(Tilbake)

NM Snøball-kasting gutter kvalifisering.

(Endelig liste. Kvalifiseringen avsluttet fredag 15 juli kl 24:00)

 

Gutter 10 år født 95 (Kast 80gram litenball)

 

 

 

Res

Navn

Født

Hvor

Dato

52,27

Lars Erik Ø. Hansen, Sandnes IL Friidrett

95

Tyrving

19-jun

50,04

Ola S. Aamodt, Ullensaker/Kisa IL

95

Tyrving

19-jun

48,81

Erlend Åsheim, Oppegård IL

95

Sofiemyr

26-apr

48,36

Kristoffer S. Hanssen, IL i BUL

95

Tyrving

19-jun

46,83

Martin Ingebrigtsen, Sandnes IL Friidrett

95

Tyrving

19-jun

43,90

Ola Stunes Isene, IF Sturla

95

Tyrving

19-jun

43,53

Håvard Dalseth, Ski IL

96

Sofiemyr

26-apr

43,40

Vebjørn Seldal, Sandnes IL

95

Sandnes

3-mai

43,10

Lars Erik Ø. Hansen, Sandnes IL

95

Sandnes

3-mai

42,86

Erik Hagen, IL Flint Friidrett

95

Tyrving

19-jun

42,62

Martin Morstad Sagen, Lambertseter IF

95

Tyrving

19-jun

42,38

Fredrik Skretting, Sandnes IL

95

Sandnes

3-mai

41,47

Jens Krogh Halvorsen, IL Koll

95

Tyrving

19-jun

40,00

William Bertram, Gjesdal IL

95

Tyrving

19-jun

39,65

Petter Telle Bøe, IL Tyrving

95

Tyrving

19-jun

39,54

Petter Narvhus, Lambertseter IF

95

Tyrving

19-jun

37,92

Sjur Ringheim, Oppegård IL

95

Sofiemyr

26-apr

37,92

Peder Dueled, IL Koll

95

Tyrving

19-jun

37,14

Brage Ringheim, Oppegård IL

95

Sofiemyr

26-apr

37,05

Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett

95

Tyrving

19-jun

35,18

Vebjørn Kaldahl Bottenvik, Bryne FIK

95

Tyrving

19-jun

34,39

Henrik Sæter, Kongsberg IF

95

Tyrving

19-jun

33,23

Sebastian Grotmoll Myhre Oppegård IL

95

Sofiemyr

26 apr.

32,38

Vebjørn L Karlsen IL Skjalg

95

Stavanger

10.mai

32,15

Andreas F.T. Gjesdal, IL Koll

95

Tyrving

19-jun

31,92

Adshayan Karunanthan Minerva IS

95

Lillestrøm

2-jun

31,78

Morten Torgersen, IF Hellas

95

Tyrving

19-jun

31,72

Huus, Lars, Sørum IL

95

Tyrving

19-jun

31,45

Markus S. Haraldsen, IL Flint Friidrett

95

Tyrving

19-jun

31,19

Olav Boland Haugen, IL Tyrving

95

Tyrving

19-jun

31,13

Asbjørn Lunde dy , Stord

95

Stord Stadion

6-jul

30,70

Thomas Skjerping, Laksevåg Turn og IL

95

Tyrving

19-jun

30,63

Eivind Baltzersen IL Skjalg

95

Stavanger

10.mai

30,53

Sebastian Nyvoll, IL Tyrving

95

Tyrving

19-jun

29,80

Mikael Frøvik Oppegård IL

95

Sofiemyr

26 apr.

29,56

Erik Lund, Brandbu IF Friidrett

95

Tyrving

19-jun

29,48

Andre Rasmussen, Herkules Friidrett

95

Tyrving

19-jun

29,13

Simon Kristiansen Oppegård IL

95

Sofiemyr

26 apr.

28,63

Magnus Galta IL Skjalg

96

Stavanger

10.mai

27,28

Emil Øyen, Sjetne IL

95

Sjetnemarka

8-jun

27,00

Lars - Erik Hammer , IdrettsCamp Ski

96

Ski stadion

1-jul

27,00

Mats Grimsen Hjelm, IdrettsCamp Ski

96

Ski stadion

1-jul

26,30

Magnus Thune, IL i BUL

95

Tyrving

19-jun

25,84

Richard E. Bø, Herkules Friidrett

95

Tyrving

19-jun

25,48

Fredrik Østvold, Urædd

95

Tyrving

19-jun

25,46

Ådne Tverfjell Madsen, IL Koll

95

Tyrving

19-jun

24,95

Ola Kirkerud, IL Tyrving

95

Tyrving

19-jun

24,47

Jakob Hanserud, Asker SK, Friidrett

95

Tyrving

19-jun

24,33

Johan Iversen Oppegård IL

95

Sofiemyr

26 apr.

24,17

Mathias Vangsnes Oppegård IL

95

Sofiemyr

26 apr.

24,00

Adrian Bødker Ghansah Ski IL

96

Sofiemyr

26 apr.

23,12

Kristian Haga, IL Tyrving

95

Tyrving

19-jun

23,08

Adrian Bødker Ghansah, Ski IL Friidrett

95

Tyrving

19-jun

22,68

Hans Kristian Sjåvik, Sjetne IL

95

Sjetnemarka

8-jun

22,36

Bror Kristoffer Jahre, IL Tyrving

95

Tyrving

19-jun

21,86

Ask Halseth IL Skjalg

95

Stavanger

10.mai

21,00

Arman Iranpour , IdrettsCamp Ski

96

Ski stadion

1-jul

20,94

Kristoffer Adolfsen, IL i BUL

95

Tyrving

19-jun

20,84

Anders Aamodt Resell, IL Koll

95

Tyrving

19-jun

20,76

Brage Børtnes, IF Sturla

95

Tyrving

19-jun

20,32

Robin Bekkos, Sjetne IL

95

Sjetnemarka

8-jun

20,00

Sebastian Danielsen, IdrettsCamp Ski

95

Ski stadion

1-jul

19,70

Einar Bru IL Skjalg

96

Stavanger

10.mai

19,60

Thomas Buch, Tønsberg FIK

95

Tyrving

19-jun

19,50

Jacob Ommundsen, IdrettsCamp Ski

96

Ski stadion

1-jul

19,00

Petter Wangen Vik, IdrettsCamp Ski

96

Ski stadion

1-jul

18,56

Patrick Østli, Sørum IL

95

Tyrving

19-jun

18,50

Fredrik Utkvitne, IdrettsCamp Ski

96

Ski stadion

1-jul

17,73

Sarankan Sathiyanathan Minerva IS

95

Lillestrøm

2-jun

17,00

Jørgen Fauske Mellegård, IdrettsCamp Ski

96

Ski stadion

1-jul

17,00

Anders Hovden, IdrettsCamp Ski

95

Ski stadion

1-jul

16,50

Ivar Wibeto, IdrettsCamp Ski

96

Ski stadion

1-jul

13,29

Håvard Borge Minerva IS

95

Lillestrøm

2-jun

 

Gutter 10 (Kast med 150 gram ball)

 

 

 

42,57

Erlend Åsheim, Oppegård IL

95

Sofiemyr

09.jun

27,02

Eskil Ottestad, Oppegård IL

96

Oppegård

26.mai

18,08

Ola Jahren, Oppegård IL

97

Oppegård

26.mai

14,38

Erlend Hokholt, Oppegård IL

97

Oppegård

26.mai

12,07

Nicolai Rekdahl, Oppegård IL

96

Oppegård

26.mai

10,64

Viktor Normannseth, Oppegård IL

97

Oppegård

26.mai

10,55

Helle S. Aasbø, Oppegård IL

97

Oppegård

26.mai

 

 

Gutter 11 år født 94 (Kast 80gram litenball)

 

 

 

Res

Navn

Født

Hvor

Dato

61,96

Håvard Roald, Ski IL

94

Sofiemyr

26-apr

57,84

Hallvard Boland Haugen, IL Tyrving

94

Tyrving

19.jun

55,84

Yosef Amundsen, IL i BUL

94

Tyrving

19.jun

54,87

Håvard Roald, Ski IL Friidrett

94

Tyrving

19.jun

53,11

Omar Pedersen, Ski IL

94

Sofiemyr

26-apr

52,47

Mads Waaler AHF

94

Bjørkelangen

5-jun

51,75

Aleksander H. Haarstad, IL ROS

94

Tyrving

19.jun

49,16

Julian Bødker Ghansah, Ski IL

94

Sofiemyr

26-apr

48,62

Haakon Dalseth, Ski IL Friidrett

94

Tyrving

19.jun

47,60

Gardar F Fridriksson, Fredrikstad IF

94

Tyrving

19.jun

45,46

Ola Sandvær Aamodt Ull/Kisa

94

Bjørkelangen

5-jun

43,63

Tobias Myre Frafjord, IL Skjalg

94

Stavanger

10-mai

43,55

Daniel Nicolaisen, Ski IL

94

Sofiemyr

26-apr

43,36

Anders Moe, IL i BUL

94

Tyrving

19.jun

43,25

Fredrik Patricksson, Bækkelaget SK

94

Tyrving

19.jun

42,53

Jørgen Strender, IL i BUL

94

Tyrving

19.jun

42,51

Mario Matic, IL Skjalg

94

Stavanger

10-mai

42,10

Dag Erik Fjeldheim, Gjesdal IL

94

Tyrving

19.jun

41,54

Eivind Jakobsen, FIL Bamse

94

Tyrving

19.jun

41,00

Nicholas Edgren, IL Koll

94

Tyrving

19.jun

38,15

Jørgen Kåshagen, Moelven IL

94

Tyrving

19.jun

37,57

Thomas Løland Ull/Kisa

94

Bjørkelangen

5-jun

36,59

Petter Hurum, IL Koll

94

Tyrving

19.jun

36,49

Simen Waaler AHF

94

Bjørkelangen

5-jun

35,90

Morten Olufsen, Innstrandens IL

91

Innstrandens

13-jul

35,65

Casper Reynolds-Venstad Strømmen IF

94

Bjørkelangen

5-jun

35,62

Remi Ejankowski Hinna friidrett

94

Stavanger

10-mai

34,04

Eirik H. Trandem Ås IL

94

Bjørkelangen

5-jun

34,00

Ole Magnus Meling IL Skjalg

94

Stavanger

10-mai

32,12

Truls Bache Tyrving

94

Bjørkelangen

5-jun

31,91

Marius Ihle Arnesen Tyrving

94

Bjørkelangen

5-jun

31,47

Simen Tjelta Larsen IL Skjalg

94

Stavanger

10-mai

30,87

Eirik Haugstad, Nesodden IF

94

Tyrving

19.jun

30,69

Magnus M. Andresen Sørum IL

94

Bjørkelangen

5-jun

30,21

Sondre Oddvik, Sjetne IL

94

Sjetnemarka

8-jun

30,19

Didrik Sten Minerva IS

94

Lillestrøm

2-jun

30,00

Jesper Lægreid, IdrettsCamp Ski

94

Ski stadion

1-jul

29,80

Edvard Olafsen, IL Koll

94

Tyrving

19.jun

28,95

Sjur Mollestad, IL Tyrving

94

Tyrving

19.jun

28,14

Marius Ihle Arnesen, IL Tyrving

94

Tyrving

19.jun

27,96

Stian Borgedal, Moelven IL

94

Tyrving

19.jun

27,50

Håvard Skjelsvik, Kattem IL

94

Sjetnemarka

25-mai

27,01

Martin Festøy, IL Tyrving

94

Tyrving

19.jun

26,89

Henrik Gifstad Oppegård

94

Bjørkelangen

5-jun

25,50

Mathias Walla Brandshaug, IdrettsCamp Ski

94

Ski stadion

1-jul

24,42

Daniel Martinsen, Sjetne IL

94

Sjetnemarka

8-jun

20,89

Håvard Pettersson IL Skjalg

94

Stavanger

10-mai

 

Gutter 11 (Kast med 150 gram ball)

 

 

 

49,40

Haakon Dalseth, Ski IL

94

Sofiemyr

21.jun

48,77

Håvard Roald, Ski IL

94

Sofiemyr

21.jun

47,41

Olav Gundersen Stord IL

94

Stord

1-jun

44,61

Julian Bødker Ghansah, Ski IL

94

Sofiemyr

21.jun

43,60

Kjetil L. Arnevik Stord IL

94

Stord

1-jun

43,54

Jostein Epland Stord IL

94

Stord

1-jun

41,72

Andreas Nylund Stord IL

94

Stord

1-jun

38,88

Kueth Rey Tikal, Elnesvågen OI

94

Elnesvågen

38540

38,25

Andreas Tyse Stord IL

94

Stord

1-jun

38,24

Daniel Nicolaisen, Ski IL

94

Sofiemyr

21.jun

37,96

Simon Brattetaule Ottesen Stord IL

94

Stord

1-jun

37,68

Asbjørn Rafdal Stord IL

94

Stord

1-jun

37,67

John-Erik Michelsen Stord IL

94

Stord

1-jun

33,08

Martin Ness Stord IL

94

Stord

1-jun

32,41

Einar K. Høyvangli Stord IL

94

Stord

1-jun

31,62

Eivind Fålun, Oppegård IL

94

Sofiemyr

21.jun

31,38

Helge Skår Stord IL

94

Stord

1-jun

30,85

Sondre Oddvik, Sjetne IL

94

Sjetnemarka

25-mai

29,50

Jesper Lægreid, IdrettsCamp Ski

94

Ski stadion

1-jul

28,50

Mathias Walla Brandshaug, IdrettsCamp Ski

94

Ski stadion

1-jul

28,13

Jakob Saghaug Stord IL

94

Stord

1-jun

27,78

Sindre L. Hovden Stord IL

94

Stord

1-jun

26,28

Svein Arne Bjønvik Stord IL

94

Stord

1-jun

25,78

Håvard Røgenes Stord IL

94

Stord

1-jun

24,85

Jørgen Førland Stord IL

94

Stord

1-jun

23,88

Henrik Normannseth, Oppegård IL

94

Oppegård

26.mai

23,69

Kristian Nag Stord IL

94

Stord

1-jun

23,40

Henrik Gifstad, Oppegård IL

94

Sofiemyr

09.jun

17,00

Espen Glavin, IdrettsCamp Ski

94

Ski stadion

1-jul

13,50

Fritjof Steengaard Loen, IdrettsCamp Ski

94

Ski stadion

1-jul

13,28

Abdullah Shammeri Stord IL

94

Stord

1-jun

 

 

Gutter 12 år født 93 (Kast 150gram litenball)

 

 

 

Res

Navn

Født

Hvor

Dato

59,79

Lars Erik Andersson, IL Fri

93

Espeland stadion

6-jun

58,00

Henrik Legernes, IL Tyrving

93

Tyrving

19-jun

57,15

Pål S. Paulsen , Stord

93

Stord Stadion

29-jun

56,40

Ole Guterud, IL Norna Salhus

93

Tyrving

19-jun

55,10

Truls Røraas, Moss IL

93

Drammen

5-mai

54,45

Pål Solli Paulsen Stord IL

93

Stord

1-jun

54,25

Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL Friidrett

93

Tyrving

19-jun

51,87

Sindre Henriksen, Bjørndal IF

93

Drammen

5-mai

51,57

Petter Skattebøl, IL Tyrving

93

Tyrving

19-jun

50,78

Magnus Hermansen, IL Sørfjell

93

Tyrving

19-jun

49,43

Mathias Mikkelsen, Tønsberg FIK

93

Tyrving

19-jun

48,41

Andreas Mortensen Andersen, IF Sturla

93

Drammen

5-mai

48,05

Jarand Berg Hjukse, Snøgg Friidrett

93

Tyrving

19-jun

47,93

Marcus Storegjerde

93

Espeland stadion

6-jun

47,09

Kjetil Røste Ringen, Brandbu IF Friidrett

93

Tyrving

19-jun

46,89

Magnus Korsvold, IL Tyrving

93

Tyrving

19-jun

46,83

Marius Strøm, Ski IL Friidrett

93

Tyrving

19-jun

45,97

David Andersen, IL Tyrving

93

Tyrving

19-jun

45,78

Eivind Lenschow, IL Tyrving

93

Tyrving

19-jun

44,95

Andreas Eliassen

93

Espeland stadion

6-jun

44,82

Andreas M. Andersen, IF Sturla

93

Tyrving

19-jun

43,59

Lars Erik Skraastad, IL Tyrving

93

Tyrving

19-jun

43,14

Sindre Skotaam, Urædd

93

Tyrving

19-jun

42,18

Snorre Børtnes, IF Sturla

93

Tyrving

19-jun

41,69

Torbjørn Fossum Heldal, Herkules Friidrett

93

Tyrving

19-jun

41,68

Henrik Brodtkorb, Asker SK, Friidrett

93

Tyrving

19-jun

41,16

Martin Raknes Holth, IL Mogutten

93

Tyrving

19-jun

40,69

Nicolas Tonne, Bjørndal IL Friidrett

93

Tyrving

19-jun

39,60

Johannes Sørli Hagerup, IL Koll

93

Tyrving

19-jun

39,20

Ramin Shrinzade Stord IL

93

Stord

1-jun

39,00

Torjus Halden, IL Koll

93

Tyrving

19-jun

38,80

Eivind Lenschow Tyrving

93

Bjørkelangen

5-jun

38,47

Bjarte B.Lia, Bryne FIK

93

Tyrving

19-jun

37,44

Fredrik Rodal Moe Ski IL

93

Sofiemyr

26-apr

37,39

Vegard Brennmo, Innstrandens IL

93

Innstrandens

13-jul

36,50

Espen Sotnakk, Asker SK, Friidrett

93

Tyrving

19-jun

36,34

Mathias Koritzinsky Hillestad Asker SK

93

Bjørkelangen

5-jun

36,22

Sondre E. Øvrebø, Stord

93

Stord Stadion

4-jul

35,64

Ole Jakob Raa, Asker SK, Friidrett

93

Tyrving

19-jun

35,60

Vetle Reedtz Thorbergsen, IF Sturla

93

Tyrving

19-jun

34,50

Even Kristoffersen, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

34,50

Patrick Tokerød, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

34,50

Even Kristoffersen, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

33,95

Thomas Hansen, IL Sørfjell

93

Tyrving

19-jun

33,10

Martin Boga Stord IL

93

Stord

1-jun

33,00

Snorre Sletner, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

33,00

Stian Gay Hagen, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

33,00

Snorre Sletner, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

32,50

Stefan Rosmo, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

32,00

Stefan Rosmo, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

31,50

Stian Gay Hagen, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

31,44

Håkon Brekke, Laksevåg Turn og IL

93

Tyrving

19-jun

31,36

Adrian Flemming Hallgren, Ski IL

93

Sofiemyr

21-jun

31,00

Andreas Kvalheim  Stord IL

93

Stord

1-jun

30,85

Sondre Oddvik, Sjetne IL

94

Sjetnemarka

25-mai

30,27

Magnus Rekdal Brevik, Ski IL

93

Sofiemyr

21-jun

30,00

Patrick Tokerød, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

28,96

Morten Staven, Sjetne IL

93

Sjetnemarka

8-jun

28,85

Markus Blaker, IL Koll

93

Tyrving

19-jun

27,34

Sondre Engevik Stord IL

93

Stord

1-jun

27,28

Håvard Løkensgard, Asker SK, Friidrett

93

Tyrving

19-jun

26,68

Håkon Berge, Askim IF Friidrett

93

Tyrving

19-jun

26,43

Sondre Johre, Asker SK, Friidrett

93

Tyrving

19-jun

25,76

Mats Jensen, Sjetne IL

93

Sjetnemarka

8-jun

25,50

Mikael Rosmo, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

 

Gutter 12 kast med 80 gram ball)

 

 

 

43,94

Andreas Hebnes Sandnes IL

93

Stavanger

10-mai

43,78

Christian Sørseth Sandnes IL

93

Stavanger

10-mai

40,64

Marius Bakken Støle Sandnes IL

93

Stavanger

10-mai

35,48

Per M Florvaag Sandnes IL

93

Stavanger

10-mai

34,50

Even Kristoffersen, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

33,00

Snorre Sletner, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

33,00

Stian Gay Hagen, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

32,29

Espen A Albertsen IL Skjalg

93

Stavanger

10-mai

32,00

Stefan Rosmo, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

31,41

Anders Skulevold IL Skjalg

93

Stavanger

10-mai

30,00

Patrick Tokerød, IdrettsCamp Ski

93

Ski stadion

1-jul

29,86

Espen Auseth IL Skjalg

93

Stavanger

10-mai

29,17

Christian Ziesler Sandnes IL

93

Stavanger

10-mai

28,35

Brandon Thomas ISS

93

Stavanger

10-mai

 

 

Gutter 13 år født 92 (Kast 150gram litenball)

 

 

 

Res

Navn

Født

Hvor

Dato

66,25

Håvard Sundt Solberg, Lånke IL

92

Tønnsåsen bane

9-jul

64,80

Harald Kårbø , Bremnes

92

Stord Stadion

29-jun

61,72

John Hoffmann, IL i BUL

92

Tyrving

19-jun

61,21

Nicholas Rytilahti, Haugesund IL

92

Tyrving

19-jun

60,63

Fredrik Simensen, IL Sandvin

92

Tyrving

19-jun

60,45

Christoffer Nilsson Kristiansen, Nittedal

92

Lillestrøm

13-jul

59,80

Oscar Ho Hammerstad, IL i BUL

92

Tyrving

19-jun

59,64

Espen Lie Arnesen, Oppegård IL

92

Sofiemyr

26-apr

58,83

Marius Resvoll Holm, Modum FIK

92

Tyrving

19-jun

58,34

August Horn, Fagernes IL Friidrett

92

Tyrving

19-jun

55,86

Thomas Gifstad, Oppegård IL

92

Sofiemyr

26-apr

55,76

Martin Roe, IL Fri

92

Espeland Stadion

6-jun

54,93

Are Ørving, Minerva Idrettsskole

92

Tyrving

19-jun

54,38

Espen Lie Arnesen, Oppegård IL

92

Tyrving

19-jun

54,09

Marius Resvoll Holm, Modum FIK

92

Drammen

5-mai

53,22

Michael Tøndevold, Sjetne IL

92

Sjetnemarka

8-jun

52,68

Tom Cato Rygh Stord IL

92

Stord

1-jun

52,26

Nikolai Grotmoll Myhre, Oppegård IL

92

Tyrving

19-jun

52,22

Lok Nyang Deng, Elnesvågen OI

92

Elnesvågen

7-jul

51,50

Iver Moen, Elnesvågen OI

92

Elnesvågen

15-jun

51,47

Bjarte Nordbø, IL Fri

92

Espeland Stadion

6-jun

51,45

Sondre Kværne Hansen, IL Runar Friidrett

92

Tyrving

19-jun

51,40

Kim Adrian Nordanger, IL Runar Friidrett

92

Tyrving

19-jun

51,35

Eivind Raknes, IL Fri

92

Espeland Stadion

6-jun

51,11

Nikolai Grotmoll Myhre, Oppegård IL

92

Sofiemyr

26-apr

50,61

Bendik Nes, IF Sturla

92

Drammen

5-mai

50,50

Jarle Midtun, IL Fri

92

Espeland Stadion

6-jun

49,94

Espen Almquist, IL i BUL

92

Tyrving

19-jun

49,71

Håkon Berger, IL Tyrving

92

Tyrving

19-jun

48,82

Are Aa Torgersen, IL Skjalg

92

Tyrving

19-jun

48,16

Ståle Kaldahl Bottenvik, Bryne FIK

92

Tyrving

19-jun

47,69

Bendik Nes, IF Sturla

92

Tyrving

19-jun

47,39

Eirik Brynjulfsen, Urædd

92

Tyrving

19-jun

47,00

Christoffer Kristiansen, Nittedal

92

Nittedal

8-jun

46,17

Sigve Wahl Evensen, FIK Orion

92

Tyrving

19-jun

45,92

Jørgen Tesdal , Stord

92

Stord Stadion

6-jul

45,71

Emil Swanberg, IL Tyrving

92

Tyrving

19-jun

44,54

Bjarne Viktor Bergstå, Svarstad IL

92

Tyrving

19-jun

44,28

Eirik Woldsund Saure, Ørsta IL

92

Ørsta

2-jun

44,03

Anders Osmundsen, IL Skjalg

92

Tyrving

19-jun

43,94

Daniell Fornes Stord IL

92

Stord

1-jun

43,42

Kristian Kristiansen, Sjetne IL

92

Sjetnemarka

25-mai

42,71

Kjell Robert Nilsen Stord IL

92

Stord

1-jun

41,65

Eirik Moi, Bryne FIK

92

Tyrving

19-jun

41,64

Joakim Frøvik Oppegård IL

92

Sofiemyr

26-apr

41,40

Petter Gjessing Bakken, IL Tyrving

92

Tyrving

19-jun

40,70

Kristian B Vika, IL Skjalg

92

Tyrving

19-jun

40,20

Daniell Nilsen Stord IL

92

Stord

1-jun

39,71

Kent Åge Fylkesnes Stord IL

92

Stord

1-jun

39,31

Edvard Nyborg Veivåg , Stord

92

Stord Stadion

6-jul

39,17

Henrik Haukefær Stord IL

92

Stord

1-jun

39,16

Mathias R. Johansen, Halden IL

92

Tyrving

19-jun

38,32

Kristoffer Buhagen, Sjetne IL

92

Sjetnemarka

8-jun

36,05

Lars Jæger, Oppegård IL

92

Sofiemyr

9-jun

34,39

Roland Øverland, Sem IF Friidrett

92

Tyrving

19-jun

34,06

Kristoffer Berg, IL Skjalg

92

Tyrving

19-jun

32,41

Markus S. Dyrstad, Oppegård IL

92

Oppegård

26-mai

31,50

Kim Christiansen, Vestby IL

92

Tyrving

19-jun

31,35

Sebastian Plaum, Oppegård IL

92

Sofiemyr

21-jun

30,97

Christian Sletta, Sjetne IL

92

Sjetnemarka

8-jun

30,63

Vegard Hansen

92

Sortland

15-jun

28,50

Rasmus Steengaard Loen, IdrettsCamp Ski

92

Ski stadion

1-jul

22,00

Erik Hattrem Malme, Elnesvågen OI

92

Elnesvågen

15.jun

21,40

Ole Mathias Arntsen, Sjetne IL

92

Sjetnemarka

1-jun

21,28

Eirik Lauritsen, Sjetne IL

92

Sjetnemarka

8-jun

19,35

Magnus Opsal, IL Skjalg

92

Tyrving

19-jun

 

 

Gutter 14 år født 91 (Kast 150gram litenball)

 

 

 

Res

Navn

Født

Hvor

Dato

87,07

Emil Aune, Malvik IL

91

Tyrving

19-jun

86,85

Tobias Strand Johansen, Gjovik

91

Larvik

19-jun

84,20

Kristian Gudmestad Salte, Bryne FIK

91

Tyrving

19-jun

76,36

Vetle Aasland, Askim IF Friidrett

91

Tyrving

19-jun

70,40

Peder Sanne, Tønsberg FIK

91

Tyrving

19-jun

68,16

Kjetil Kleiv, Sigdal FIK

91

Tyrving

19-jun

66,70

Christer Stenersrød, Halden IL

91

Tyrving

19-jun

66,45

Jonathan Varela Byrkjenes, IL Norna Salhus

91

Tyrving

19-jun

64,35

Iver Repsjø Hognes, Nittedal IL

91

Tyrving

19-jun

64,28

Steffen Hopland, Laksevåg Turn og IL

91

Tyrving

19-jun

61,02

Martin Aasen, MALVIK IL

91

Tyrving

19-jun

57,42

Njord Wiker, Nittedal IL

91

Tyrving

19-jun

56,27

Anders Austad, Bryne FIK

91

Tyrving

19-jun

56,21

Øyvind K. Sætre , Stord

91

Stord Stadion

6-jul

55,95

Eirik Sollien, IL Mogutten

91

Tyrving

19-jun

53,79

Magnus Bakke, IK Tjalve

91

Tyrving

19-jun

53,71

Andreas Gåsvær

91

Sortland

15-jun

53,70

Aleksander Baklund Minerva IS

91

Lillestrøm

2-jun

53,36

Jørgen Stien, Laksevåg Turn og IL

91

Tyrving

19-jun

51,71

Eirik Bakke, IK Tjalve

91

Tyrving

19-jun

51,31

Ola Jahr Røine Minerva IS

91

Lillestrøm

2-jun

45,10

Joar Sæten Birkeland, Ørsta IL

91

Ørsta

2-jun

39,22

Erlend Kristiansen, Sandnes IL Friidrett

91

Tyrving

19-jun

31,72

Sindre Johansen

91

Sortland

15-jun

22,00

Iver Marø Mittet, Elnesvågen OI

91

Elnesvågen

15-jun

16,08

Håkon Hjellbakk

91

Sortland

15-jun

 

 

(Tilbake)