(Tilbake) Endelig liste, Kval avsluttet 1 juni 2007, kl: 24:00

Jenter 10 år født 97 (Kast 80gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
35,68 Sigrid Jordet Bruheim, Nidelv IL J10 Nidelv 22-mai
31,95 Beatrice Llano, Laksevåg J10 Leikvang 26-apr
29,16 Julie Landrø Vigdal, Strindheim IL J10 Nidelv 22-mai
27,31 Sigrid Setsaas Hoven, Vikvarvet IL J10 Trondheim Stadion 15-mai
26,53 Hannah Bergh Arntzen, Oppegård IL J10 Sofiemyr 24-apr
25,71 Isabelle Marie Jensen, Askim IF J10 Moss 9-mai
24,60 Marthe Emilsen, Løten Friidrett J10 Løten 24-mai
24,23 Signe Fridèn Melhus, Byåsen IL J10 Nidelv 22-mai
24,09 Isabelle Bjørneraas, Singsaker Skole J10 Nidelv 22-mai
23,73 Mia Erika F. Johansen, Oppegård IL J10 Sofiemyr stadion 29-mai
23,50 Linn Vida Hansen, Moss IL J10 Moss 9-mai
23,43 Pernille Døsvik, Steindal Skole J10 Nidelv 22-mai
23,16 Frida Kristensen, Askim IF J10 Moss 9-mai
22,70 Tonje Bakke, Løten Friidrett J10 Løten 24-mai
22,42 Andrea Skråmestå, Ask J10 Ravnanger 9-mai
22,38 Synnøve Bjørgo Adam, Fagernes IL friidrett J10 Blåbærmyra 23-mai
22,21 Kamilla Svensen, Fredrikstad IF J10 Moss 9-mai
22,21 Monica Baldacchiono, Fredrikstad IF J10 Moss 9-mai
22,17 Mia Erika Johansen, Oppegård IL J10 Sofiemyr 24-apr
22,04 Jasmin Söderlund, Fredrikstad IF J10 Moss 9-mai
21,92 Emma Jøntvedt, Eiker-Kvikk, IF J10 Oso-Lekene 28-mai
21,43 Malin Engan Wiseth, Lundamo IL J10 Trondheim Stadion 15-mai
21,00 Johanna Jansson, Børsa IL J10 Trondheim Stadion 15-mai
20,45 Mia Sørhøy, Nidelv IL J10 Nidelv 22-mai
20,40 Jenny Marie Jakobsen, Ranheim IL J10 Nidelv 22-mai
20,32 Siri Aasdokken Grønbrekk, Skrautvål IL friidrett J10 Blåbærmyra 23-mai
20,06 Julie Skott-Myhre, Eiker-Kvikk, IF J10 Oso-Lekene 28-mai
19,96 Marthe Klausen, Eiker-Kvikk, IF J10 Oso-Lekene 28-mai
19,94 Ida T. Sæther (1998), Oppegård IL J10 Sofiemyr stadion 29-mai
19,83 Johansen Mia Erika F., Oppegård IL J10 Fredrikstad 13-mai
19,76 Nayana Steinsbekk, Singsaker Skole J10 Nidelv 22-mai
19,19 Jenny Marie Jakobsen, Ranheim IL J10 Trondheim Stadion 15-mai
19,18 Therese Eilertsen, Oppegård IL J10 Sofiemyr stadion 29-mai
19,04 Karen Hellandsjø, Strindheim IL J10 Nidelv 22-mai
18,55 Anette Fredsvik Lagerqvist, Hellas, IF J10 Oso-Lekene 28-mai
18,20 Jenny Marie Jakobsen, Ranheim IL J10 Steinkjer 20-mai
18,19 Connie Hall Andersen, Moss IL J10 Moss 9-mai
18,18 Solvor Strand, Fagernes IL friidrett J10 Blåbærmyra 23-mai
18,17 Rebekka Gullvåg, Ila Skole J10 Nidelv 22-mai
18,16 Amalie Honerud Olsen, Eiker-Kvikk, IF J10 Oso-Lekene 28-mai
17,95 Karoline W Johansen, Løten Friidrett J10 Løten 24-mai
17,55 Kristine Fjeld, Moss IL J10 Moss 9-mai
17,08 Ingrid Holmen, Skrautvål IL friidrett J10 Blåbærmyra 23-mai
16,88 Estelle Grønnberg Maillet, Moss IL J10 Moss 9-mai
16,59 Therese Eilertsen, Oppegård IL J10 Sofiemyr 24-apr
16,57 Marthe Skånø, Børsa IL J10 Trondheim Stadion 15-mai
16,15 Iris Romundstad, Nidelv IL J10 Nidelv 22-mai
16,10 Ingvild Skaufel Holmen, Frol IL J10 Steinkjer 20-mai
16,08 Oda Sletten Holth, Eiker-Kvikk, IF J10 Oso-Lekene 28-mai
15,91 Amalie Kristenstuen, Nordre Land IL friidrett J10 Blåbærmyra 23-mai
15,76 Julie Karlsen Mork, Moss IL J10 Moss 9-mai
15,59 Ragnhild Rønning, Modum Friidrettsklubb J10 Oso-Lekene 28-mai
15,51 Louise Samdahl Høyem, Singsaker Skole J10 Nidelv 22-mai
15,46 Signe Fridèn Melhus, Byåsen IL J10 Trondheim Stadion 15-mai
15,23 Sandra Madsø Granvang, Vannsjø/Svinndal FIL J10 Moss 9-mai
15,12 Ida Lien, Modum Friidrettsklubb J10 Oso-Lekene 28-mai
14,93 Inga Stenøien, Singsaker Skole J10 Nidelv 22-mai
14,75 Jorunn Alseth, Byåsen IL J10 Trondheim Stadion 15-mai
14,20 Sunniva Bredholt, Sarpsborg IL Friidrett J10 Moss 9-mai
13,88 Beate Felde, Moss IL J10 Moss 9-mai
13,72 Liv Kleiv, Sigdal Friidrettsklubb J10 Oso-Lekene 28-mai
13,66 Josefine Witzøe, Oppegård IL J10 Sofiemyr 24-apr
13,04 Inger Brenna, Skrautvål IL friidrett J10 Blåbærmyra 23-mai
12,62 Mia Emilie A. Reinen, Ila Skole J10 Nidelv 22-mai
12,60 Kine Langdalen, Løten Friidrett J10 Løten 24-mai
12,16 Thea Mortensen Holien, Beitstad IL J10 Steinkjer 20-mai
12,16 Benedicte Smaaberg (2000), Oppegård IL J10 Sofiemyr stadion 29-mai
12,10 Mina Coch Aschjem, Moss IL J10 Moss 9-mai
11,92 Siri Graff, Nordre Trysil J10 Løten 24-mai
11,15 Elvira Ulberg, Sandvin, IL J10 Oso-Lekene 28-mai
11,02 Thea Sætra Lund, Eiker-Kvikk, IF J10 Oso-Lekene 28-mai
10,25 Tonje Gulvåg, Moss IL J10 Moss 9-mai
10,12 Henriette Smaaberg (1998), Oppegård IL J10 Sofiemyr stadion 29-mai
9,41 Sandra Nilsen Hvidsten, Eiker-Kvikk, IF J10 Oso-Lekene 28-mai
7,84 Ida Due Arvesen, Moss IL J10 Moss 9-mai
7,56 Ingrid Rognlien, Vannsjø/Svinndal FIL J10 Moss 9-mai
Jenter 11 år født 96 (Kast 80gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
53,95 Obst Marie-Therese , MOSS IL J11 Fredrikstad stadion 22-mai
46,28 Tømmerberg Julie, FIF J11 Fredrikstad stadion 22-mai
37,10 Helene Ingvaldsen, Laksevåg T&I J11 Nygårdsmyren 30-mai
37,00 Fiona Krogh Gerson, Kongsvinger IL J11 Gjemselund 24-mai
35,41 Aurora Brox, Eiker-Kvikk, IF J11 Oso-Lekene 28-mai
34,72 Becken Sarah, FIF J11 Fredrikstad stadion 22-mai
34,44 Kjersti Ramstad, Modum Friidrettsklubb J11 Oso-Lekene 28-mai
33,11 Ingrid Nicolaisen, Tyrving IL J11 Oso-Lekene 28-mai
31,96 Williams Leone Halset, Sturla IF J11 Fredrikstad 13-mai
31,72 Midtfjeld Ernilie, FIL Bamse J11 Fredrikstad stadion 22-mai
31,69 Elisabeth Mæland, Bremnes IL J11 Bømlo 3-mai
30,74 Andersen Oline , Fredrikstad IF J11 Fredrikstad 13-mai
28,57 Ingvild Amalie Reinemo, Stord IL J11 Stord 30-mai
27,85 Andersen Veslemøy Gram, FIF J11 Fredrikstad stadion 22-mai
27,43 Massey Hannah , MOSS IL J11 Fredrikstad stadion 22-mai
27,40 Mathe Myredal, Laksevåg T&I J11 Nygårdsmyren 30-mai
27,35 Rebekka Engen, Oppegård IL J11 Sofiemyr 24-apr
26,38 Marielena Zannettos, Ask J11 Ravnanger 9-mai
25,39 Marita Ystevik, Stord IL J11 Stord 30-mai
24,55 Mari Elen Myklemyr, Sturla, IF J11 Oso-Lekene 28-mai
24,28 Rebecca Tvinnereim, Stord IL J11 Stord 30-mai
23,97 Markussen Kari , MOSS IL J11 Fredrikstad stadion 22-mai
23,92 Guro R. Sørheim, Ås IL J11 Ås Stadion 29-mai
23,30 Elise Kvisgård, Laksevåg T&I J11 Nygårdsmyren 30-mai
22,45 Karlsen Tora, Vansjø Svindal J11 Fredrikstad stadion 22-mai
22,11 Ldosanurdk Wariya, FIF J11 Fredrikstad stadion 22-mai
22,09 Madsen Anette Arnø, FIF J11 Fredrikstad stadion 22-mai
21,93 Wold Lise, FIF J11 Fredrikstad stadion 22-mai
21,20 Sigrid Engebretsen, Kongsvinger IL J11 Gjemselund 24-mai
21,00 Ingvild Thorsdalen, Ås IL J11 Ås Stadion 29-mai
21,00 Oda Karlsen Bekkestad, Eiker-Kvikk, IF J11 Oso-Lekene 28-mai
21,00 Ingvild Thorsdalen, Ås IL J11 Ås Stadion 29-mai
20,98 Sjøblom Marie N , MOSS IL J11 Fredrikstad stadion 22-mai
20,96 Elin Riise, Ås IL J11 Ås Stadion 29-mai
20,96 Trine Tvinnereim, Stord IL J11 Stord 30-mai
20,96 Elin Riise, Ås IL J11 Ås Stadion 29-mai
20,78 Kristine Solvang, Ås IL J11 Ås Stadion 29-mai
20,78 Kristine Solvang, Ås IL J11 Ås Stadion 29-mai
19,82 Stine Botilsrud Erikssøn, Tyrving IL J11 Oso-Lekene 28-mai
19,60 Marte Gjøseter, Stord IL J11 Stord 30-mai
19,48 Wold Lise, Fredrikstad IF J11 Fredrikstad 13-mai
19,43 Madsen Anette, Fredrikstad IF J11 Fredrikstad 13-mai
19,33 Kjærnes Mathea, Vansjø Svindal J11 Fredrikstad stadion 22-mai
19,33 Irene Bjelland, Stord IL J11 Stord 30-mai
19,04 Aas Marte Bjørnvik, FIF J11 Fredrikstad stadion 22-mai
18,73 Mari Stenberg Skaar, Stord IL J11 Stord 30-mai
18,55 Marit Vegum Reitan, Kongsvinger IL J11 Gjemselund 24-mai
18,48 Marie Klægstad Moen, Eiker-Kvikk, IF J11 Oso-Lekene 28-mai
18,43 Krsitine Flatin Lien, Eiker-Kvikk, IF J11 Oso-Lekene 28-mai
18,38 Kongrød Julie Bernabé, FIF J11 Fredrikstad stadion 22-mai
18,36 Grønn Karoline, FIL Borg J11 Fredrikstad stadion 22-mai
17,50 Riise Tanja, FIF J11 Fredrikstad stadion 22-mai
17,30 Laabak Frida, FIF J11 Fredrikstad stadion 22-mai
16,99 Amanda B. Reddington, Stord IL J11 Stord 30-mai
16,42 Tina Presthus, Stord IL J11 Stord 30-mai
16,41 Caroline Fleischer, Oppegård IL J11 Sofiemyr 24-apr
16,41 Bredholt Malin, Sarpsborg IL J11 Fredrikstad stadion 22-mai
16,30 Henriette Grov, Stord IL J11 Stord 30-mai
16,26 Tomine Grov Lekven, Stord IL J11 Stord 30-mai
15,99 Kraggerud Hanna, FIF J11 Fredrikstad stadion 22-mai
15,27 Marthe Kristin Breidvik, Stord IL J11 Stord 30-mai
14,30 Karoline S. Eldøy, Stord IL J11 Stord 30-mai
14,28 Negård Mari, Vansjø Svindal J11 Fredrikstad stadion 22-mai
13,36 Braathe Eva , MOSS IL J11 Fredrikstad stadion 22-mai
13,14 Andersen Emilia F, Vansjø Svindal J11 Fredrikstad stadion 22-mai
13,07 Tanja Birkeland, Oppegård IL J11 Sofiemyr 24-apr
13,05 Siren Robberstad, Stord IL J11 Stord 30-mai
12,96 Elgheim Karoline, FIF J11 Fredrikstad stadion 22-mai
12,90 Tonje Johnsen, Eiker-Kvikk, IF J11 Oso-Lekene 28-mai
11,45 Marte Rymoen, Kongsvinger IL J11 Gjemselund 24-mai
Jenter 12 år født 95 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
56,10 Mona E. Jaidi, Norna Salhus J12 Marikollen 23-apr
53,66 Mona E. Jaidi, Norna Salhus J12 Marikollen 16-apr
50,55 Kaia Flobak, FIL Borg J12 Sandbakken 29-mai
49,38 Oda Nerdrum, RFIK J12 Hønefoss Idrettspark 23-mai
48,46 Stine Lien, Kongsvinger IL J12 Prestberget 30-mai
48,11 Oda Nerdrum, Ringerike FIK J12 Hønefoss 9-mai
47,55 Mari Haukø, Lånke IL J12 Tønsåsen 28-mai
45,50 Kaia Flobak, Sandbakken Skole J12 Sarpsborg 11-apr
43,70 Stine Lien, Kongsvinger IL J12 Gjemselund 24-mai
39,58 Thoresen Solveig B., Halden IL J12 Fredrikstad 13-mai
39,11 Susanne Johansen, Minerva IS J12 Strømmen stadion 30-mai
37,23 Marte Aspunvik, Ask J12 Ravnanger 9-mai
37,09 Stine Lien, Kongsvinger IF J12 Marinlyst 12-mai
36,00 Anna Karina Kristianslund, BSK J12 Sportsplassen 10-mai
35,30 Kristine Hopland, Norna Salhus J12 Marikollen 16-apr
32,10 Sigrid Borge, Osterøy IL J12 Haus 2-mai
31,52 Paula Llano, Laksevåg J12 Leikvang 26-apr
28,30 Xheneta Abas, Norna Salhus J12 Marikollen 23-apr
27,54 Tina Andrea Åkra, Stord IL J12 Stord 30-mai
27,29 Juni Bergene, Oppegård IL J12 Sofiemyr 24-apr
26,94 Josefine Tellevik, Ask J12 Ravnanger 9-mai
24,54 Alida E. Jensen, Stord IL J12 Stord 30-mai
24,44 Martine Eilertsen, Oppegård IL J12 Sofiemyr 24-apr
21,80 Marit Risøy, Laksevåg T&I J12 Nygårdsmyren 30-mai
21,38 Ingvild Vestby, Oppegård IL J12 Sofiemyr 24-apr
21,10 Victoria Lien , Ringerike FIK J12 Hønefoss 9-mai
20,71 Caroline Glommen, Oppegård IL J12 Sofiemyr 24-apr
9,41 Vilde Svendstad Aa, Oppegård IL J12 Sofiemyr 24-apr
Jenter 13 år født 94 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
60,88 Ane Dahlen, Kongsberg IF J13 Kongsberg 22-mai
54,10 Solvieg Grønset Løken, Kongsberg IF J13 Kongsberg 24-mai
53,23 Ane Dahlen, Kongsberg IF   J13 Drammen 12-mai
49,13 Sara Kristine Trollerud, Kongsberg IF J13 Kongsberg 22-mai
47,23 Sara Havang, Runar, IL      J13 Drammen 12-mai
47,16 Clara Hellan Larsen, IL Tyrving J13 Nadderud 1-mai
46,73 Stenersrød Silje B, Halden IL J13 Fredrikstad 13-mai
46,48 Ingvild Havang, Runar, IL      J13 Drammen 12-mai
46,20 Veronika Bilden, Oppegård IL J13 Sofiemyr stadion 31-mai
45,45 Maiken Skoie Brustad, IL Tyrving J13 Nadderud 1-mai
44,69 Veronika Bilden, Oppegård IL J13 Sofiemyr stadion 29-mai
44,50 Silje J. Fjellby, Norna Salhus J13 Marikollen 23-apr
44,45 Ingelin V. Lund Olsen, Stord IL J13 Stord 30-mai
42,51 Marte Tuft, Hovding J13 Leikvang 26-apr
41,52 Karen Emilie Sjølie, Moss IL        J13 Drammen 12-mai
41,17 Silje J.Fjellby, Norna Salhus J13 Marikollen 16-apr
40,98 Elise Eliassen, Norna Salhus J13 Marikollen 16-apr
40,95 Frida Thorsås, Urædd Friidrett J13 Drammen 12-mai
40,92 Ingeborg Sverdrup, Ski IL J13 Ås Stadion 29-mai
40,92 Ingeborg Sverdrup, Ski IL Friidrett J13 Ås Stadion 29-mai
39,34 Hanna Sofie Nygård, Modum FK       J13 Drammen 12-mai
37,70 Tonje V.Maurstad, Norna Salhus J13 Marikollen 23-apr
35,70 Ida A. Toppe, Norna Salhus J13 Marikollen 23-apr
35,10 Amelie Skaarud, Ski IL J13 Ås Stadion 29-mai
35,10 Amelie Skaarud, Ski IL Friidrett J13 Ås Stadion 29-mai
34,21 Herlofsen Caroline, Fredrikstad IF J13 Fredrikstad 13-mai
33,23 Silje Toftegård, Laksevåg J13 Leikvang 26-apr
32,62 Kristin Skolt, IL Tyrving J13 Nadderud 1-mai
32,50 Sara N Langhelle, Osterøy IL J13 Haus 2-mai
32,15 Johanne Hagelund, Hellas, IF     J13 Drammen 12-mai
30,44 Thale Gundersen, Moss IL        J13 Drammen 12-mai
28,39 Økstad Nora Gjeldnes, Fredrikstad IF J13 Fredrikstad 13-mai
28,35 Emilie Kongsten, Ski IL J13 Ås Stadion 29-mai
28,35 Emilie Kongsten, Ski IL Friidrett J13 Ås Stadion 29-mai
27,85 Amalie Hovden, Stord IL J13 Stord 30-mai
27,80 Tove Kjus, R&Å J13 Årnes stadion 23-mai
26,70 Shafrin Zaman, Norna Salhus J13 Marikollen 16-apr
26,51 Kamilla Steen, Moss IL        J13 Drammen 12-mai
24,91 Lenita Lien, Ringerike FIK J13 Hønefoss 9-mai
24,83 Yasseh Bright, Modum FK       J13 Drammen 12-mai
24,56 Lisbeth Aasen, IF Hellas      J13 Drammen 12-mai
24,13 Karoline T. Karlsen, Stord IL J13 Stord 30-mai
23,23 Andersen Sunniva Gram, Fredrikstad IF J13 Fredrikstad 13-mai
21,91 Matilde Hovland, Stord IL J13 Stord 30-mai
21,66 Regine Haraldsen, Ringerike FIK J13 Hønefoss 9-mai
21,06 Monica Fritzøe Pettersen, Runar, IL      J13 Drammen 12-mai
17,92 Helene Trandem Myhre, Moss IL        J13 Drammen 12-mai
16,83 Katrine Solheim, Fenring J13 Ravnanger 9-mai
Jenter 14 år født 93 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
64,38 Kristina Kristianslund, BSK J14 Bislett 31-mai
51,91 Andersen Karoline H., Halden IL J14 Fredrikstad 13-mai
49,30 Isabell Nicolaysen, R&Å J14 Årnes stadion 23-mai
47,37 Maiken Skoie Brustad, IL Tyrving J14 Sofiemyr 24-apr
45,67 Clara Hellan Larsen, IL Tyrving J14 Årnes stadion 23-mai
42,87 Emilie Berem, Hovding J14 Leikvang 26-apr
37,39 Anna Emilie Aamodt, Ringerike FIK J14 Hønefoss 9-mai
34,65 Ina Fjellheim, Oppegård IL J14 Sofiemyr 24-apr
33,61 Malin Blomberg, Hovding J14 Leikvang 26-apr
29,14 Susanne Johannessen Aas, Hovding J14 Leikvang 26-apr
25,10 Line L. Sørjoten, Kongsvinger IL J14 Gjemselund 24-mai
19,02 Rebekka Dydvig, R&Å J14 Årnes stadion 23-mai
17,55 Ida Rymoen, Kongsvinger IL J14 Gjemselund 24-mai
Gutter 10 år født 97 (Kast 80gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
44,83 Adrian Malvik (9 år), Utleira Skole G10 Nidelv 22-mai
42,82 Ole-Mathias Meland, Sarpsborg IL Friidrett G10 Moss 9-mai
41,50 Jarl Bernhard Bjørklund, Fredrikstad IF G10 Moss 9-mai
40,80 Erlend Sæbu, Skrautvål IL friidrett G10 Blåbærmyra 23.mai
40,12 Ådne Karlsen Bekkestad, Eiker-Kvikk, IF G10 Oso-Lekene 28-mai
39,15 Morten Aulin (1998), Siggerud IL G10 Sofiemyr stadion 29-mai
37,50 Morten Aulin, Siggerud IL G10 Sofiemyr stadion 31-mai
36,74 Belstad Trym Aslak, Fredrikstad IF G10 Fredrikstad 13-mai
36,34 David Bleich, Oppegård IL G10 Sofiemyr stadion 29-mai
36,12 Eirik Engen Andersen, Frol IL G10 Steinkjer 20-mai
36,02 Rasmus Gjemmestad, Sturla, IF G10 Oso-Lekene 28-mai
34,95 Ole Martin Høgden, Fagernes IL friidrett G10 Blåbærmyra 23.mai
34,10 Martin Lien, Berg skole G10 Nidelv 22.mai
33,70 Thorgrim Bergene, Oppegård IL G10 Sofiemyr 24-apr
32,65 Jon Andreas Ornæs, Strindheim IL G10 Nidelv 22-mai
32,17 David Bleich, Oppegård IL G10 Sofiemyr 24-apr
31,30 Thomas Burud, Eiker-Kvikk, IF G10 Oso-Lekene 28-mai
31,23 Sindre Svensson, Snåsa IL G10 Steinkjer 20-mai
30,99 Bjørklund Jarl Bernhard, Fredrikstad IF G10 Fredrikstad 13-mai
30,65 Jørgen Pollen, Moss IL G10 Moss 9-mai
30,63 Oscar Farseth Berg, BUL, IL i G10 Oso-Lekene 28.mai
30,28 Jonas Hansen, Askim IF G10 Moss 9-mai
30,07 Andreas Kaldal, Namdalseid IL G10 Steinkjer 20-mai
29,76 Eric Menchini Pedersen, Moss IL G10 Moss 9-mai
29,70 Lars Storholt, Ås IL G10 Ås Stadion 29-mai
29,70 Lars Storholt, Ås IL G10 Ås Stadion 29-mai
29,49 Marius Johansen, Ranheim IL G10 Nidelv 22-mai
29,42 Oskar Zetterstrøm, Eiker-Kvikk, IF G10 Oso-Lekene 28-mai
29,36 Tord Mosdal,, Ask G10 Ravnanger 9-mai
29,27 Oscar B. Lillemoen, Sigdal Friidrettsklubb G10 Oso-Lekene 28-mai
29,25 Markus Vammeli, Askim IF G10 Moss 9-mai
29,12 Christoffer Robøle, Fagernes IL friidrett G10 Blåbærmyra 23-mai
29,10 Sebastian Hjalmar Aasheim, Fredrikstad IF G10 Moss 9-mai
28,63 Johannes Moe, Berg skole G10 Nidelv 22.mai
28,55 Trygve Barstad Thoresen, Halden IL G10 Moss 9-mai
28,55 Martin Giskås Sætre, Steinkjer FK G10 Steinkjer 20-mai
27,84 Henrik Skram Berg, Utleira Skole G10 Nidelv 22-mai
27,59 Oscar Fongaard Meløe, Sturla, IF G10 Oso-Lekene 28-mai
27,11 Fredrik Tveter, Oppegård IL G10 Sofiemyr stadion 29-mai
27,03 Trygve B. Thoresen, Fredrikstad IF G10 Fredrikstad 13-mai
27,01 Hermann Fuglem Røkke, Ranheim IL G10 Nidelv 22.mai
26,83 Martin Nessestrand Mjøs, Osterøy IL G10 Haus 2-mai
26,47 Anders Hjelmen, Ranheim IL G10 Nidelv 22-mai
25,95 Marius Svendsen, Sturla, IF G10 Oso-Lekene 28-mai
25,80 Steffen Olsen, Fredrikstad IF G10 Moss 9-mai
25,68 Sander Brønstad, Snåsa IL G10 Steinkjer 20-mai
25,67 Eirik Lund, Vinne IL G10 Steinkjer 20-mai
25,10 Jon Gunnar Alfsen, Lørenskog FIL G10 AHF banen 10-mai
24,80 Håkon Elvsås Hovland, Moss IL G10 Moss 9-mai
24,80 Erik Storrønning, Byåsen IL G10 Trondheim Stadion 15-mai
24,12 Henrik A Hestnes, Osterøy IL G10 Haus 2-mai
24,01 Didrik Nyhus, Sturla, IF G10 Oso-Lekene 28-mai
23,60 Fredrik Martinsen, Lørenskog FIL G10 AHF banen 10-mai
23,55 Erik Storrønning, Byåsen IL G10 Nidelv 22.mai
23,24 Lars Fredrik M. Vaag, Snåsa IL G10 Steinkjer 20-mai
23,16 Øystein Luksengård, Sandvin, IL G10 Oso-Lekene 28.mai
22,45 Øyvind Haugen, AHF G10 AHF banen 10-mai
22,26 Emeric Winnem, Strindheim IL G10 Nidelv 22.mai
21,86 Petter Verbeck Jensen, Fredrikstad IF G10 Moss 9-mai
21,81 Herman Fuglem Røkke, Ranheim IL G10 Trondheim Stadion 15-mai
21,53 Simen Spolen, Steinkjer FK G10 Steinkjer 20-mai
21,52 Ola Jahren, Oppegård IL G10 Sofiemyr 24-apr
21,40 Eivind Vikne, Osterøy IL G10 Haus 2-mai
21,13 Håvard Karlsen, Nidelv IL G10 Nidelv 22-mai
21,08 Tiago F.T. Gjesdal, Koll IL G10 Oso-Lekene 28-mai
21,06 Theodor Unnerud, Moss IL G10 Moss 9-mai
20,95 Håkon Rygg Arntzen, Ski IL G10 Ås Stadion 29-mai
20,95 Håkon Rygg Arntzen, Ski IL Friidrett G10 Ås Stadion 29-mai
20,29 Sivert Lunde, Ask G10 Ravnanger 9-mai
19,91 Adrian Grøn, Ranheim IL G10 Trondheim Stadion 15-mai
19,81 Jonas H. Ågaard, Ranheim IL G10 Nidelv 22-mai
19,79 Audun Bakke Jensen, Koll IL G10 Oso-Lekene 28-mai
19,72 Oliver Lillefjell Moen, Hommelvik IL G10 Steinkjer 20.mai
19,41 Christian Hammer, Byåsen IL G10 Trondheim Stadion 15-mai
19,31 Sigurd Rønning, Modum Friidrettsklubb G10 Oso-Lekene 28-mai
18,98 Max A. Olsen Teian, AHF G10 AHF banen 10-mai
18,89 Håkon Fosse, Ranheim IL G10 Trondheim Stadion 15-mai
18,83 Audun B. Smevik, Sandvin, IL G10 Oso-Lekene 28-mai
18,77 Victor Normannseth, Oppegård IL G10 Sofiemyr 24-apr
17,85 Martin Rummelhol Johansen, Fredrikstad IF G10 Moss 9-mai
17,76 Ole Edvard Ørebekk, Fredrikstad IF G10 Moss 9-mai
17,05 Christian Hammer, Byåsen IL G10 Nidelv 22-mai
16,17 Erlend Akre, Oppegård IL G10 Sofiemyr 24-apr
14,78 Sondre Mjelde, Osterøy IL G10 Haus 02.mai
14,32 Lars Skaufel Holmen, Frol IL G10 Steinkjer 20-mai
13,56 Herman Fortun, Nidelv IL G10 Nidelv 22-mai
13,51 Henrik Berntsen Røsholm, AHF G10 AHF banen 10-mai
13,38 Erlend Hokholt, Oppegård IL G10 Sofiemyr 24-apr
12,97 Frede Frihagen (1999), Oppegård IL G10 Sofiemyr stadion 29-mai
11,85 Joakim Flekke (2001), Oppegård IL G10 Sofiemyr stadion 29-mai
11,63 Jens Haugen, AHF G10 AHF banen 10-mai
Gutter 11 år født 96 (Kast 80gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
63,38 Lasse Aulin, Siggerud IL G11 Sofiemyr 24.apr
55,68 Lasse Aulin  , Siggerud IL G11 Sofiemyr stadion 29.mai
54,52 Håvard Dalseth, Oppegård IL G11 Sofiemyr stadion 31-mai
54,51 Lasse Aulin  , Siggerud IL G11 Sofiemyr stadion 31-mai
54,39 Mikael Flekke, Oppegård IL G11 Sofiemyr 24.apr
49,09 Jørund Løken, Stord IL G11 Stord 30.mai
48,86 Mikael Flekke, Oppegård IL G11 Sofiemyr stadion 29-mai
48,33 Henrik T. Olsen, Stord IL G11 Stord 30.mai
47,04 Sigurd Blom Breivik, Kongsberg IF G11 Oso-Lekene 28.mai
46,03 Vigeland Simen B , MOSS IL G11 Fredrikstad stadion 22-mai
44,65 Sverre Blom Breivik, Kongsberg IF G11 Oso-Lekene 28.mai
44,37 Emil M.M. Larsson, Stord IL G11 Stord 30.mai
41,97 Nordli Patric, FIL Borg G11 Fredrikstad stadion 22.mai
41,52 Trym Larsen, Fenring G11 Ravnanger 09.mai
40,58 Hans Johan Stang, Sandvin, IL G11 Oso-Lekene 28.mai
40,52 Anders K. Voreland, Stord IL G11 Stord 30-mai
40,45 Tobias Berntsen , Ekeberg G11 Bekkelaget 1-jun
40,24 Skjauff Daniel, Sem IF G11 Oso-Lekene 28-mai
37,43 Henrik Eijsink, Ås IL G11 Ås Stadion 29.mai
37,43 Henrik Eijsink, Ås IL G11 Ås Stadion 29-mai
36,68 Anders Høydal, Ask G11 Ravnanger 09.mai
36,64 Anders Nicolai Trætteberg, AHF G11 AHF banen 10-mai
36,10 Sander Aspunvik, Ask G11 Ravnanger 09.mai
35,72 Tvete Jan Haakon Nes, FIL Bamse G11 Fredrikstad stadion 22-mai
35,20 Lars Odland, Stord IL G11 Stord 30-mai
35,10 Pettersen Håkon Kvalvåg, Vansjø Svindal G11 Fredrikstad stadion 22.mai
35,02 Andreas K. Jensen, Ås IL G11 Ås Stadion 29.mai
35,02 Andreas K. Jensen, Ås IL G11 Ås Stadion 29.mai
34,90 Jens Anders berget, Ren-Eng G11 Åkrestrømmen 29-mai
34,17 Marius S. Tollaksen, Stord IL G11 Stord 30-mai
33,96 Lars J. Føyen, Stord IL G11 Stord 30.mai
33,95 Kjartan Bruvik, Hovding G11 Leikvang 26-apr
33,42 Jamissen Philip, FIF G11 Fredrikstad stadion 22-mai
33,38 Agbobza Selassie, FIF G11 Fredrikstad stadion 22-mai
33,14 Johannes N Langhelle, Osterøy IL G11 Haus 2-mai
33,07 Mathias Berntzen Engevik, Nittedal IF G11 AHF banen 10.mai
32,95 Pål T. Karlsen, Stord IL G11 Stord 30-mai
32,75 Brenna KjelL Kristian B , MOSS IL G11 Fredrikstad stadion 22-mai
32,60 Georg S. Skjetne, Stord IL G11 Stord 30-mai
32,15 Jan Håkon Reinemo, Stord IL G11 Stord 30-mai
32,13 Ola Lothe, Stord IL G11 Stord 30-mai
32,01 Loke Lavik Losnegård, Stord IL G11 Stord 30-mai
31,95 Even Vatnebryn Thoen, Hellas, IF G11 Oso-Lekene 28.mai
31,55 Alexander Brorson Olsen, Oppegård IL G11 Sofiemyr 24-apr
31,37 Joakim Matiassen, Fenring G11 Ravnanger 9-mai
31,32 Johansen Petter, FIF G11 Fredrikstad stadion 22-mai
30,72 Petter Eidal, Sigdal Friidrettsklubb G11 Oso-Lekene 28-mai
30,67 Dybedal Matts, Sarpsborg IL G11 Fredrikstad stadion 22-mai
30,62 Tomas H. Reigstad, Hovding G11 Leikvang 26-apr
30,61 Edvin Angeltveit, Stord IL G11 Stord 30-mai
29,42 Torry Larsen, Fenring G11 Ravnanger 09.mai
28,95 Hemstad Jonathan, FIF G11 Fredrikstad stadion 22-mai
28,68 Sondre Mæland, Stord IL G11 Stord 30-mai
28,50 Ole Jakob Sirnes Utredal, Stord IL G11 Stord 30-mai
28,26 Markus Gundegjerde, Stord IL G11 Stord 30-mai
27,60 Alexander Brorson Olsen, Oppegård IL G11 Sofiemyr stadion 29-mai
27,26 Jonas Nikolaisen, Sigdal Friidrettsklubb G11 Oso-Lekene 28-mai
26,62 Borch Sindre, Vansjø Svindal G11 Fredrikstad stadion 22-mai
26,60 Forsberg Kristoffer A , MOSS IL G11 Fredrikstad stadion 22-mai
26,25 Erlend Sakseid, Stord IL G11 Stord 30-mai
25,91 Morten Bjelland, Stord IL G11 Stord 30-mai
25,27 Garshol Eirik, FIF G11 Fredrikstad stadion 22-mai
25,21 Jakob Boutera, AHF G11 AHF banen 10-mai
24,63 Lars Thorland, Stord IL G11 Stord 30-mai
23,55 Erling Mæland, Stord IL G11 Stord 30-mai
22,69 Alexander Olsen Danielsen, Stord IL G11 Stord 30-mai
22,31 Chris Rune Olsen, Hovding G11 Leikvang 26-apr
22,05 Peder Lunde, Stord IL G11 Stord 30-mai
21,15 Siljan Alexander Lee, FIF G11 Fredrikstad stadion 22-mai
18,86 Henrik Zahl Pettersen, Stord IL G11 Stord 30-mai
Gutter 12 år født 95 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
61,56 Lasse Aulin (11 år), Siggerud IL G12 Sofiemyr stadion 29-mai
61,52 Lasse Aulin 11 år, Siggerud IL G12 Sofiemyr 29-mai
60,74 Henrik Teien, IL Sandvin G12 Drammen 12-mai
59,21 Ola Stunes Isene, Sturla IF G12 Marinlyst 11-mai
59,09 Lasse Aulin 11 år, Siggerud IL G12 Sofiemyr stadion 31-mai
58,18 Ola Stunes Isene, Sturla IF G12 Hønefoss 9-mai
56,64 Even Sagosen Smeby, KIF G12 Kongsberg 24-mai
56,50 Sigurd Blom Breivik 11 år, Kongsberg IF G12 Kongsberg 15-mai
55,73 Even S Smeby 11 år, Kongsvinger IF G12 Marinlyst 12-mai
52,74 Sondre Bergesen, Ask G12 Ravnanger 9-mai
51,82 Martin Vinje, Oppegård IL G12 Sofiemyr stadion 29-mai
51,79 Martin Vinje, Oppegård IL G12 Sofiemyr 24-apr
50,84 Håvard Dalseth 11 år, Oppegård IL G12 Sofiemyr stadion 31-mai
48,97 Mikael Flekke, Oppegård IL G12 Sofiemyr 24-apr
48,96 Martin Vinje, Oppegård IL G12 Sofiemyr stadion 31-mai
47,89 Martin Nilsen, Oppegård IL G12 Sofiemyr 24-apr
47,00 Ulf Erik Narmoe Boger, Prestberget G12 Prestberget 30-mai
45,91 Espen Paulsen, Minerva IS G12 AHF banen 10-mai
45,79 Sander Kartum, SFIK G12 Øverlands Minde 31-mai
45,55 Thomas Larsen, Norna Salhus G12 Marikollen 16-apr
44,15 Petter H. Skimmeland, Stord IL G12 Stord 30-mai
43,13 Joakim Fjeld Nilsen, Ås IL G12 Ås Stadion 29-mai
43,13 Joakim Fjeld Nilsen, Ås IL G12 Ås Stadion 29-mai
42,88 Trygve Ellingstad, Fenring G12 Ravnanger 9-mai
41,80 Ulf Erik Narmoe Boger, Kongsvinger IL G12 Gjemselund 24-mai
41,35 Erlend Åsheim, Oppegård IL G12 Sofiemyr 24-apr
40,80 Jonas Melby, Kongsvinger IL G12 Gjemselund 24-mai
40,50 Niclas Nicolaisen, Norna Salhus G12 Marikollen 16-apr
40,44 Sigurd Helø Klemetsdal, Ås IL G12 Ås Stadion 29-mai
40,44 Sigurd Helø Klemetsdal, Ås IL G12 Ås Stadion 29-mai
39,37 Aleksander Aloyseus, Lørenskog FIL G12 AHF banen 10-mai
38,76 Bjørklund Birk Brede, Fredrikstad IF G12 Fredrikstad 13-mai
38,08 Jon Gregor Notland, Stord IL G12 Stord 30-mai
37,93 Øyvind Matiassen, Fenring G12 Ravnanger 9-mai
37,84 Ola Hiis Bergh, Ask G12 Ravnanger 9-mai
36,18 Øyvind Bertelsen, Fenring G12 Ravnanger 9-mai
36,10 Patrick Langdalen, Løten Friidrett G12 Løten 24-mai
36,09 Thomas Le Luc, Norna Salhus G12 Marikollen 16-apr
34,13 Vegard Fluge, Ask G12 Ravnanger 9-mai
33,14 Karl Larsson, Løten Friidrett G12 Løten 24-mai
32,35 Sondre Brekke, Hovding G12 Leikvang 26-apr
31,37 Even Tronrud, Oppegård IL G12 Sofiemyr 24-apr
30,65 Gandrud Truls Jørgen, Fredrikstad IF G12 Fredrikstad 13-mai
29,84 Amund Faller Råheim, AHF G12 AHF banen 10-mai
29,68 Knut Bøe Solberg, Minerva IS G12 AHF banen 10-mai
27,08 Jon Oma Rasmussen, Laksevåg G12 Leikvang 26-apr
Gutter 13 år født 94 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
71,38 Gardar Fridriksson, Fredrikstad IF G13 Sofiemyr stadion 31-mai
64,00 Garder Fridriksson, Fredrikstad IF G13 Fredrikstad 13-mai
62,17 Hallvard Boland Haugen, IL Tyrving G13 Nadderud 1-mai
61,62 Mads Waaler, AHF G13 AHF banen 10-mai
61,31 Alexander Hyggen Haarstad, IL Ros Friidrett G13 Drammen 12-mai
57,97 Andreas Olsen, Runar, IL G13 Drammen 12-mai
56,40 Tord T. Dyphavn, Fredrikstad IF G13 Sofiemyr stadion 31-mai
55,86 Brudvik Thorvald, Fredrikstad IF G13 Fredrikstad 13-mai
55,49 Marius Ihle Arnesen, IL Tyrving G13 Nadderud 1-mai
55,29 Inge Aas Eriksen, Stord G13 Stord Stadion 9-mai
54,47 Christian Carlsen, Ros, IL G13 Drammen 12-mai
52,70 Markus Loftås, Osterøy IL G13 Haus 2-mai
51,69 Marius Ihle Arnesen, IL Tyrving G13 Sofiemyr 24-apr
51,55 Dyphavn Tord Thoresen, Fredrikstad IF G13 Fredrikstad 13-mai
51,22 Adrian Eilertsen, Stord IL G13 Stord 30-mai
50,96 Jostein Epland, Stord IL G13 Stord 30-mai
49,35 Olav Gundersen, Stord IL G13 Stord 30-mai
48,31 Kristian Aamodt, Stord IL G13 Stord 30-mai
43,78 Jakob Brandsdal, Stord IL G13 Stord 30-mai
43,60 Marius Ihle Arnesen, IL Tyrving G13 Årnes stadion 23-mai
43,22 Jon Longva Lind, Oppegård IL G13 Sofiemyr 24-apr
41,98 Jakob Saghaug, Stord IL G13 Stord 30-mai
41,84 Øyvind Sandvik, Stord IL G13 Stord 30-mai
41,58 Nikolai Tellmann, Lørenskog FIL G13 AHF banen 10-mai
39,49 Fred A. Grov, Stord IL G13 Stord 30-mai
38,50 Jørgen Grue, R&Å G13 Årnes stadion 23-mai
38,13 Truls Juvik, Fenring G13 Ravnanger 9-mai
36,88 Lars Lothe, Stord IL G13 Stord 30-mai
36,30 Viljar Mæhle, Stord IL G13 Stord 30-mai
35,16 John Halldor Myklevold, Stord IL G13 Stord 30-mai
35,08 Åsmund Tollefsen, Stord IL G13 Stord 30-mai
31,70 Benjamin M Litland, Osterøy IL G13 Haus 2-mai
31,63 Arne Fossli, Oppegård IL G13 Sofiemyr 24-apr
29,86 Runar Tyse, Stord IL G13 Stord 30-mai
29,68 Knut B. Solberg, Minerva IS G13 AHF banen 10-mai
28,43 Martin Hetlesæter, Stord IL G13 Stord 30-mai
26,16 Trond Lone, Osterøy IL G13 Haus 2-mai
26,16 Grytør Eirik, Fredrikstad IF G13 Fredrikstad 13-mai
25,24 Tore Veiteberg, Stord IL G13 Stord 30-mai
23,66 Granlund, Minerva IS G13 AHF banen 10-mai
19,25 Jørgen A. Vatten, Stord IL G13 Stord 30-mai
Gutter 14 år født 93 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
86,66 Markus Foss Johansen, IL Driv G14 Sofiemyr 29-mai
77,21 Pål Solli Paulsen, Stord IL G14 Stord 30-mai
77,14 Pål Solli Paulsen, Stord G14 Stord Stadion 9-mai
68,93 Markus Foss Johansen, IL Driv G14 Sofiemyr 24-apr
66,05 Truls Røraas, Moss IL G14 Melløs stadion 31-mai
62,70 Håkon M. Løvenskiold Kveseth, Grue IL G14 Grue Stadion 29-mai
59,32 Petter Skattebøl, IL Tyrving G14 Nadderud 1-mai
57,39 Nicolai Hagerup, IL Tyrving G14 Nadderud 1-mai
54,00 Magnus Myhre Solheim, BSK G14 Sportsplassen 10-mai
52,07 Ole jacob Raa, Asker G14 Nadderud 1-mai
48,80 Magnus Korsvold, IL Tyrving G14 Nadderud 1-mai
47,62 Henrik Brodtkorp, Asker G14 Nadderud 1-mai
43,70 Simon M Kveen, Osterøy IL G14 Haus 2-mai
40,83 Rikard N Mjøs, Osterøy IL G14 Haus 2-mai
40,72 Tormod A. Jørgensen, Orion G14 Løten 24-mai
35,13 Tord Melheim, Fenring G14 Ravnanger 9-mai

(Tilbake) Oppdater 1 juni 2007, kl: 24:00