(Tilbake)

Oppdatert 27 mai 24:00. NB ! Kvalifisering avslutter, endelig liste. 3 beste finale

Jenter 10 år født 96 (Kast 80gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
40,40 Marie-Terese Obst, Moss J10 Moss 10-mai
39,25 Kjersti Ramstad, Modum J10 Modum Fik 22-mai
35,79 Matilde Roe, Fri J10 Hovding IL 18-mai
35,50 Matilde Roe, IL Fri J10 Leikanger 18-mai
33,94 Ingvild Torp Mediaas, Snåsa IL Friidrett J10 Steinkjer 20-mai
32,64 Sofie M Elveos, FIK Orion J10 Moelv 4-mai
26,63 Maren Ingeborg Tømmervold, Løten Friidrett J10 Løten 18-mai
25,15 Liza Marie Norum, Fredrikstad IF J10 Moss 10-mai
24,88 Ingrid Nicolaisen, IL Tyrving J10 Nadderud 9-mai
24,00 Lene Lysheim, Sjetne IL J10 Sjetnebanen 22-mai
23,65 Anette Grønhovd Fossen, Modum J10 Modum Fik 22-mai
21,65 Amalie Fagerli Tegnander, Singsaker Skole J10 Nidelv 23-mai
21,24 Ingvild Stautland, Singsaker Skole J10 Nidelv 23-mai
21,24 Vilde R Nedrebø, Sola FIK      J10 Orre Stadion 22-mai
20,52 Åse Skutevold, Sola IL       J10 Orre Stadion 22-mai
20,28 Ane Rosseland Johansen , Lye IL        J10 Orre Stadion 22-mai
19,76 Rebecca H Malmin, Sandnes IL    J10 Orre Stadion 22-mai
19,50 Karoline Skylstad, Singsaker Skole J10 Nidelv 23-mai
18,70 Kristine Johansen, Sjetne IL J10 Sjetnebanen 22-mai
18,32 Marion S Vignes, Lye IL        J10 Orre Stadion 22-mai
18,30 Solveig Bøgseth, Steinkjer FIK J10 Steinkjer 20-mai
18,27 Martine O.Oldebråten, Modum J10 Modum Fik 22-mai
18,25 Jane Mellegaard, Fri-Kam J10 Moss 10-mai
18,23 Anette Madsen, Fredrikstad IF J10 Moss 10-mai
18,20 Kristina Kjøglum, Steinkjer FIK J10 Steinkjer 20-mai
17,80 Trude Byre, Finnøy IL J10 Sandnes Stadion 3-mai
17,80 Trude Byre, Finnøy IL J10 Sandnes 5-mai
17,60 Tonje Karlsen, Lye IL        J10 Orre Stadion 22-mai
17,46 Tonje Frafjord, Sola FIK      J10 Orre Stadion 22-mai
17,24 Jenny Nyborg, Steinkjer FIK J10 Steinkjer 20-mai
17,10 Oddhild Alstveit, Finnøy IL J10 Sandnes Stadion 3-mai
17,10 Oddhild Alstveit, Finnøy IL J10 Sandnes 5-mai
16,98 Sigrid Elise Forr, Steinkjer FIK J10 Steinkjer 20-mai
16,86 Ida Kvig Sæther, Strindheim IL J10 Randheim 18-mai
16,72 Ragna Kristine Randeberg, Nidelv IL J10 Nidelv 23-mai
16,60 Andrea P Norheim, Bryne FIK     J10 Orre Stadion 22-mai
16,07 Trine Mette Lande Berge, Korlevoll J10 Korlevoll 10-mai
15,80 Ingrid Melhus Romstad, Steinkjer FIK J10 Steinkjer 20-mai
15,72 Lene Marita Herman, Snåsa IL Friidrett J10 Steinkjer 20-mai
15,62 Anna Aamo, Strindheim IL J10 Nidelv 23-mai
15,53 Tanja Riise, Fredrikstad IF J10 Moss 10-mai
15,33 Maria Solli, Strindheim IL J10 Nidelv 23-mai
15,14 Karoline W Johansen, Løten Friidrett J10 Løten 18-mai
14,80 Ingri K. Kirkbakk, Sjetne IL J10 Sjetnebanen 22-mai
14,60 Hanne Berg Envik, Byåsen IL J10 Randheim 18-mai
14,44 Magnhild Mona, Snåsa IL Friidrett J10 Steinkjer 20-mai
14,30 Målfrid Grødem, Lye IL        J10 Orre Stadion 22-mai
13,94 Tilla Rimestad, Lye IL        J10 Orre Stadion 22-mai
13,74 Johanna Lende, Lye IL        J10 Orre Stadion 22-mai
13,73 Emma Schetlein Sæther, Byåsen IL J10 Randheim 18-mai
13,10 Thea Tysnes, Sjetne IL J10 Sjetnebanen 22-mai
12,98 Mari Sørli, Byåsen IL J10 Randheim 18-mai
12,86 Silje Kløften Lein, Strindheim IL J10 Nidelv 23-mai
12,80 Seline R Haaland, Bryne FIK     J10 Orre Stadion 22-mai
12,64 Marie Hognestad Brådli , Sola FIK      J10 Orre Stadion 22-mai
12,47 Mina Olsen, Løten Friidrett J10 Løten 18-mai
12,28 Ane S.Mære, Steinkjer FIK J10 Steinkjer 20-mai
12,20 Frida Mikaelsen, Sjetne IL J10 Sjetnebanen 22-mai
11,60 Anne Raaen, IL Tyrving J10 Nadderud 9-mai
11,08 Sissel Løland, Orre IL       J10 Orre Stadion 22-mai
11,00 Marte Hoff Hagen, Byåsen IL J10 Randheim 18-mai
10,70 Vilde Bilstad, Orre IL       J10 Orre Stadion 22-mai
10,54 Stine Rud, Fri-Kam J10 Moss 10-mai
10,54 Ida Haugland, Orre IL       J10 Orre Stadion 22-mai
10,20 Olava Pedersen, Sjetne IL J10 Sjetnebanen 22-mai
10,20 Ann Helen Hegre, Lye IL        J10 Orre Stadion 22-mai
9,18 Amalie E P-Davis, Lye IL        J10 Orre Stadion 22-mai
8,16 Ida Marie Sætre, IL Havørn     J10 Orre Stadion 22-mai
7,42 Hilda Løland, Orre IL       J10 Orre Stadion 22-mai
7,28 Hanna Kloster, IL Havørn     J10 Orre Stadion 22-mai
7,22 Ester Jerstad, Bryne FIK     J10 Orre Stadion 22-mai
6,96 Amanda N Goa, Orre IL       J10 Orre Stadion 22-mai
6,50 Maren Sunde, Orre IL       J10 Orre Stadion 22-mai
4,68 Emilie S Vignes, Lye IL        J10 Orre Stadion 22-mai
Jenter 11 år født 95 (Kast 80gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
44,60 Camilla Rønning, Nittedal J11 Nittedal 23-mai
41,90 Oda Nerdrum, RFIK J11 Ringerike 24-mai
40,06 Susanne Johnsen, Minerva IS J11 Lillestrøm 18-mai
35,56 Camilla Ø.Danielsen, Sturla J11 Forumo, Modum FIK 22-mai
35,00 Sigrid Borge        , J11 Osterøyt 3-mai
32,80 Betina Skindlo, IL Tyrving J11 Nadderud 9-mai
31,86 Camaila Olsen (95), Strømmen IF Friidett J11 Nesodden 18-mai
30,95 Sophie H. Fossen, Oppegård IL J11 Oppegård 25-apr
30,63 Frida Krag Brun (95), Nesodden IF J11 Nesodden 18-mai
30,60 Marte Steinbakken, Minerva IS J11 Lillestrøm 18-mai
30,58 Hanne Bjørnsen, Haugesund IL J11 Haugesund 26-mai
30,50 Stephanie Minge (95), Nesodden IF J11 Nesodden 18-mai
29,29 Oda Nerdrum, RFIK J11 Ringerike 10-mai
27,05 Celine Vannebo, IL Tyrving J11 Nadderud 9-mai
26,08 Maiken Steen-Johnsen, IL Tyrving J11 Nadderud 9-mai
25,40 Emilie Hexeberg, Minerva IS J11 Lillestrøm 18-mai
25,08 Andrea Aase, Nittedal J11 Nittedal 23-mai
24,89 Sophie H. Fossen, Oppegård IL J11 Oppegård 2-mai
24,56 Hanne Sofie Stang, IL Tyrving J11 Nadderud 9-mai
24,33 Iselin Maria Martinsen, IL Tyrving J11 Nadderud 9-mai
23,03 Inger Bonden, I.L. Sandvin J11 Sandvin 26-mai
21,79 Christina Wahl, IL Tyrving J11 Nadderud 9-mai
21,15 Elise Christensen, IL Tyrving J11 Nadderud 9-mai
20,04 Victoria Lien, RFIK J11 Ringerike 24-mai
19,04 Nora Grieg Christensen, IL Tyrving J11 Nadderud 9-mai
19,02 Ellen Nydal Eide, IL Tyrving J11 Nadderud 9-mai
19,02 Maren L Ødegaard, Frøyland IL J11 Orre Stadion 22-mai
18,90 Hege Kaasa Hellner, I.L. Sandvin J11 Sandvin 26-mai
18,63 Malene Velstadbråten, Sigdal J11 Forumo, Modum FIK 22-mai
18,18 Lina Grønnerød, IL Tyrving J11 Nadderud 9-mai
17,52 Frida Solli, IL Tyrving J11 Nadderud 9-mai
17,48 Victoria Lien, RFIK J11 Ringerike 10-mai
17,39 Hanna Vatnan, IL Tyrving J11 Nadderud 9-mai
16,60 Mina Strand, IL Tyrving J11 Nadderud 9-mai
12,06 Susanne Widmer, Oppegård IL J11 Oppegård 25-apr
11,65 Helene Skuse Andersen, Minerva IS J11 Lillestrøm 18-mai
11,31 Torill Hesselberg, Sjetne IL J11 Sjetnebanen 22-mai
9,46 Susanne Widmer, Oppegård IL J11 Oppegård 2-mai
Jenter 12 år født 94 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
52,68 Ane Dahlen, Kongsberg IF J12 Drammen 25-mai
42,45 Oda Nerdrum, Ringerike Friidrettsklubb J12 Drammen 25-mai
41,70 Marie Mathiassen, Jægervatnet IL J12 Jægervatnet IL 23-mai
40,52 Therese Saltvedt, Haugesund IL J12 Haugesund 26-mai
36,82 Julie Vollum Bø, Oppegård IL J12 Oppegård 25-apr
34,36 Ida Dåstøl, Horten Friidrettsklubb J12 Drammen 25-mai
34,35 Vilde J Svortevik, Laksevåg J12 Hovding IL 18-mai
33,00 Desier`Bakke, Sky Skole J12 Larvik 0-jan
32,69 Clara Hellan Larsen, Tyrving J12 Ringerike 10-mai
31,88 Clara Hellan Larsen, IL Tyrving J12 Nadderud 9-mai
31,83 Rebekka Norvik Kristoffersen, Ringerike Friidrettsklubb J12 Drammen 25-mai
31,81 Klara Helland, IL Tyrving J12 Lillestrøm 18-mai
31,55 Julie Gjerstad Lad, RFIK J12 Ringerike 10-mai
30,79 Silje T.Norbye, J12 Nadderud 24-mai
30,09 Amalie Iuel, IL Tyrving J12 Nadderud 9-mai
29,75 Kristina Fausa Aasberg, Tyrving J12 Tyrving 24-mai
29,10 Siri Kleiv, Sigdal Friidrettsklubb J12 Drammen 25-mai
28,65 Annicken Finsnes, IL Tyrving J12 Nadderud 9-mai
27,36 Ida Kronborg Øxnevad, IL Tyrving J12 Nadderud 9-mai
27,04 Silje T. Norbye, IL Tyrving J12 Oppegård 25-apr
26,85 Rebekka N. Kristoffersen, RFIK J12 Ringerike 10-mai
26,04 Oda Theimann, Runar, IL J12 Drammen 25-mai
25,72 Kristin Skolt, IL Tyrving J12 Nadderud 9-mai
25,43 Lisbeth Aasen, Hellas, IF J12 Drammen 25-mai
24,51 Sunniva Brox, Eiker-Kvikk, IF J12 Drammen 25-mai
24,40 Mari Nilsen, Minerva IS J12 Lillestrøm 18-mai
23,25 Åse Reistad, Sigdal Friidrettsklubb J12 Drammen 25-mai
21,99 Sigrid Halldorsson, Korlevoll J12 Korlevoll 10-mai
21,84 Ingvild Kjenne, Nittedal J12 Nittedal 23-mai
21,07 Martine Nilsen, Nittedal J12 Nittedal 23-mai
20,49 Lenita Lien, RFIK J12 Ringerike 10-mai
19,85 Lina Fryd Jahr, Oppegård IL J12 Oppegård 25-apr
18,55 Christina Hornnes, IL Tyrving J12 Nadderud 9-mai
16,49 Anna Oline Skeie, RFIK J12 Ringerike 10-mai
15,35 Silje Marie Fedreheim, Minerva IS J12 Lillestrøm 18-mai
Jenter 13 år født 93 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
57,20 Kristina Kristianslund, Bækkelaget SK J13 Tyrving 0-jan
49,50 Henriette Sjøflot, Bækkelaget SK J13 Tyrving 0-jan
46,78 Maiken Skoie Brustad, Tyrving J13 Tyrving 24-mai
45,50 Karoline Johannessen, Lamberseter IL J13 Lamberseter 20-mai
45,34 Lena Marie Hansen, Nittedal J13 Nittedal 23-mai
44,40 Maiken Skoie Brustad, Tyrving IL J13 Drammen 25-mai
43,16 Ida Bakke Hansen, Fram IF J13 Drammen 25-mai
41,35 Martine Gjennestad, Tønsberg Fri-Idrettsklubb J13 Drammen 25-mai
41,00 Marie Engebakken Kvam, Bækkelaget SK J13 Tyrving 0-jan
39,50 Felicia Johannessen, Nittedal J13 Nittedal 23-mai
38,22 Maiken Skioe Brustad, IL Tyrving J13 Lillestrøm 18-mai
37,51 Marte Bjelland, Haugesund IL J13 Haugesund 24-mai
37,02 Elisabeth Hammerstad, RFIK J13 Ringerike 24-mai
37,00 Bente Strand, Sky Skole J13 Larvik 0-jan
36,20 Anita Holseth, IL Tyrving J13 Nadderud 9-mai
34,62 Felicia Johannessen, Nittedal IL J13 Lillestrøm 18-mai
34,43 Abby Brobakken, J13 Drammen 25-mai
34,43 Abby Brobakken, Tyrving IL J13 Drammen 25-mai
31,70 Amalie Brobakken, Tyrving IL J13 Drammen 25-mai
31,56 Rebecca Larsen, Fram IF J13 Drammen 25-mai
31,31 Ingvild Skare Thygesen, Korlevoll J13 Korlevoll 10-mai
30,05 Abby Brobakken, IL Tyrving J13 Nadderud 9-mai
28,03 Oda E. Fadnes, Stord J13 Stord 10-mai
25,95 Johanna Gateman, IL Tyrving J13 Nadderud 9-mai
25,58 Maria Lavelle, Haugesund IL J13 Haugesund 26-mai
25,50 Marie Styrvold, Sky Skole J13 Larvik 0-jan
25,00 Marianne Johansen, Sky Skole J13 Larvik 0-jan
24,71 Ester Kate Jansson, IL Tyrving J13 Nadderud 9-mai
24,21 Celina Solend, Bremnes IL J13 Bømlo 11-mai
21,87 Ingrid G. Polden, Stord J13 Stord 10-mai
17,50 Ingeborg, Lamberseter IL J13 Lamberseter 20-mai
Jenter 14 år født 92 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
70,31 Lene Emilie Vik, IF Sturla J14 Marinlyst 16-mai
56,05 Isabell Pedersen, Laksevåg T&IL J14 Laksevåg 26-mai
55,36 Guro Aamlid, I.L. Sandvin J14 Sandvin 26-mai
53,89 Camilla T. Norbye, IL Tyrving J14 Oppegård 25-apr
53,79 Lene Emilie Vik, Sturla J14 Forumo, Modum FIK 22-mai
53,79 Frida Aanderaa, Bremnes IL J14 Bømlo 26-mai
53,16 Frida Aanderaa, Bremnes IL J14 Bømlo 27-apr
51,93 Ida Nesse, IL Tyrving J14 Oppegård 2-mai
50,22 Camilla T. Norbye, IL Tyrving J14 Oppegård 2-mai
49,82 Ida Nesse, IL Tyrving J14 Oppegård 25-apr
48,56 Ida Nesse, Tyrving J14 Monte Gordo 15-apr
48,49 Ida Nesse, Tyrving J14 Tyrving 24-mai
48,36 Camilla Norbye, IL Tyrving J14 Nadderud 9-mai
47,92 Camilla Norbye, Tyrving J14 Tyrving 24-mai
47,60 Frida Aanderaa, Bremnes IL J14 Bømlo 11-mai
44,50 Ida Nesse, Tyrving J14 Ringerike 10-mai
43,32 Ida Nesse, IL Tyrving J14 Nadderud 9-mai
43,29 Camilla T. Norbye, Tyrving J14 Ringerike 10-mai
42,67 Ida E. Høgstad, Minerva IS J14 Lillestrøm 18-mai
42,48 Camilla T. Norbye, IL Tyrving J14 Lillestrøm 18-mai
41,47 Mari Gran, I.L. Sandvin J14 Sandvin 26-mai
38,37 Karin Busch, IL Tyrving J14 Nadderud 9-mai
36,20 Anneline Milson, Minerva IS J14 Lillestrøm 18-mai
35,77 Kristina Grønås, Bremnes IL J14 Bømlo 27-apr
32,00 Julie, Lamberseter IL J14 Lamberseter 20-mai
31,75 Kari Lisa Stokka, Bremnes IL J14 Bømlo 27-apr
30,66 Iselin Trejos, Minerva IS J14 Lillestrøm 18-mai
30,00 Marie, Lamberseter IL J14 Lamberseter 20-mai
29,24 Ragnhild Hafskjær, Minerva IS J14 Lillestrøm 18-mai
25,38 Lena Aakre Aarland, Bremnes IL J14 Bømlo 27-apr
23,65 Maren Kjærnes, IL Tyrving J14 Nadderud 9-mai
Gutter 10 år født 96 (Kast 80gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
38,80 Thomas Fjorden, Utleira Skole G10 Nidelv 23-mai
33,60 Håkon Kroglund Haugen, Strindheim IL G10 Nidelv 23-mai
32,33 Øyvind Vikhammermo, Malvik IL G10 Nidelv 23-mai
31,85 Magnus Røkkum Mathisen, Malvik IL G10 Nidelv 23-mai
29,68 Aksel Samuelsen, Singsaker Skole G10 Nidelv 23-mai
29,22 Ludvik Bjørnstad, Malvik IL G10 Nidelv 23-mai
29,08 Jakob Leirvik, Strindheim IL G10 Nidelv 23-mai
28,56 Isak Handisdal, Singsaker Skole G10 Nidelv 23-mai
27,30 Fredrik Amdal, Singsaker Skole G10 Nidelv 23-mai
25,70 Vemund Falch, Nidarvoll Skole G10 Nidelv 23-mai
22,76 Håkon Jakobsen, Malvik IL G10 Nidelv 23-mai
22,39 Vegard Leistad, Malvik IL G10 Nidelv 23-mai
48,40 Håvard Dalseth, Ski IL G10 Oppegård 25-apr
47,32 Mikael Flekke, Oppegård IL G10 Oppegård 25-apr
44,05 Mikael Flekke, Oppegård IL G10 Oppegård 2-mai
43,70 Sigurd Blom Breivik, Kongsberg G10 Modum Fik 22-mai
43,00 Erik Bækkevold Slåstad, IL Tyrving G10 Nadderud 9-mai
42,20 Simen Bøgle Vigeland, Moss IL G10 Moss 10-mai
41,98 Sverre Blom Breivik, Kongsberg G10 Modum Fik 22-mai
39,26 Øyvind Taksdal Stubhaug, IL Tyrving G10 Nadderud 9-mai
36,93 Tobias K. Haugerud, Oppegård IL G10 Oppegård 25-apr
35,48 Sondre Johannessen, Modum G10 Modum Fik 22-mai
34,66 Milos Dragovic, IL Valder G10 Ålesund 14-mai
33,78 Kjartan Bruvik, Hovding G10 Hovding IL 18-mai
33,70 Ole Andreas Rønningen, Snåsa IL Friidrett G10 Steinkjer 20-mai
33,47 Borgar Tømmervik, Fredrikstad IF G10 Moss 10-mai
32,66 Lars Petter Hoseth Løe, Steinkjer FIK G10 Steinkjer 20-mai
32,27 Torbjørn Ørjansen, Bremnes IL G10 Bømlo 11-mai
31,48 Knut Melhus Romstad, Steinkjer FIK G10 Steinkjer 20.mai
31,24 Gabriell Hansen Fotlan , Lye IL      G10 Orre Stadion 22-mai
31,10 Olav Boland Haugen, IL Tyrving G10 Nadderud 9-mai
30,76 Petter Edvard Johansen, Fredrikstad IF G10 Moss 10-mai
30,70 Hallvard Titlestad, IL Havørn   G10 Orre Stadion 22-mai
30,67 Jonathan Hemstad, Fredrikstad IF G10 Moss 10-mai
30,22 Bjørn H Neraas, Orre IL     G10 Orre Stadion 22-mai
30,15 Aleksander Wisløff, Ranheim IL G10 Randheim 18-mai
29,66 Daniel Halleraker, Bremnes IL G10 Bømlo 27-apr
29,52 Iver Anton Aune, Steinkjer FIK G10 Steinkjer 20-mai
29,38 Simen Kleven, Kongsberg G10 Modum Fik 22-mai
29,33 Torbjørn Ørjansen, Bremnes IL G10 Bømlo 27-apr
29,21 Viljar Bjørge, I.L. Sandvin G10 Sandvin 26-mai
28,78 Viktor Raphaug, Steinkjer FIK G10 Steinkjer 20-mai
28,76 Johannes N, Langhelle G10 Osterøyt 3-mai
28,60 Petter Eidal, Sigdal G10 Modum Fik 22.mai
28,53 Adrian Bødtker Ghansah, Ski IL G10 Oppegård 25-apr
28,14 Erik Prebensen Namsen, Friif G10 Steinkjer 20-mai
28,07 1 Marius Leistad, Sørild G10 Grane 18-mai
28,00 Håvard R Johansen, Lye IL      G10 Orre Stadion 22-mai
27,16 Kevin Andre Leirstein, Moss IL G10 Moss 10-mai
27,00 Geir Kåre Taksdal, Bryne FIK   G10 Orre Stadion 22-mai
26,25 Nils Petter Edwinson, IL Tyrving G10 Nadderud 9-mai
25,78 Henrik Aanstad, Askim IF Friidrett G10 Moss 10-mai
25,42 Eskil Falmår, Snåsa IL Friidrett G10 Steinkjer 20-mai
25,25 Kjell Kristian Berger, Brenna Moss IL G10 Moss 10.mai
24,68 Olav Riise, Fredrikstad IF G10 Moss 10-mai
24,65 Ragnar Christoffersen, Ranheim IL G10 Randheim 18-mai
24,40 Remy Berland           , Orre IL     G10 Orre Stadion 22-mai
24,24 Phillip L. Jamissen, Fredrikstad IF G10 Moss 10-mai
23,90 Daniel Halleraker, Bremnes IL G10 Bømlo 11-mai
23,56 Sigbjørn Slettebø      , Bryne FIK   G10 Orre Stadion 22-mai
23,56 Jarle Bjørnsen         , Orre IL     G10 Orre Stadion 22.mai
23,50 Mats Vold, Bremnes IL G10 Bømlo 27-apr
22,94 2 Henrik Engeland, Grane G10 Grane 18-mai
22,79 Eirik Garshol, Sarpsborg IL G10 Moss 10-mai
22,78 Håkon Jakobsen, Malvik IL G10 Randheim 18-mai
22,68 Lars Christian Holter, Vannsjø/Svinndal FIL G10 Moss 10-mai
22,50 Vegard Leistad, Malvik IL G10 Randheim 18-mai
22,30 August Rostad, Fredrikstad IF G10 Moss 10-mai
22,10 Espen Håland           , Orre IL     G10 Orre Stadion 22-mai
21,54 Jan Martin Pollestad   , Orre IL     G10 Orre Stadion 22-mai
21,43 Mats Vold, Bremnes IL G10 Bømlo 11-mai
21,12 Markus Madsen, Fredrikstad IF G10 Moss 10.mai
21,08 Christoffer Enoksen    , IL Havørn   G10 Orre Stadion 22-mai
20,70 Mats Dybedahl, Sarpsborg IL G10 Moss 10-mai
20,54 Jonas Nystrøm, Sandnes IL G10 Sandnes Stadion 3-mai
20,25 Sigurd Myklebust, Løten Friidrett G10 Løten 18-mai
20,08 Torgeir Hope           , Lye IL      G10 Orre Stadion 22-mai
20,07 Sigurd B. Syversen, Ålesund FIK G10 Ålesund 14-mai
20,05 Brynjar Hellen, Bremnes IL G10 Bømlo 27-apr
19,72 Thomas Pedersen        , Bryne FIK   G10 Orre Stadion 22-mai
18,48 Eirik Bonden, I.L. Sandvin G10 Sandvin 26-mai
18,38 Ove Sunde              , Orre IL     G10 Orre Stadion 22-mai
17,57 Audun Smevik, I.L. Sandvin G10 Sandvin 26-mai
17,53 Espen Talmo, Ranheim IL G10 Randheim 18-mai
16,20 Lars Djuve Båtsvik     , Bryne FIK   G10 Orre Stadion 22-mai
16,00 Alf Bjørnar Bekkeheien , Orre IL     G10 Orre Stadion 22-mai
15,40 Fillip Folgerøholm, Bremnes IL G10 Bømlo 11-mai
15,38 Mads-Trygve Taksdal    , Bryne FIK   G10 Orre Stadion 22-mai
14,78 Mathias Sundheim Steinaa, Løten Friidrett G10 Løten 18-mai
14,72 Simen Olsen, Løten Friidrett G10 Løten 18-mai
14,56 Tollef Bilstad         , Orre IL     G10 Orre Stadion 22-mai
13,00 Isak Grande Bjørnstad, Ogndal IL G10 Steinkjer 20-mai
12,10 Eivind Slørdal, Ranheim IL G10 Randheim 18-mai
11,86 Martin Bjordal         , IL Havørn   G10 Orre Stadion 22-mai
11,31 Henrik Viktor Wikstrøm, Løten Friidrett G10 Løten 18-mai
10,74 Markus Moi Håland      , Orre IL     G10 Orre Stadion 22-mai
10,54 Philip Sørgjerd , IL Skjalg G10 Sandnes Stadion 3-mai
Gutter 11 år født 95 (Kast 80gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
58,62 Erlend Åsheim, Oppegård IL G11 Oppegård 25-apr
53,01 Erlend Åsheim, Oppegård IL G11 Oppegård 02.mai
52,00 Martin, Lamberseter IL G11 Lamberseter 20-mai
50,87 Ola Stunes Isene, Sturla G11 Forumo, Modum FIK 22.mai
50,76 Lars Erik Ø Hansen, Sandnes IL G11 Bryne 12.mai
48,35 Martin Vinje, Oppegård IL G11 Oppegård 02.mai
46,13 Martin Vinje, Oppegård IL G11 Oppegård 25-apr
44,80 Even Aas Bjørnstad, IL Tyrving G11 Nadderud 9-mai
44,49 Simen Nilsen, Hovding G11 Hovding IL 18-mai
43,49 Mikael Andersen, Sjetne IL G11 Sjetnebanen 0-jan
42,22 William Bertram, Gjesdal IL G11 Bryne 12.mai
40,67 Henrik Sæter, Kongsberg G11 Forumo, Modum FIK 22-mai
40,30 Vebjørn K Bottenvik, Bryne FIK G11 Bryne 12-mai
39,70 Simon Kristiansen, Oppegård IL G11 Oppegård 25.apr
39,27 Aleksander Sæterstøl, Hovding G11 Hovding IL 18-mai
38,60 Anojan Rajagopal, Minerva IS G11 Lillestrøm 18.mai
38,00 Simon, Lamberseter IL G11 Lamberseter 20-mai
37,94 Vemund Skatvedt, Sigdal G11 Forumo, Modum FIK 22-mai
35,35 Adshayan Karunananthan, Minerva IS G11 Lillestrøm 18.mai
34,76 Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL Friidrett G11 Ålesund 14-mai
34,04 Tord Wærstad Jon, IL Tyrving G11 Nadderud 09.mai
33,88 Morten Eide, Sjetne IL G11 Sjetnebanen 0-jan
32,65 Alfred Varhaugsvik, IL Valder G11 Ålesund 14.mai
31,27 Hans Jakob Blindheim, IL Valder G11 Ålesund 14.mai
30,88 Sindre Haugland, Orre IL G11 Bryne 12-mai
30,02 Daniel Sæbø, Hovding G11 Hovding IL 18-mai
29,81 Rasmus Fivel, Oppegård IL G11 Oppegård 2-mai
29,76 Sigurd Smevik, I.L. Sandvin G11 Sandvin 26-mai
28,64 Asle S.Aasen, Sigdal G11 Forumo, Modum FIK 22-mai
26,56 Atle Bekken, Sigdal G11 Forumo, Modum FIK 22.mai
25,60 Mathias Vollen Johannessen, Minerva IS G11 Lillestrøm 18.mai
25,02 Emil Husby Dyrendahl, Sjetne IL G11 Sjetnebanen 22-mai
24,65 Emil Sæther, Ålesund FIK G11 Ålesund 14.mai
21,29 Johan Iversen, Oppegård IL G11 Oppegård 2-mai
20,70 Sindre Eik, Orre IL G11 Bryne 12.mai
Gutter 12 år født 94 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
60,54 Hallvard Boland Haugen, Tyrving G12 Drammen 25-mai
57,73 Håvard Roald, Ski IL G12 Oppegård 25-apr
56,76 Haakon Dalseth, Ski IL G12 Oppegård 25-apr
54,80 Hallvard Boland Haugen, Tyrving G12 Tyrving 24-mai
52,18 Kristoffer Wahome, Hovding G12 Hovding IL 18-mai
50,45 Jostein Epland, Stord G12 Stord 10-mai
47,96 Jørgen Austnes, Fri G12 Hovding IL 18-mai
47,21 Jostein Epland, Stord G12 Stord 24-mai
47,13 Inge Aas Eriksen, Stord G12 Stord 10-mai
45,84 Hallvard Boland Haugen, IL Tyrving G12 Nadderud 9-mai
44,72 Inge Aas Eriksen, Stord G12 Stord 24-mai
44,00 Rasmus, Lamberseter IL G12 Lamberseter 20-mai
43,00 Alexander, Lamberseter IL G12 Lamberseter 20-mai
41,70 Torkel Forbord, Ringerike Friidrettsklubb G12 Drammen 25-mai
41,19 Marius Ihle Arnesen, IL Tyrving G12 Nadderud 9-mai
41,00 Ole Kristian Østby Svensson, Sky Skole G12 Larvik 0-jan
39,96 Sebastian Bugge Dugstad, IL Tyrving G12 Nadderud 9-mai
39,29 Geir Martin Aartun, Bremnes IL G12 Bømlo 11-mai
38,50 Sander Nalum Sølyst, Sky Skole G12 Larvik 0-jan
37,65 Asbjørn Rafdal, Stord G12 Stord 10-mai
36,71 Jon Longva Lind, Oppegård IL G12 Oppegård 25-apr
36,50 Marius Ihle Arneseen, RFIK G12 Ringerike 10-mai
35,96 Sondre Skau Kentsrud, Hellas G12 Drammen 25-mai
35,83 Helge Albjerk, Sigdal G12 Drammen 25-mai
35,65 Endre Verlo Nes, Sturla G12 Drammen 25-mai
34,54 Einar K. Høivangli, Stord G12 Stord 10-mai
34,42 Magnus Wendelboe Bungum, IL Tyrving G12 Nadderud 9-mai
33,07 Jørgen Hjermstad, IL Tyrving G12 Nadderud 9-mai
33,00 Runa Fremstad, Sky Skole G12 Larvik 0-jan
32,65 Henrik Normannseth, Oppegård IL G12 Oppegård 2-mai
31,57 Eivind Fålun, Oppegård IL G12 Oppegård 2-mai
30,54 Sindre Hovden, Stord G12 Stord 10-mai
29,95 Jørgen Frost Bø, Oppegård IL G12 Oppegård 25-apr
29,00 Carl Henrik Gutterød, Sky Skole G12 Larvik 0-jan
26,81 Jørgen Førland, Stord G12 Stord 10-mai
24,58 Henrik Gifstad, Oppegård IL G12 Oppegård 2-mai
18,28 Carl Fredrik Thorsteinsen, IL Tyrving G12 Nadderud 9-mai
Gutter 13 år født 93 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
71,37 Pål Solli Paulsen, Stord IL G13 Stord 24-mai
70,40 Truls Røraas, G13 Drammen 25-mai
68,94 Pål S. Paulsen, Stord IL G13 Bømlo 11-mai
64,25 Henrik Legernes, Tyrving G13 Tyrving 24-mai
57,73 Henrik Santiago, Eiker-Kvikk IF G13 Drammen 25-mai
54,77 Mathias Brekke Mikkelsen, Tønsberg Fri-Idrettsklubb G13 Drammen 25-mai
50,37 Johan Henrik Foss, Tyrving G13 Tyrving 24-mai
49,34 Bjørnar Svendsen, Bremnes IL G13 Bømlo 26-mai
47,14 Espen Verpe, Haugesund IL G13 Haugesund 26-mai
46,43 Espen Løken, Sturla, IF G13 Drammen 25-mai
44,64 Marius Schafferer, RFIK G13 Ringerike 10-mai
44,00 Sondre Lie Larsen, Sky Skole G13 Larvik 0-jan
42,99 Steffen Vold, Bremnes IL G13 Bømlo 27-apr
42,20 Magnus Korsvold, IL Tyrving G13 Nadderud 9-mai
41,52 Bjørnar Svendsen, Bremnes IL G13 Bømlo 27-apr
41,00 Petter Bund, Sky Skole G13 Larvik 0-jan
40,04 Petter Skattebøl, Tyrving G13 Tyrving 24-mai
39,75 Bjørnar Svendsen, Bremnes IL G13 Bømlo 11-mai
39,50 Eivind Røsholt Ødegaard, Sky Skole G13 Larvik 0-jan
39,16 Steffen Vold, Bremnes IL G13 Bømlo 11-mai
31,99 Sindre Groven, Oppegård IL G13 Oppegård 25-apr
31,15 Inge Moen, Hellas, IF G13 Drammen 25-mai
30,15 Sindre Groven, Oppegård IL G13 Oppegård 2-mai
29,91 Petter Berntsen, Oppegård IL G13 Oppegård 25-apr
29,07 Andreas Johansen, Oppegård IL G13 Oppegård 2-mai
Gutter 14 år født 92 (Kast 150gram litenball)      
Res Navn Født Hvor Dato
75,92 Fredrik Simensen, I.L. Sandvin G14 Sandvin 26-mai
73,50 Martin Roe, IL Fri G14 Leikanger Stadion 18-mai
70,33 Harald Kårbø, Bremnes G14 Stord 24-mai
68,82 Eirik Reehorst, Tyrving G14 Tyrving 26-mai
68,70 Fredrik Simensen, IL Sandvin G14 Monte Gordo 15-apr
67,68 Nicholas Rytilahti, Haugesund IL G14 Haugesund 23-mai
67,51 Michael Tøndevold, Sjetne IL G14 Sjetnebanen 22-mai
67,12 Michael Tøndevold, Skjetne FIL G14 Sjetnemarka 26-mai
67,09 Nicholas Rytilahti, Haugesund IL G14 Haugesund 25-mai
65,24 Thomas Gifstad, Oppegård IL G14 Oppegård 25-apr
65,03 Harald Kårbø, Bremnes IL G14 Bømlo 11-mai
64,56 Nicholas Rytilahti, Haugesund IL G14 Haugesund 24-mai
63,43 Espen Lie Arnesen, Oppegård IL G14 Oppegård 25-apr
62,03 Thomas Gifstad, Oppegård IL G14 Oppegård 2-mai
61,71 Eirik Reehorst, IL Tyrving G14 Nadderud 9-mai
57,91 Harald Kårbø, Bremnes IL G14 Bømlo 27-apr
56,09 Johan Vold, Bremnes IL G14 Bømlo 27-apr
55,52 Kristian Kristiansen, Sjetne IL G14 Sjetnebanen 22-mai
53,24 Eirik Bu Karlsen, Sjetne IL G14 Sjetnebanen 22-mai
51,55 Thomas Vedøy, Bremnes IL G14 Bømlo 27-apr
50,55 Thomas Vedøy, Bremnes IL G14 Bømlo 11-mai
49,89 Johan Vold, Bremnes IL G14 Bømlo 11-mai
48,50 Josef Amundsen, Oslo G14 Bislet 24-mai
46,50 Kristoffer Buhagen, Sjetne IL G14 Sjetnebanen 22-mai
45,33 Martin Smevik, I.L. Sandvin G14 Sandvin 26-mai
43,35 Halvor M. Johnsen, RFIK G14 Ringerike 10-mai
43,27 Joakim Frøvik, Oppegård IL G14 Oppegård 2-mai
43,04 Ingvald Hellen, Bremnes IL G14 Bømlo 27-apr
40,69 Ingvald Hellen, Bremnes IL G14 Bømlo 11-mai
(Tilbake)