Bojunovic Jakobsen, Skjalg J10 Lye 29-apr
8,60 Alexandra Rosland , Orre IL      J10 Sandnes Stadion 5-mai
8,60 Synne Nevland , Sandnes IL   J10 Sandnes Stadion 5-mai
8,55 Martine Jekthammer, Steinkjer Fk J10 Steinkjer 18-mai
8,50 Anne May Lædre , Orre IL      J10 Sandnes Stadion 5-mai
8,40 Celine Dalene, Sandnes IL  J10 Sandnes Stadion 5-mai
8,30 Thea Ødegaard Rimestad, Frøyland IL  J10 Sandnes Stadion 5-mai
8,00 Marie Bertelsen , Orre IL      J10 Sandnes Stadion 5-mai
7,90 Kristine Rosland , Orre IL      J10 Sandnes Stadion 5-mai
7,55 Serine Olsen, Bryne J10 Lye 29-apr
7,50 Ina Strømland , Bryne FIK    J10 Sandnes Stadion 5-mai
7,40 Hanne Steine , Bryne FIK    J10 Sandnes Stadion 5-mai
7,00 Eirin B Tungland , IL Havørn    J10 Sandnes Stadion 5-mai
6,80 Thea Strømland , Bryne FIK    J10 Sandnes Stadion 5-mai
6,70 Tilla Wiig, Orre IL     J10 Sandnes Stadion 5-mai
6,55 Kristin Håland , Bryne FIK    J10 Sandnes Stadion 5-mai
6,50 Dina Berge Ims, IL Havørn   J10 Sandnes Stadion 5-mai
6,00 Sina Stangeland , Orre IL      J10 Sandnes Stadion 5-mai
6,00 Live Aareskjold Salte, Bryne FIK    J10 Sandnes Stadion 5-mai
5,80 Vilde Røyrvik Eskedal, IL Havørn    J10 Sandnes Stadion 5-mai
4,50 Edle Wiig  , Orre IL      J10 Sandnes Stadion 5-mai
Jenter 11 år født 97 (Kast 80gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
43,45 Guro Risøy, Laksevåg J11 LEIKVANG 28-apr
40,11 Beatrice Llano, Laksevåg J11 LEIKVANG 28-apr
39,94 Mia Erika Johansen, OIL J11 Knatterudlekene 4-mai
35,06 Isabell Jensen, Askim IF       J11 Fredrikstad Stadion 20-mai
34,55 Thea Rørvik, BUL J11 Ås Stadion 5-mai
33,00 Kajsa Lian Spanic, Haslum IL Håndball J11 Gjønneshallen 26-mai
32,77 Mia Erika Johansen, Oppegård IL J11 Oppegård 1-mai
30,55 Jasmin Søderlund, Fredrikstad IF J11 Fredrikstad Stadion 20-mai
29,87 Jasmin Søderlund, FIF J11 Knatterudlekene 4-mai
27,29 Marte Standal, Hovding J11 LEIKVANG 28-apr
26,43 Kamilla Emilie Svendsen, Fredrikstad IF J11 Fredrikstad Stadion 20-mai
26,31 Karianne Jokstad, Halden IL      J11 Fredrikstad Stadion 20-mai
26,16 Marthe Klausen, Eiker-Kvikk, IF J11 OSO Lekene 25-aug
26,12 Linn Vida Hansen, Moss IL        J11 Fredrikstad Stadion 20-mai
25,33 Mathilde Bryn Eikefjord, Voss IL J11 Voss Idettplass 14-mai
23,90 Julie Corneliussen, Grane J11 Fevik Stadion 15-mai
23,70 Elise Moland Hansen, Sørfjell J11 Fevik Stadion 15-mai
21,73 Elisabeth Lahlum, Voss IL J11 Voss Idettplass 14-mai
21,29 Maria Oma Rasmussen, Laksevåg J11 LEIKVANG 28-apr
20,62 Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF J11 Fredrikstad Stadion 20-mai
19,85 Anna Moe Almenningen, Voss IL J11 Voss Idettplass 14-mai
18,15 Sunniva Bredholt, Sarpsborg IL   J11 Fredrikstad Stadion 20-mai
16,69 Marte Graabræk, Borg FIL       J11 Fredrikstad Stadion 20-mai
15,50 Malin Slang Opsund, FIL Borg       J11 Fredrikstad Stadion 20-mai
15,46 Synnøve Borch, Vansjø/Svin IL J11 Fredrikstad Stadion 20-mai
15,32 Ida Due Arvesen, Moss IL        J11 Fredrikstad Stadion 20-mai
15,10 Ingrid Rognlien, Moss IL        J11 Fredrikstad Stadion 20-mai
13,30 Sandra Flørenes, Lillesand J11 Fevik Stadion 15-mai
12,30 Kristin Raastad Davies, Ås IL J11 Ås Stadion 5-mai
11,84 Tiril Tveito Myhre, Express J11 Fevik Stadion 15-mai
Jenter 12 år født 96 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
59,62 Marie-Therese Obst, Moss IL J12 Knatterudlekene 4-mai
43,37 Mathilde Roe, IL Fri J12 Fana Stadion 29-mai
41,95 Mathilde Roe, IL Fri J12 Fana Stadion 29-mai
40,95 Helene Ingvaldsen, Laksevåg T&IL J12 Fana Stadion 29-mai
40,59 Dina Storvik, Nittedal J12 Sentral anl. Nittedal 20-mai
40,05 Lene O. Retzius, Moelven J12 Sveum idrettspark 27-mai
39,63 Vivian Tveite, Fana J12 Askøy 21-mai
39,29 Katarina Fallsen, Moelven J12 Sveum idrettspark 27-mai
39,04 Marthe Myredal, Laksevåg T&IL J12 Fana Stadion 29-mai
38,08 Ingrid Nicolaisen, Tyrving J12 Nadderud 29-mai
36,70 Elise Kvisgaard, Laksevåg T&IL J12 Fana Stadion 29-mai
35,85 Rebekka Engen, Oppegård IL J12 Oppegård 1-mai
34,25 Monika Benserud, Gneist J12 Askøy 21-mai
33,80 Rebekka Engen, Oppegård J12 Ås Stadion 5-mai
32,95 Mina Jørgensborg, Moelven J12 Sveum idrettspark 27-mai
31,61 Marte Kleven, Nittedal J12 Sentral anl. Nittedal 20-mai
31,48 Mathilde lutnæs, IL Trysilgutten J12 Åkrestrømmen 27-mai
29,62 Guro A. Rogstad Sørheim, Ås IL J12 Ås Stadion 5-mai
27,64 Bintou Seasy, FIK Ren-Eng J12 Åkrestrømmen 27-mai
27,27 Maja M. Derås, Moelven J12 Sveum idrettspark 27-mai
26,98 Anniken Steen, Veldre friidrett J12 Sveum idrettspark 27-mai
25,70 Marielena Zannettos, Ask J12 Askøy 21-mai
25,40 Mia K. Hansen, Moelven J12 Sveum idrettspark 27-mai
25,35 Lise Wold, FIF J12 Knatterudlekene 4-mai
24,20 Serine Mikkelsen, Fana J12 Askøy 21-mai
22,50 Andrea Nilsson, Ask J12 Askøy 21-mai
17,45 Ina Færestrand, Fenring J12 Ravnanger 7-mai
17,35 Nina Kristin Prestrud, Veldre friidrett J12 Sveum idrettspark 27-mai
15,54 Aina Sigvalsen, Telavåg J12 Askøy 21-mai
Jenter 13 år født 95 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
60,67 Mona Ekroll Jaidi, Norna J13 Fana Stadion 29-mai
58,55 Mona E. Jaidi, Norna Salhus J13 Fana 3-apr
58,34 Oda Nerdrum, Ringerike J13 Modum 28-mai
58,03 Kaia Flobak, FIL Borg J13 Knatterudlekene 4-mai
58,00 Mona E. Jaidi, Norna Salhus J13 Fana 17-apr
57,70 Kaia Flobak, Fil Borg J13 Sandbakken Sarpsborg 25-apr
55,20 Mona E. Jaidi, Norna Salhus J13 Fana 9-apr
55,13 Oda Nerdrum, Ringerike FIK J13 Oppegård 1-mai
52,62 Camilla Johnsen, Nittedal IF J13 Sentralidrettsanl. 30-mai
52,35 Mari Haukø, Lånke Friidrett J13 Tønsåsen Idrettsa. 30-mai
50,53 Kaisa Rokne, Nittedal J13 Sentral anl. Nittedal 20-mai
49,97 Oda Nerdrum, Ringerike Friidrettsklubb J13 Drammen 24-mai
49,50 Kaisa Rokne, Nittedal J13 Romerike Stadion 29-mai
49,11 Oda Nerdrum, Ringerike FIK J13 Ringerike 14-mai
48,42 Camilla Leonardsen Rønning, Nittedal IL J13 Sentral Idrettsanl. 22-mai
47,58 Camilla Johnsen, Nittedal J13 Sentral anl. Nittedal 20-mai
46,55 Camilla  Johnsen, Nittedal IF J13 Raufoss 4-mai
46,33 Stine Dammen, Ringerike J13 Modum 28-mai
46,08 Caroline Sand Olsen, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
45,89 Solveig B Thoresen, HIL J13 Knatterudlekene 4-mai
44,50 Susanne Johnsen, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
43,60 Marte N Aspunvik, Florvåg Skole J13 Askøy 14-mai
42,00 Sofie Østebøvik Olsen, Torvastad il J13 Torvastad idretts 30-mai
41,81 Stine Dammen, Ringerike FIK J13 Ringerike 14-mai
40,80 Hege Solheim, Hanøy Skole J13 Askøy 14-mai
40,23 Marte Brenna Steinbakken, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
39,72 Eline Muri, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
39,72 Hanne Jonhaugen, Skedsmo J13 Romerike Stadion 29-mai
38,98 Amalie F Jakobsen, Haugland Skole J13 Askøy 14-mai
38,30 Marthe S Gustavsen, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
37,74 Hege Kaasa Hellner, IL Sandvin J13 Nordre Vestfold IP 28-mai
37,20 Mia Skiftesvik, Florvåg Skole J13 Askøy 14-mai
37,00 Martine Sofie Høstmark, Haslum IL Håndball J13 Gjønneshallen 26-mai
36,70 Synne Brotnow, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
36,60 Miriam Husa, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
36,00 Marie T.Mykland, Haslum IL Håndball J13 Gjønneshallen 26-mai
35,58 Stine Rotnes, Runar, IL J13 Drammen 24-mai
35,38 Tine Riste Helmersen, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
35,00 Stine Høgli, Haslum IL Håndball J13 Gjønneshallen 26-mai
34,66 Mathilde Kvamme, Follese Skole J13 Askøy 14-mai
34,56 Kine N Thorgrimsen, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
34,26 Paula N. Llano, Laksevåg J13 LEIKVANG 28-apr
34,10 Line Mari Duesund, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
34,00 Cecilie Nagy, Haslum IL Håndball J13 Gjønneshallen 26-mai
33,63 Ingrid M. Lund, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
33,55 Bianca Skoglie, FIF J13 Knatterudlekene 4-mai
33,00 Emilie Johnsen, Haslum IL Håndball J13 Gjønneshallen 26-mai
33,00 Kristine Omdal, Haslum IL Håndball J13 Gjønneshallen 26-mai
32,70 Ida Kristine Pettersen, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
32,59 Malin Vik Gregor, FIK Orion J13 Sveum idrettspark 27-mai
32,47 Susanne Sofie Olsen, FIF J13 Knatterudlekene 4-mai
32,33 Martine Skogestad, Hellas, IF J13 Drammen 24-mai
32,15 Heidi Birgvang, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
32,05 Christine Hope, Follese Skole J13 Askøy 14-mai
32,00 Kristin Gjørven, Haslum IL Håndball J13 Gjønneshallen 26-mai
32,00 Inger Farestveit, Follese Skole J13 Askøy 14-mai
31,22 Josefine Tellevik, Ask J13 Ravnanger 7-mai
31,00 Anniken Kaspersen, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
30,77 Eline Risberget, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
30,37 Lena Aspebakken, Lena Aspebakken J13 Drammen 24-mai
30,35 Maria Andersen, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
30,18 Camilla Dahl Øyan, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
30,05 Celine Habbestad*, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
30,00 Renate Solbakken, Haugland Skole J13 Askøy 14-mai
29,70 Celine Mathisen, Haugland Skole J13 Askøy 14-mai
29,02 Malin Elisabeth Pedersen, Haugland Skole J13 Askøy 14-mai
28,48 Hanne Marte Bekken, Haugland Skole J13 Askøy 14-mai
28,20 Veronica Tornaas Johnsen, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
27,91 Åsne Håland, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
27,00 Åshild Rød, Haslum IL Håndball J13 Gjønneshallen 26-mai
26,96 Martine Vidnes, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
26,50 Figen Kozakli, LHK 90 J13 Romerike Stadion 29-mai
26,50 Fredrikke A Lerø, Follese Skole J13 Askøy 14-mai
26,20 Jeanette Beatrice Pedersen, Hanøy Skole J13 Askøy 14-mai
25,90 Anette Skjønhaug, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
25,69 Sanne Nævdal, Florvåg Skole J13 Askøy 14-mai
25,60 Ida Giske, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
25,43 Julianne H Nilsen, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
25,19 Lindsey  Konings, Florvåg Skole J13 Askøy 14-mai
24,80 Maria Eliassen, Hetlevik Skole J13 Askøy 14-mai
24,80 Henriette Muri, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
24,49 Ingvild P Skår, Hanøy Skole J13 Askøy 14-mai
24,47 Rikke M Espeland, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
24,40 Marthe E Strand, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
24,10 Ida Mariell Andal, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
24,01 Eliane Tellevik, Ask J13 Ravnanger 7-mai
23,90 Moska Hamidi, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
23,78 Isabell Johnsen, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
23,74 Julie M Drønen, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
23,35 Ane S Vatshelle, Haugland Skole J13 Askøy 14-mai
22,90 Ingrid Sandvin, Hetlevik Skole J13 Askøy 14-mai
22,90 Elise Kristoffersen, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
22,10 Emilie Lyngbø, Florvåg Skole J13 Askøy 14-mai
21,94 Mari Ø Pedersen, Follese Skole J13 Askøy 14-mai
21,72 Bethany Ann Haukeland, Fauskanger Skule J13 Askøy 14-mai
21,45 Tina Elise Ådlandsvik, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
21,38 Anneli K.R Kolås, Hanøy Skole J13 Askøy 14-mai
21,10 Elise H Indrevær, Tveit Skole J13 Askøy 14-mai
21,08 Ida Marie Bjerk, Hanøy Skole J13 Askøy 14-mai
20,96 Elise Johannessen, Hetlevik Skole J13 Askøy 14-mai
20,80 Elise Nikolaisen, Træet Skole J13 Askøy 14-mai
20,75 Line Mikkelsen, Florvåg Skole J13 Askøy 14-mai
20,60 Lisa Segura, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
20,50 Christine S Færø, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
20,38 Hanne Gulbrandsøy, Fauskanger Skule J13 Askøy 14-mai
20,28 Helene M Haugen, Haugland Skole J13 Askøy 14-mai
20,23 Rikke Marie Kvalvik, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
20,22 Mariell Johannessen, Hetlevik Skole J13 Askøy 14-mai
20,15 Mari  L. Iversen, Hetlevik Skole J13 Askøy 14-mai
20,08 Linnea Sophie Ådlandsvik, Haugland Skole J13 Askøy 14-mai
20,07 Caroline R Karlsen, Hanøy Skole J13 Askøy 14-mai
20,00 Susanne T Oppedal, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
19,97 Stine Lise Paulsen *, Tveit Skole J13 Askøy 14-mai
19,50 Birte Grøndal, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
19,20 Susanne Synnevåg, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
19,10 Isabell Anita Rojas, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
19,10 Maritha J Normann, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
18,96 Charlotte Lie Mathisen, Ask J13 Ravnanger 7-mai
18,90 Vanja Strand, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
18,90 Sabrina Malec, Træet Skole J13 Askøy 14-mai
18,80 Cathrine Øverli, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
18,74 Lena Rolandsen, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
18,72 Jenny H Hjelle, Hanøy Skole J13 Askøy 14-mai
18,70 Ida Lægreid Andersen, Florvåg Skole J13 Askøy 14-mai
18,64 Trine Marie Skåmestø, Hetlevik Skole J13 Askøy 14-mai
18,60 Charlotte L Mathisen, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
18,53 Sofie Benedicte Nilsen, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
18,50 Maria Hansmark, Follese Skole J13 Askøy 14-mai
18,49 Hanne Bøkevoll, Hanøy Skole J13 Askøy 14-mai
18,24 Malene J Kjølseth, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
17,92 Emilie Kristine A Aall, Haugland Skole J13 Askøy 14-mai
17,85 Mariell B Lillefosse, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
17,80 Kathrine Aure Kjosavik, Florvåg Skole J13 Askøy 14-mai
17,80 Cecilia Jahren, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
17,73 Vendela B Rikstad, Fauskanger Skule J13 Askøy 14-mai
17,73 Maria S B Teksle, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
17,70 Maren Træet, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
17,57 Katrine Dall-Larsen, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
17,40 Nathalie F Jorn, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
17,33 Michelle Soltvedt, Fauskanger Skule J13 Askøy 14-mai
17,28 Marthe G Haugland, Haugland Skole J13 Askøy 14-mai
16,85 Cathrine N Sebjørnsen, Tveit Skole J13 Askøy 14-mai
16,73 Naima Omar, Tveit Skole J13 Askøy 14-mai
16,70 Marita Varøy, Florvåg Skole J13 Askøy 14-mai
16,59 Rebekka Jakobsen, Hanøy Skole J13 Askøy 14-mai
16,45 Stine V Krossnes, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
16,33 Malene Skansen, Fauskanger Skule J13 Askøy 14-mai
16,30 Ida Emilie Jenssen, Florvåg Skole J13 Askøy 14-mai
16,29 Karoline Baugstø, Haugland Skole J13 Askøy 14-mai
16,16 Henriette Haraldsen, Fauskanger Skule J13 Askøy 14-mai
15,82 Karina Oksnes, Fauskanger Skule J13 Askøy 14-mai
15,70 Katharina N Larsen, Tveit Skole J13 Askøy 14-mai
15,66 Malin Antonsen, Hetlevik Skole J13 Askøy 14-mai
15,60 Lene Vestly, Tveit Skole J13 Askøy 14-mai
15,50 Rebecca Trengereid, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
15,50 Jenny B Abbedissen, Tveit Skole J13 Askøy 14-mai
14,95 Isabell H Gulbrandsøy, Fauskanger Skule J13 Askøy 14-mai
14,70 Elice R W Andersen, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
14,70 Tina-Marie Moe, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
14,50 Kaia Stenseide, Træet Skole J13 Askøy 14-mai
14,37 Lene Cecilie Lindstrøm, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
14,23 Lene Akerø, Fauskanger Skule J13 Askøy 14-mai
14,20 Karoline Hekland, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
13,00 Caroline A Solheim, Haugland Skole J13 Askøy 14-mai
12,73 Christine C Dalheim, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
12,72 Julie Marina Klausen, Fauskanger Skule J13 Askøy 14-mai
12,60 Anette Gørbitz, Strusshamn Skole J13 Askøy 14-mai
12,41 Nathalie Monsen, Tveit Skole J13 Askøy 14-mai
12,40 Kristine H Haugland, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
12,12 Jeanette S Guerguiev, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
11,90 Anne-Lene Svendsen, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
11,90 Tomine Sandal, Tveit Skole J13 Askøy 14-mai
11,70 Charlotte Larsen, Kleppe Skole J13 Askøy 14-mai
11,30 Kamilla La Haganes, Kleppestø Skole J13 Askøy 14-mai
10,91 Emilie Korneliussen, Tveit Skole J13 Askøy 14-mai
9,60 Therese Johnsen, Hetlevik Skole J13 Askøy 14-mai
Jenter 14 år født 94 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
63,85 Ane Dahlen, IL Tyrving J14 Hokksund 14-mai
54,84 Clara Hellan, Tyrving J14 Nadderud 29-mai
47,62 Silje B Stenersrød, HIL J14 Knatterudlekene 4-mai
46,31 Rebekka Norvik, Ringerike FIK J14 Ringerike 14-mai
44,07 Rebekka Norvik, Ringerike J14 Modum 28-mai
39,49 Rebekka Norvik, Ringerike FIK J14 Oppegård 1-mai
38,97 Pernille M Olsen, HIL J14 Knatterudlekene 4-mai
38,00 Ingrid Aarthun, Haslum IL Håndball J14 Gjønneshallen 26-mai
37,00 Mathilde Tveit, Haslum IL Håndball J14 Gjønneshallen 26-mai
37,00 Stine Haalien, Haslum IL Håndball J14 Gjønneshallen 26-mai
36,00 Marie Groth, Haslum IL Håndball J14 Gjønneshallen 26-mai
35,00 Eva V.Christiansen, Haslum IL Håndball J14 Gjønneshallen 26-mai
33,02 Mira Thiruchelhvam, Laksevåg J14 Leikvang 28-apr
26,26 Jeanett Brurås, Norna J14 Fana Stadion 29-mai
24,00 Signe Tellefsen, Haslum IL Håndball J14 Gjønneshallen 26-mai
18,07 Siren Kleppe, Fenring J14 Ravnanger 7-mai
Gutter 10 år født 98 (Kast 80gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
41,93 Håvard Landro Svingheim, Hellas, IF G10 OSO Lekene 25-aug
39,60 Håvard R. Johansen, Lye G10 Lye 29-apr
36,80 Petter Teien, IL Sandvin G10 Nordre Vestfold IP 28-mai
36,75 Kristian Bygland-Hansen, Strindheim il G10 Trondheim Stadion 20-jan
36,64 Andreas Kaldal, Namdalseid IL G10 Steinkjer 18-mai
36,16 Marius Ekeberg, Fet G10 Romerike Stadion 29-mai
36,00 Jone B Kleppa, Frøyland IL  G10 Sandnes Stadion 5-mai
33,00 Alexander P Olsen, Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
32,27 Bendik Strand Moen, Fagernes IL friidrett G10 Blåbærmyra 22-mai
32,00 Marius Kleven, Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
32,00 Remy Berland, Orre IL      G10 Sandnes Stadion 5-mai
32,00 Herman Teien, IL Sandvin G10 Nordre Vestfold IP 28-mai
31,62 Håkon Tallhaug Gulbrandsen, Øystre Slidre IL G10 Blåbærmyra 22-mai
31,17 August Borgevad Kornerud, Eiker-Kvikk, IF G10 OSO Lekene 25-aug
30,00 Håvard R Johansen, Lye IL       G10 Sandnes Stadion 5-mai
30,00 Carsten Heggdal, Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
28,96 Håvar Vold, IL Sandvin G10 Nordre Vestfold IP 28-mai
28,84 Gift Kazembe, Verdal Friidrettsklubb G10 Steinkjer 18-mai
28,71 Fabian Klingen Langås, Namsen Friidrettsforening G10 Steinkjer 18-mai
28,43 Kolbjørn Baadshaug, Steinkjer Friidrettsklubb G10 Steinkjer 18-mai
27,54 Jørgen Wekre, Steinkjer Friidrettsklubb G10 Steinkjer 18-mai
27,23 Sebastian Abrahamsen, Sørild G10 Fevik Stadion 15-mai
27,00 Bjørnar Gundersen, Lye G10 Lye 29-apr
27,00 Vetle Nevland, Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
27,00 Chris Olav Furenes   , Orre IL      G10 Sandnes Stadion 5-mai
27,00 Ådne Øvrebø, Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
26,87 Eirik Bonden, Sandvin, IL G10 OSO Lekene 25-aug
26,73 Mikael Andelie , Sarpsborg IL   G10 Fredrikstad Stadion 20-mai
26,55 Geir Åge Moen, Trones IL G10 Kolvereid Stadion 24-mai
26,08 Tobias Lien , Fredrikstad IF G10 Fredrikstad Stadion 20-mai
26,00 Magnar Storhaug      , Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
25,79 Jacob Haraldstad , Moss IL        G10 Fredrikstad Stadion 20-mai
25,75 Andreas Eggan Jansen, Strindheim il G10 Trondheim Stadion 20-jan
25,70 Thomas Salmelid, Lye G10 Lye 29-apr
25,54 Henrik Lindam, Nittedal IL G10 Auskog 8-mai
25,40 Fabian Langås, Namsen FIF G10 Kolvereid Stadion 24-mai
25,24 Sindre Jakobsen, Fredrikstad IF G10 Fredrikstad Stadion 20-mai
25,10 Kevin Pedersen Schmidt, Lye G10 Lye 29-apr
25,00 Edmond B Vigre, Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
24,95 Viktor Sand, Fredrikstad IF G10 Fredrikstad Stadion 20-mai
24,90 Nils Johan Rogstad Sørheim, Ås IL G10 Ås Stadion 5-mai
24,20 Nikolai Gustavsen Høiseth, Skrautvål IL G10 Blåbærmyra 22-mai
24,12 Alexander Johannessen, Nittedal IL G10 Auskog 8-mai
24,00 Erik Reimertz, Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
24,00 Tjerand Bjørnsen, Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
23,83 Lars Skaufel Holmen, Frol IL G10 Steinkjer 18-mai
23,25 Gaute Lund, Verdal Friidrettsklubb G10 Steinkjer 18-mai
23,09 Sondre Aulstad Grønvold, Nittedal IL G10 Auskog 8-mai
23,00 Bjørnar Gundersen    , Lye IL       G10 Sandnes Stadion 5-mai
23,00 Jonar Strand Hagenes , Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
23,00 Henrik Haugland      , Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
23,00 Birk Evjeberg        , Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
22,97 Audun Kleven Rød, Sørild G10 Fevik Stadion 15-mai
22,81 Thomas Svendsen, Fredrikstad IF G10 Fredrikstad Stadion 20-mai
22,42 Annders Laupstad, EIK G10 Egersund 8-mai
22,35 Adrian Fossdal Brannfjell, Sørild G10 Fevik Stadion 15-mai
22,00 Sondre Danielsen     , Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
22,00 Jakob Ingebrigtsen   , Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
22,00 Dominicas Petroujkas , Orre IL      G10 Sandnes Stadion 5-mai
22,00 Simen Derås          , IL Havørn    G10 Sandnes Stadion 5-mai
21,90 Kjell Skau Haraldsen, Ås IL G10 Ås Stadion 5-mai
21,72 Bendik Aas, Fredrikstad IF G10 Fredrikstad Stadion 20-mai
21,62 Håkon Rande , Hovding G10 LEIKVANG 28-apr
21,07 Eirik Friis , Jøa IL G10 Kolvereid Stadion 24-mai
21,00 Erik Bakke           , Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
21,00 Even Løland          , Orre IL      G10 Sandnes Stadion 5-mai
21,00 Stefan Jacob, Nittedal IL G10 Auskog 8-mai
20,10 Øystein Mathias Opdal, Overhalla IL G10 Kolvereid Stadion 24-mai
20,08 Jacob Andersen, Fredrikstad IF G10 Fredrikstad Stadion 20-mai
20,03 Mattias Kaldal, Namdalseid IL G10 Steinkjer 18-mai
20,00 Håvard Godal         , Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
20,00 Thomas T Skretting   , Orre IL      G10 Sandnes Stadion 5-mai
20,00 Tord Johnsen Salte   , Bryne FIK    G10 Sandnes Stadion 5-mai
20,00 Håkon F Lian         , Sola IL      G10 Sandnes Stadion 5-mai
20,00 Martin Bjordal       , IL Havørn    G10 Sandnes Stadion 5-mai
19,77 Gøran Teigland , Hovding G10 LEIKVANG 28-apr
19,70 Ola Meland , Bryne G10 Lye 29-apr
19,69 Alexander Karlsen , Moss IL        G10 Fredrikstad Stadion 20-mai
19,00 Stian Vigdel         , IL Havørn    G10 Sandnes Stadion 5-mai
18,54 Birk Bornø, Lørenskog Friidrettslag G10 Auskog 8-mai
18,01 Alexander Sæther, Namdalseid IL G10 Steinkjer 18-mai
18,00 Markus Moi Håland    , Orre IL      G10 Sandnes Stadion 5-mai
18,00 Ivar Egeland         , Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
18,00 Jonas Pollestad      , Orre IL      G10 Sandnes Stadion 5-mai
17,89 Petter Berg Macedo, Steinkjer Friidrettsklubb G10 Steinkjer 18-mai
17,57 Kristen Brosvik, Laksevåg G10 LEIKVANG 28-apr
17,23 Håvard Elton Larsen, Minerva Idrettsskole G10 Auskog 8-mai
17,00 Leif Terje R Elstad  , IL Havørn    G10 Sandnes Stadion 5-mai
17,00 Martin Kjetland      , Bryne FIK    G10 Sandnes Stadion 5-mai
17,00 Rasmus Skadsem Kvia  , Orre IL      G10 Sandnes Stadion 5-mai
17,00 Trond Olav B Kleppa  , Frøyland IL  G10 Sandnes Stadion 5-mai
16,41 Martin Grevskott, Verdal Friidrettsklubb G10 Steinkjer 18-mai
16,30 Erling Svela, Bryne G10 Lye 29-apr
16,17 Thor Braathe , Moss IL        G10 Fredrikstad Stadion 20-mai
16,00 Eivind R Håland      , Bryne FIK    G10 Sandnes Stadion 5-mai
16,00 Erling T Svela       , Bryne FIK    G10 Sandnes Stadion 5-mai
16,00 Kristian Rotseth     , Bryne FIK    G10 Sandnes Stadion 5-mai
15,69 Lars Rune Sporildnes, Follafoss IL G10 Steinkjer 18-mai
15,20 Olaf Jensen, Jøa IL G10 Kolvereid Stadion 24-mai
15,17 Fridtjof Sandberg , Fredrikstad IF G10 Fredrikstad Stadion 20-mai
15,05 Håkon Filbert Opheim, Express G10 Fevik Stadion 15-mai
15,00 Fredrik Selliken     , Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
15,00 Ola Mæland           , Bryne FIK    G10 Sandnes Stadion 5-mai
15,00 Sindre Espeland      , Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
15,00 Jon Rosland          , Orre IL      G10 Sandnes Stadion 5-mai
15,00 Knut A Aabø Opstad   , IL Havørn    G10 Sandnes Stadion 5-mai
15,00 Henrik Friis         , Frøyland IL  G10 Sandnes Stadion 5-mai
14,99 Kjetil Kvernmo, Verdal Friidrettsklubb G10 Steinkjer 18-mai
14,60 Magnus Tunheim       , Lye IL       G10 Sandnes Stadion 5-mai
14,00 Magnus Norddal       , Frøyland IL  G10 Sandnes Stadion 5-mai
14,00 Arne E Horpestad     , Orre IL      G10 Sandnes Stadion 5-mai
14,00 Kristian Rugland     , Bryne FIK    G10 Sandnes Stadion 5-mai
13,00 Benjamin G Sivertsen , Bryne FIK    G10 Sandnes Stadion 5-mai
13,00 Kristoff Eik Brodahl , Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
12,00 Fredrik Tjemsland    , Sandnes IL   G10 Sandnes Stadion 5-mai
11,94 Andreas Lysberg Brauten, Overhalla IL G10 Kolvereid Stadion 24-mai
11,00 John Dennis Aniksdal , Bryne FIK    G10 Sandnes Stadion 5-mai
11,00 Jonas Moen           , Orre IL      G10 Sandnes Stadion 5-mai
10,80 Jonatan Hetland, Bryne G10 Lye 29-apr
10,78 Eirik James Weir, Hovding G10 LEIKVANG 28-apr
10,70 Joakim Salmelid, Lye G10 Lye 29-apr
10,50 Simen Berge Skaret   , Bryne FIK    G10 Sandnes Stadion 5-mai
10,00 Fredrik Bjordal      , IL Havørn    G10 Sandnes Stadion 5-mai
9,70 Magnus Tunheim, Lye G10 Lye 29-apr
9,30 Jonatan Hetland      , Bryne FIK    G10 Sandnes Stadion 5-mai
Gutter 11 år født 97 (Kast 80gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
56,80 Marius Emil Salvanes, Åkra IL G11 Åkra 23-mai
51,51 Fredrik Helgestad, Løten friidrett G11 Sveum idrettspark 27-mai
50,20 Bjørn Tenge, Ås IL G11 Ås Stadion 5-mai
50,15 Henrik Almenningen, Fana G11 Askøy 21-mai
46,37 Eirik Teien, I.L. SANDVIN G11 Nordre Vestfold IP 7-mai
46,20 Marius Emil Salvanes, Åkra IL G11 Åkra stadion 21-apr
45,47 Jarl Bernhard Bjørklund, FIF G11 Knatterudlekene 4-mai
45,06 Ådne Karlsen Bekkestad, Eiker-Kvikk, IF G11 OSO Lekene 25-aug
44,22 Odin Andreas Nese, Ask G11 Askøy 21-mai
43,78 Odin A. Nese, Ask G11 Ravnanger 7-mai
42,50 Eivind Handeland, Åkra IL G11 Åkra 23-mai
40,64 Adrian Bjor Larsen, Sarpsborg IL   G11 Fredrikstad Stadion 20-mai
40,33 Ole Mathias Meland , Sarpsborg IL   G11 Fredrikstad Stadion 20-mai
39,97 Torbjørn Moldestad, Nittedal G11 Sentral anl. Nittedal 20-mai
39,03 Torbjørn Moldestad, Nittedal IL G11 Auskog 8-mai
38,23 Jonas Hansen, Askim IF       G11 Fredrikstad Stadion 20-mai
37,63 Bendik Plesner, Larvik Turn og IF G11 OSO Lekene 25-aug
37,49 Martin Løff    , IL Sandvin G11 Nordre Vestfold IP 28-mai
37,46 Mathias Espeland Trondal, Sørfjell G11 Fevik Stadion 15-mai
36,70 Oskar Zetterstrøm, Eiker-Kvikk, IF G11 OSO Lekene 25-aug
36,40 Tord Mosdahl, Ask G11 Ravnanger 7-mai
36,25 Peter Alastair Weir , Hovding G11 LEIKVANG 28-apr
36,10 Jakop Kjellstad, Fana G11 Askøy 21-mai
35,88 Oscar B. Lillemoen, Sigdal Friidrettsklubb G11 OSO Lekene 25-aug
35,78 Sondre Strøm, Loddefjord G11 Askøy 21-mai
35,13 Ivar Frydenlund, Ask G11 Ravnanger 7-mai
35,05 David Johansson , FIL Bamse      G11 Fredrikstad Stadion 20-mai
34,95 Eirik Kittelsen , Sørfjell G11 Fevik Stadion 15-mai
34,37 Kenneth Bjorvatn, Lillesand G11 Fevik Stadion 15-mai
33,44 Trym Aasland , Askim IF       G11 Fredrikstad Stadion 20-mai
33,10 Petter Sørum Hagen, Veldre friidrett G11 Sveum idrettspark 27-mai
33,00 Sebastian Aasheim , Fredrikstad IF G11 Fredrikstad Stadion 20-mai
32,89 Jørgen Pollen, Moss IL        G11 Fredrikstad Stadion 20-mai
32,82 Trygve B Thoresen, HIL G11 Knatterudlekene 4-mai
32,56 Håkon Elvsås Hovland, Moss IL        G11 Fredrikstad Stadion 20-mai
32,25 Tord Mosdahl, Ask G11 Askøy 21-mai
31,55 Egil Tobias Løvold, Ski IL G11 Ås Stadion 5-mai
31,40 Lars Storholt, Ås IL G11 Ås Stadion 5-mai
30,90 Sivert Danielsen , Fredrikstad IF G11 Fredrikstad Stadion 20-mai
30,74 Sigurd Rønning, Modum Friidrettsklubb G11 OSO Lekene 25-aug
30,54 Knut Fredrik Lund Kvalsvik, Loddefjord G11 Askøy 21-mai
30,20 Erlend Buene, Ås IL G11 Ås Stadion 5-mai
29,77 Emil Høyning, Fredrikstad IF G11 Fredrikstad Stadion 20-mai
28,36 Simen Ønvik Goddokken, Nittedal IL G11 Auskog 8-mai
28,15 Sigurd Haugbro, Askim IF       G11 Fredrikstad Stadion 20-mai
27,99 Steinar Foss, Sigdal Friidrettsklubb G11 OSO Lekene 25-aug
26,40 Anders Stiansen Nygaard, Ås IL G11 Ås Stadion 5-mai
26,39 Eric M. Pedersen , Moss IL        G11 Fredrikstad Stadion 20-mai
25,69 Kim Olav Terjesen, Lillesand G11 Fevik Stadion 15-mai
25,59 Markus Olausen , Fredrikstad IF G11 Fredrikstad Stadion 20-mai
24,75 Gunbjørn Aaby Flatin, Sigdal Friidrettsklubb G11 OSO Lekene 25-aug
24,00 Hans Christoffer Marki, AHF G11 Auskog 8-mai
23,93 Magnus Thomassen, Askim IF       G11 Fredrikstad Stadion 20-mai
23,63 Fredrik Tveter, Oppegård IL G11 Oppegård 1-mai
23,56 Håkon Skaftun, Sarpsborg IL   G11 Fredrikstad Stadion 20-mai
23,13 Even Næss, Lillesand G11 Fevik Stadion 15-mai
22,84 Daniel Kolberg, Moss IL        G11 Fredrikstad Stadion 20-mai
22,40 Thomas Garaas Gulli, IL Sandvin G11 Nordre Vestfold IP 28-mai
21,57 Øystein Luksengård, Sandvin, IL G11 OSO Lekene 25-aug
21,20 Marius Sinkerud, AHF G11 Auskog 8-mai
20,95 Hans Martin Laupstad, EIK G11 Egersund 8-mai
18,60 Askild Husdal Øye, Hovding G11 LEIKVANG 28-apr
16,44 Marcus Bekkelund Hansen, Lillesand G11 Fevik Stadion 15-mai
10,35 Erlend Østli, Moss IL        G11 Fredrikstad Stadion 20-mai
Gutter 12 år født 96 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
64,56 Mikael Flekke, Oppegård IL G12 Oppegård 1-mai
60,90 Lasse Aulin, Siggerud IL G12 Siggerud 26-mai
60,03 Sigurd Blom Breivik, I.L. SANDVIN G12 Nordre Vestfold Idrettspark 7-mai
59,60 Håvard Dalseth, Oppegård IL G12 Oppegård 1-mai
58,67 Sigurd Blom Breivik, IL Sandvin G12 Nordre Vestfold Idr.park 28-mai
55,83 Sverre Blom Breivik, IL Sandvin G12 Nordre Vestfold Idr.park 28-mai
53,10 Sigurd Blom Breivik, IL Sandvin G12 Hokksund 14-mai
52,65 Sverre Blom Breivik, I.L. SANDVIN G12 Nordre Vestfold Idrettspark 7-mai
52,16 Kristoffer Odin Fusa, Laksevåg G12 Askøy 21-mai
52,00 Marius Emil Salvanes, Åkra IL G12 Åkra 23-mai
50,75 Sverre Blom Breivik, IL Sandvin G12 Hokksund 14-mai
50,35 Adrian Storløkken, Ås IL G12 Ås Stadion 5-mai
46,37 Eirik Teien, I.L.Sandvin G12 Nordre Vestfold Idrettsp 7-mai
45,27 Amund Høie Sjursen, Gneist G12 Askøy 21-mai
42,00 Jørgen Strand, IL Bul G12 Bislett 29-mai
41,20 Mathias Berntzen Engevik, Nittedal IL G12 Auskog 8-mai
40,31 Sander Aspunvik, Ask G12 Askøy 21-mai
40,27 Borgar Tømmervik, FIF G12 Knatterudlekene 4-mai
40,21 Henrik Svalheim Fylling, Veldre friidrett G12 Sveum idrettspark 27-mai
33,12 Henrik Eijsink, Ås IL G12 Ås Stadion 5-mai
33,00 Geir Kåre Taksdal, Bryne IL G12 Bryne 26-mai
30,30 Eric Pedersen, Ask G12 Ravnanger 7-mai
30,16 Sindre Abrahamsen, Fenring G12 Ravnanger 7-mai
28,76 Eric Pedersen, Ask G12 Askøy 21-mai
28,00 Rasmus Madsen, Bryne IL G12 Bryne 26-mai
27,33 Martin Mikkelsen, Ask G12 Askøy 21-mai
27,00 Bjørnar Grødem, Bryne IL G12 Bryne 26-mai
23,82 Tom Erik Balestrand, Fenring G12 Askøy 21-mai
21,39 Tom Erik Balestrand, Fenring, Fenring G12 Ravnanger 7-mai
Gutter 13 år født 95 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
69,40 Henrik Teien, IL Sandvin G13 Nordre Vestfold IP 28-mai
66,02 Henrik Teien, I.L. SANDVIN G13 Nordre Vestfold IP 7-mai
64,34 Ola Stunes Isene, Sturla G13 Drammen 13-mai
64,28 Ricardo Haga Thomassen, IL Giv Akt G13 Nyplass 28-mai
64,00 Vebjørn Kaldahl Bottenvik, Bryne IL G13 Bryne 26-mai
60,00 Eirik Austad, Bryne IL G13 Bryne 26-mai
59,50 Trygve Ellingstad*, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
56,76 Birk Brede Bjørklund, FIF G13 Knatterudlekene 4-mai
56,11 Martin Vinje, Oppegård IL G13 Oppegård 1-mai
54,40 Sondre Kolbjørnsen, Laksevåg T&IL G13 Fana Stadion 29-mai
51,15 Patrick Holst, I.L. SANDVIN G13 Nordre Vestfold IP 7-mai
51,03 Patrick Holst  , IL Sandvin G13 Nordre Vestfold IP 28-mai
50,70 Stephan Mæland, Davanger Skole G13 Askøy 14-mai
49,50 Kristian Svarva Haugen, Snåsa IL G13 Snåsa Stadion 25-mai
49,45 Ørjan Jakobsen, Hetlevik Skole G13 Askøy 14-mai
49,20 Trygve B. Ellingstad, Fenring, Fenring G13 Ravnanger 7-mai
49,13 Magnus Svinø, EIF G13 Romerike Stadion 29-mai
49,10 Michael H Vaksdal, Træet Skole G13 Askøy 14-mai
46,65 Preben G Antonsen, Kleppe Skole G13 Askøy 14-mai
46,60 Thomas Kristensen, Haugland Skole G13 Askøy 14-mai
46,56 Einar B. Sønju, I.L. SANDVIN G13 Nordre Vestfold IP 7-mai
46,09 Morten Lygre, Tveit Skole G13 Askøy 14-mai
45,75 Jørgen G Sørli, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
45,23 Fredrik Grønvold, Modum G13 Modum 28-mai
45,15 Kristian Gulbrandsen, Fram IF G13 Drammen 24-mai
43,65 Jonathan Birger Pettersen, Fram IF G13 Drammen 24-mai
43,32 Vegard Fluge, Ask G13 Ravnanger 7-mai
43,05 Stian Bakke Hansen, Fram IF G13 Drammen 24-mai
43,00 Gunnar Horpestad, Bryne IL G13 Bryne 26-mai
42,84 Sebastian Janson Alvestad, Lørenskog FIL G13 Auskog 8-mai
42,45 Edmondo M Vite, Follese Skole G13 Askøy 14-mai
42,05 Ole Christopher Basteson, Florvåg Skole G13 Askøy 14-mai
41,93 Thatphong Phansamdaeng, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
41,30 Palm Sochart (94), Haugland Skole G13 Askøy 14-mai
40,75 Øyvind Monrad Mathiassen, Hanøy Skole G13 Askøy 14-mai
40,60 Jens Fredrik Solberg, Haugland Skole G13 Askøy 14-mai
40,35 Øyvind B Kolstad, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
40,10 Sigurd Helø Klemetsdal, Ås IL G13 Ås Stadion 5-mai
39,88 Robert A Strøm *, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
39,64 Jøran Bjånes   , Tveit Skole G13 Askøy 14-mai
39,40 Steffen Aasebø, Davanger Skole G13 Askøy 14-mai
39,40 Jørgen L Myrvoll, Haugland Skole G13 Askøy 14-mai
38,65 Daniel Litangen, Træet Skole G13 Askøy 14-mai
38,64 Andreas Ingebrigtsen, Follese Skole G13 Askøy 14-mai
38,50 Eric Klausen, Davanger Skole G13 Askøy 14-mai
37,90 Dennis Kristoffer Dale, Tveit Skole G13 Askøy 14-mai
37,71 Markus Villanger, Ask G13 Ravnanger 7-mai
37,63 Anders Åmot, Ask G13 Ravnanger 7-mai
37,10 Espen Fromreide, Haugland Skole G13 Askøy 14-mai
37,00 Jørgen Karlsen, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
36,70 Jan Markus Utstrand, Kleppe Skole G13 Askøy 14-mai
36,70 Remi Karlsen, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
35,98 Elias H Norvik, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
34,80 Rune Eikevåg, Træet Skole G13 Askøy 14-mai
34,73 Steffen T Birkeland, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
34,70 Kristoffer Laupsa, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
34,50 Patrick Berglund, Florvåg Skole G13 Askøy 14-mai
34,40 Hans Wilhelm Kongsvik, Hetlevik Skole G13 Askøy 14-mai
34,10 Andre Kleppe, Hetlevik Skole G13 Askøy 14-mai
33,80 Andreas Bastiansen, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
33,55 Ola Hiis-Bergh, Florvåg Skole G13 Askøy 14-mai
33,46 Marcus Graave, Tveit Skole G13 Askøy 14-mai
32,85 Ole Kristian Sætre, Florvåg Skole G13 Askøy 14-mai
32,50 Alexander L Brørvik, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
32,47 Lars Eivind Hjartholm, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
32,45 Nicholas K Storholm, Træet Skole G13 Askøy 14-mai
32,20 Kristoffer G Torgersen, Tveit Skole G13 Askøy 14-mai
32,10 Per Christian Guttormsen, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
31,90 Daniel Staveli, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
31,72 Martin Nikolai Fauskanger, Fauskanger Skule G13 Askøy 14-mai
31,60 Ole Kristian D Karlsen, Kleppe Skole G13 Askøy 14-mai
31,46 Joakim Birkeland, Florvåg Skole G13 Askøy 14-mai
31,35 Tony S Torsvik, Træet Skole G13 Askøy 14-mai
31,30 Alexander F Stensrud, Florvåg Skole G13 Askøy 14-mai
31,30 Simen Solberg, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
31,20 Mats Andre Træet, Tveit Skole G13 Askøy 14-mai
31,10 Arvid Andreas Pedersen, Haugland Skole G13 Askøy 14-mai
31,10 Håkon Oksnes, Kleppe Skole G13 Askøy 14-mai
31,00 Jørgen Kvamme, Follese Skole G13 Askøy 14-mai
30,70 Erlend J Haugland, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
30,27 Bjarne Jan Knutsen, Fauskanger Skule G13 Askøy 14-mai
30,20 Kristian L Furnes, Træet Skole G13 Askøy 14-mai
30,06 Ørjan Sognnes, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
29,94 Sigve T Leirvåg, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
29,90 Jonas Torgersen, Davanger Skole G13 Askøy 14-mai
29,57 Karsten Standnes, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
29,49 Marcus Rene E Hanøy, Haugland Skole G13 Askøy 14-mai
29,09 Erlend Hellebust, Fauskanger Skule G13 Askøy 14-mai
29,09 Victor Å Johansen, Fauskanger Skule G13 Askøy 14-mai
28,90 Jonas Skotnes, Træet Skole G13 Askøy 14-mai
28,86 Martin K Granheim, Follese Skole G13 Askøy 14-mai
28,63 Aleksander Nilsen, Kleppe Skole G13 Askøy 14-mai
28,50 Joackim Bernhardsen, Davanger Skole G13 Askøy 14-mai
28,50 Bjørnar Løland, Davanger Skole G13 Askøy 14-mai
28,40 Kristoffer W Bø, Kleppe Skole G13 Askøy 14-mai
28,39 Ruben Hjartåker, Follese Skole G13 Askøy 14-mai
28,37 Andreas O Gjertsen, Follese Skole G13 Askøy 14-mai
28,11 Mads-Erik Laastad, Follese Skole G13 Askøy 14-mai
28,04 Eivind Bjørnøy, Follese Skole G13 Askøy 14-mai
27,95 Aleksander Borgerød, Kleppe Skole G13 Askøy 14-mai
27,90 Håvard Sollesnes, Haugland Skole G13 Askøy 14-mai
27,90 Marius Christoffer Solbakken, Tveit Skole G13 Askøy 14-mai
27,86 Leif George Lauritsen, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
27,70 Harald Lexander, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
27,57 Philippe Granheim, Follese Skole G13 Askøy 14-mai
27,45 Joakim Synnevåg, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
27,00 Ørjan Nilsen, Davanger Skole G13 Askøy 14-mai
26,60 Tor-Erik Tøllefsen, Hetlevik Skole G13 Askøy 14-mai
26,58 Stian J Davies, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
26,54 Petter B Nyhammer, Hanøy Skole G13 Askøy 14-mai
26,35 Sindre E Steffensen, Follese Skole G13 Askøy 14-mai
26,20 Ole-Jørgen S Storvik, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
25,80 Tommy S Loddengaard, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
25,74 Sondre H Persen, Follese Skole G13 Askøy 14-mai
25,70 Oddvar Johannessen, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
25,70 Lasse Svenskberg, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
25,07 Keilon Stenfeldt-Nilsen, Follese Skole G13 Askøy 14-mai
24,91 Karl-Kristian H Kristensen, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
24,72 Espen Andreas Skjellanger, Florvåg Skole G13 Askøy 14-mai
24,65 Mads A Alvær, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
24,20 Eirik H Hjelseth, Hetlevik Skole G13 Askøy 14-mai
24,18 Erik Bøkevoll, Haugland Skole G13 Askøy 14-mai
23,35 Mikal-Andrè Tvedt, Kleppe Skole G13 Askøy 14-mai
23,02 Øyvind Andersen, Hanøy Skole G13 Askøy 14-mai
22,70 Tummas N.Arge, Ås IL G13 Ås Stadion 5-mai
22,20 Sindre M Andreassen, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
21,90 Alexander Veldman, Haugland Skole G13 Askøy 14-mai
21,90 Henrik Ramsvik, Træet Skole G13 Askøy 14-mai
21,90 Mads S Lerø, Follese Skole G13 Askøy 14-mai
21,84 Tony Martinson, Hetlevik Skole G13 Askøy 14-mai
21,80 Sondre A Synnevåg, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
21,30 Preben Træet, Strusshamn Skole G13 Askøy 14-mai
21,20 Jørgen K Heimnes, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
20,95 Aleksander R Pedersen, Haugland Skole G13 Askøy 14-mai
20,76 Kristoffer V Gundersen, Follese Skole G13 Askøy 14-mai
20,70 Kristian N Fauskanger, Kleppe Skole G13 Askøy 14-mai
20,00 Sebastian Frantzen, Florvåg Skole G13 Askøy 14-mai
19,75 Jøran  O Torsvik, Haugland Skole G13 Askøy 14-mai
18,73 Daniel Skråmestø, Tveit Skole G13 Askøy 14-mai
18,60 Aleksander G Minde, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
18,14 Tord A Sollesnes, Tveit Skole G13 Askøy 14-mai
17,70 Thomas G Saanum, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
16,10 Sebastian Myrvoll, Tveit Skole G13 Askøy 14-mai
15,80 Ole Samdal, Kleppestø Skole G13 Askøy 14-mai
13,90 Martin Nilsen, Tveit Skole G13 Askøy 14-mai
13,60 Arian Herdlevær, Davanger Skole G13 Askøy 14-mai
12,80 Sebastian V Sætre, Haugland Skole G13 Askøy 14-mai
12,57 Alexander Viksøy, Fauskanger Skule G13 Askøy 14-mai
12,55 Aleksander T Herland, Tveit Skole G13 Askøy 14-mai
Gutter 14 år født 94 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
90,86 Gardar Fridriksson, FIF G14 Knatterudlekene 4-mai
70,49 Haakon Dalseth, Oppegård IL G14 Oppegård 1-mai
69,50 Rasmus Stene, Lamberseter IL G14 Lamberseter 30-mai
68,40 Snorre Forsberg Mikkelsen, Lørenskog FIL G14 Auskog 8-mai
64,29 Tord Thoresen Dyphavn, FIF G14 Knatterudlekene 4-mai
54,30 Snorre Mikkelsen, G14 Romerike Stadion 29-mai
44,58 Erik Rømche, Minerva Idrettsskole G14 Auskog 8-mai


(Tilbake) Oppdatert 1 juni 2008.